Esteratsastuskilpailut 25.05.2020

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 18.05.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura ERJ (kutsut 121-130) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. 110cm (40/40) TT
2. 110cm (40/40) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. 110cm (40/40)
1. Lissu T. (VRL-12701) - Possujunapulma
2. Mirkku (VRL-13753) - Fame's Twix VH20-027-0030
3. Cherry (VRL-12299) - Miracle VH18-023-0051
4. Lithy (VRL-07127) - LH Abiud VH17-001-0086
5. Lithy (VRL-07127) - Majken v.d. Hattarvik VH17-010-0012
6. Sonja (VRL-11911) - Tuuliajon Hetkoinen VH19-018-0276
7. Sonja (VRL-11911) - Helmiahon Ihmeotus VH19-018-1008
8. Oresama (VRL-02753) - Kuuralehdon Artturo
9. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039
10. Lissu T. (VRL-12701) - Yötuulen Korpikolo
11. Alisé (VRL-13542) – Voitto-Nestori VH19-018-0695
12. Iida (VRL-12244) - Farbranch Hiolair VH18-069-0015
13. Cherry (VRL-12299) - Pieni Menninkäinen VH12-018-1324
14. Eedla S. (VRL-14880) - Väärälän Viljopoika VH20-018-0254
15. Humutin (VRL-14618) - Ps. Tulen Sitten Kun Tulen VH19-018-0678
16. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Aimo Komia
17. Ilona (VRL-14757) – Rum Swizzle VH18-043-0023
18. Lithy (VRL-07127) - Ricarda Mor VH13-061-0070
19. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Sterling Silver
20. Iida (VRL-12244) - Ruifíneach Rolf VH18-069-0012
21. Sonja (VRL-11911) - Kalmankieltämä VH18-018-01983
22. Iida (VRL-12244) - Farbranch Baethan VH17-069-0012
23. sarqquu (VRL-04374) - Four Leaf Ivory Coast
24. Oresama (VRL-02753) - Kornknarr
25. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Coffeechino
26. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Karaliia VH20-018-0368
27. Iida (VRL-12244) - Farbranch Latharn VH18-069-0016
28. Viixi (VRL-13923) - Syyn Fraktaali VH19-018-0994
29. Cherry (VRL-12299) - A.D. Ella VH06-035-0768
30. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Dusty Blaze
31. Lithy (VRL-07127) - Misneach IR VH11-035-0147
32. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Justihin
33. Viixi (VRL-13923) - Rosvokotka VH20-018-0364
34. Humutin (VRL-14618) - Tovan Merkuurio VH20-018-0373
35. Sonja (VRL-11911) - Kadon Toffeekrokantti VH19-018-1007
36. Viixi (VRL-13923) - Hornanhovin Marjamytologia VH20-018-0280
37. Humutin (VRL-14618) - Liljan Aurinkokehrä VH18-018-1330
38. Eedla S. (VRL-14880) - Karhusaaren Marenki VH20-018-0282
39. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Majda ox VH15-003-0028
40. Viixi (VRL-13923) - Stadist VH18-018-1627

2. 110cm (40/40)
1. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Queen Of Mean
2. Alisé (VRL-13542) – Voitto-Nestori VH19-018-0695
3. Sonja (VRL-11911) - Kadon Toffeekrokantti VH19-018-1007
4. Humutin (VRL-14618) - Ps. Tulen Sitten Kun Tulen VH19-018-0678
5. Eedla S. (VRL-14880) - Karhusaaren Marenki VH20-018-0282
6. Cherry (VRL-12299) - A.D. Ella VH06-035-0768
7. Lithy (VRL-07127) - LH Abiud VH17-001-0086
8. Lithy (VRL-07127) - Majken v.d. Hattarvik VH17-010-0012
9. Lithy (VRL-07127) - Misneach IR VH11-035-0147
10. Humutin (VRL-14618) - Tovan Merkuurio VH20-018-0373
11. Cherry (VRL-12299) - Miracle VH18-023-0051
12. Sonja (VRL-11911) - Tuuliajon Hetkoinen VH19-018-0276
13. Iida (VRL-12244) - Farbranch Buick VH20-069-0008
14. Humutin (VRL-14618) - Liljan Aurinkokehrä VH18-018-1330
15. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Moon Fairy
16. Viixi (VRL-13923) - Syyn Fraktaali VH19-018-0994
17. Lithy (VRL-07127) - Ricarda Mor VH13-061-0070
18. Iida (VRL-12244) - Farbranch Murray VH20-069-0003
19. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Justihin
20. Viixi (VRL-13923) - Stadist VH18-018-1627
21. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Aimo Komia
22. sarqquu (VRL-04374) - Four Leaf Ivory Coast
23. Eedla S. (VRL-14880) - Väärälän Viljopoika VH20-018-0254
24. Cherry (VRL-12299) - Pieni Menninkäinen VH12-018-1324
25. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Karaliia VH20-018-0368
26. Mirkku (VRL-13753) - Fame's Twix VH20-027-0030
27. Viixi (VRL-13923) - Rosvokotka VH20-018-0364
28. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039
29. Iida (VRL-12244) - Farbranch Baethan VH17-069-0012
30. Viixi (VRL-13923) - Hornanhovin Marjamytologia VH20-018-0280
31. turjake (VRL-07415) - Poniniemen Jardinière
32. Iida (VRL-12244) - Farbranch Melvyn VH17-069-0017
33. Ilona (VRL-14757) – Rum Swizzle VH18-043-0023
34. Sonja (VRL-11911) - Helmiahon Ihmeotus VH19-018-1008
35. Sonja (VRL-11911) - Kalmankieltämä VH18-018-01983
36. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Majda ox VH15-003-0028
37. Lissu T. (VRL-12701) - Yötuulen Korpikolo
38. Oresama (VRL-02753) - Kornknarr
39. Lissu T. (VRL-12701) - Possujunapulma
40. Oresama (VRL-02753) - Kuuralehdon Artturo