Esteratsastuskilpailut 24.05.2020

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 18.05.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura ERJ (kutsut 121-130) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. 110cm (40/40) TT
2. 110cm (40/40) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. 110cm (40/40)
1. Sonja (VRL-11911) - Helmiahon Ihmeotus VH19-018-1008
2. Eedla S. (VRL-14880) - Väärälän Viljopoika VH20-018-0254
3. Humutin (VRL-14618) - Liljan Aurinkokehrä VH18-018-1330
4. Lithy (VRL-07127) - Misneach IR VH11-035-0147
5. Sonja (VRL-11911) - Kalmankieltämä VH18-018-01983
6. Iida (VRL-12244) - Farbranch Hiolair VH18-069-0015
7. Viixi (VRL-13923) - Rosvokotka VH20-018-0364
8. Mirkku (VRL-13753) - Fame's Twix VH20-027-0030
9. Lithy (VRL-07127) - Ricarda Mor VH13-061-0070
10. Alisé (VRL-13542) – Voitto-Nestori VH19-018-0695
11. Cherry (VRL-12299) - Miracle VH18-023-0051
12. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Dusty Blaze
13. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Majda ox VH15-003-0028
14. Sonja (VRL-11911) - Tuuliajon Hetkoinen VH19-018-0276
15. Viixi (VRL-13923) - Syyn Fraktaali VH19-018-0994
16. Oresama (VRL-02753) - Kornknarr
17. Iida (VRL-12244) - Farbranch Latharn VH18-069-0016
18. Iida (VRL-12244) - Farbranch Baethan VH17-069-0012
19. Oresama (VRL-02753) - Kuuralehdon Artturo
20. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039
21. Cherry (VRL-12299) - A.D. Ella VH06-035-0768
22. Sonja (VRL-11911) - Kadon Toffeekrokantti VH19-018-1007
23. Eedla S. (VRL-14880) - Karhusaaren Marenki VH20-018-0282
24. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Karaliia VH20-018-0368
25. Lithy (VRL-07127) - LH Abiud VH17-001-0086
26. Lissu T. (VRL-12701) - Possujunapulma
27. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Coffeechino
28. Iida (VRL-12244) - Ruifíneach Rolf VH18-069-0012
29. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Justihin
30. Viixi (VRL-13923) - Stadist VH18-018-1627
31. Lithy (VRL-07127) - Majken v.d. Hattarvik VH17-010-0012
32. Cherry (VRL-12299) - Pieni Menninkäinen VH12-018-1324
33. Viixi (VRL-13923) - Hornanhovin Marjamytologia VH20-018-0280
34. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Sterling Silver
35. Humutin (VRL-14618) - Ps. Tulen Sitten Kun Tulen VH19-018-0678
36. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Aimo Komia
37. Lissu T. (VRL-12701) - Yötuulen Korpikolo
38. Humutin (VRL-14618) - Tovan Merkuurio VH20-018-0373
39. Ilona (VRL-14757) – Rum Swizzle VH18-043-0023
40. sarqquu (VRL-04374) - Four Leaf Ivory Coast

2. 110cm (40/40)
1. Sonja (VRL-11911) - Tuuliajon Hetkoinen VH19-018-0276
2. Sonja (VRL-11911) - Kalmankieltämä VH18-018-01983
3. Viixi (VRL-13923) - Syyn Fraktaali VH19-018-0994
4. sarqquu (VRL-04374) - Four Leaf Ivory Coast
5. Viixi (VRL-13923) - Stadist VH18-018-1627
6. Cherry (VRL-12299) - A.D. Ella VH06-035-0768
7. Ilona (VRL-14757) – Rum Swizzle VH18-043-0023
8. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Aimo Komia
9. Viixi (VRL-13923) - Hornanhovin Marjamytologia VH20-018-0280
10. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039
11. Viixi (VRL-13923) - Rosvokotka VH20-018-0364
12. Humutin (VRL-14618) - Ps. Tulen Sitten Kun Tulen VH19-018-0678
13. Sonja (VRL-11911) - Helmiahon Ihmeotus VH19-018-1008
14. Iida (VRL-12244) - Farbranch Murray VH20-069-0003
15. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Majda ox VH15-003-0028
16. Eedla S. (VRL-14880) - Väärälän Viljopoika VH20-018-0254
17. Lithy (VRL-07127) - Ricarda Mor VH13-061-0070
18. Oresama (VRL-02753) - Kuuralehdon Artturo
19. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Karaliia VH20-018-0368
20. Iida (VRL-12244) - Farbranch Melvyn VH17-069-0017
21. Alisé (VRL-13542) – Voitto-Nestori VH19-018-0695
22. turjake (VRL-07415) - Poniniemen Jardinière
23. Lithy (VRL-07127) - Misneach IR VH11-035-0147
24. Cherry (VRL-12299) - Miracle VH18-023-0051
25. Iida (VRL-12244) - Farbranch Buick VH20-069-0008
26. Lissu T. (VRL-12701) - Yötuulen Korpikolo
27. Oresama (VRL-02753) - Kornknarr
28. Iida (VRL-12244) - Farbranch Baethan VH17-069-0012
29. Humutin (VRL-14618) - Tovan Merkuurio VH20-018-0373
30. Lithy (VRL-07127) - LH Abiud VH17-001-0086
31. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Queen Of Mean
32. Cherry (VRL-12299) - Pieni Menninkäinen VH12-018-1324
33. Sonja (VRL-11911) - Kadon Toffeekrokantti VH19-018-1007
34. Mirkku (VRL-13753) - Fame's Twix VH20-027-0030
35. Lissu T. (VRL-12701) - Possujunapulma
36. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Justihin
37. Humutin (VRL-14618) - Liljan Aurinkokehrä VH18-018-1330
38. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Moon Fairy
39. Lithy (VRL-07127) - Majken v.d. Hattarvik VH17-010-0012
40. Eedla S. (VRL-14880) - Karhusaaren Marenki VH20-018-0282