Esteratsastuskilpailut 23.05.2020

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 18.05.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura ERJ (kutsut 121-130) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. 110cm (40/40) TT
2. 110cm (40/40) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. 110cm (40/40)
1. Viixi (VRL-13923) - Syyn Fraktaali VH19-018-0994
2. Humutin (VRL-14618) - Liljan Aurinkokehrä VH18-018-1330
3. Ilona (VRL-14757) – Rum Swizzle VH18-043-0023
4. Iida (VRL-12244) - Ruifíneach Rolf VH18-069-0012
5. Lissu T. (VRL-12701) - Yötuulen Korpikolo
6. Humutin (VRL-14618) - Ps. Tulen Sitten Kun Tulen VH19-018-0678
7. Oresama (VRL-02753) - Kuuralehdon Artturo
8. Sonja (VRL-11911) - Kalmankieltämä VH18-018-01983
9. Sonja (VRL-11911) - Kadon Toffeekrokantti VH19-018-1007
10. Humutin (VRL-14618) - Tovan Merkuurio VH20-018-0373
11. Lithy (VRL-07127) - LH Abiud VH17-001-0086
12. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039
13. Mirkku (VRL-13753) - Fame's Twix VH20-027-0030
14. Lithy (VRL-07127) - Majken v.d. Hattarvik VH17-010-0012
15. Lissu T. (VRL-12701) - Possujunapulma
16. Cherry (VRL-12299) - A.D. Ella VH06-035-0768
17. Iida (VRL-12244) - Farbranch Baethan VH17-069-0012
18. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Dusty Blaze
19. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Sterling Silver
20. Eedla S. (VRL-14880) - Karhusaaren Marenki VH20-018-0282
21. Iida (VRL-12244) - Farbranch Hiolair VH18-069-0015
22. Lithy (VRL-07127) - Misneach IR VH11-035-0147
23. Cherry (VRL-12299) - Pieni Menninkäinen VH12-018-1324
24. Sonja (VRL-11911) - Helmiahon Ihmeotus VH19-018-1008
25. Viixi (VRL-13923) - Rosvokotka VH20-018-0364
26. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Coffeechino
27. Cherry (VRL-12299) - Miracle VH18-023-0051
28. Viixi (VRL-13923) - Hornanhovin Marjamytologia VH20-018-0280
29. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Aimo Komia
30. Iida (VRL-12244) - Farbranch Latharn VH18-069-0016
31. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Karaliia VH20-018-0368
32. Viixi (VRL-13923) - Stadist VH18-018-1627
33. sarqquu (VRL-04374) - Four Leaf Ivory Coast
34. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Majda ox VH15-003-0028
35. Sonja (VRL-11911) - Tuuliajon Hetkoinen VH19-018-0276
36. Alisé (VRL-13542) – Voitto-Nestori VH19-018-0695
37. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Justihin
38. Eedla S. (VRL-14880) - Väärälän Viljopoika VH20-018-0254
39. Lithy (VRL-07127) - Ricarda Mor VH13-061-0070
40. Oresama (VRL-02753) - Kornknarr

2. 110cm (40/40)
1. Iida (VRL-12244) - Farbranch Buick VH20-069-0008
2. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Moon Fairy
3. Cherry (VRL-12299) - A.D. Ella VH06-035-0768
4. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039
5. Iida (VRL-12244) - Farbranch Baethan VH17-069-0012
6. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Queen Of Mean
7. Viixi (VRL-13923) - Syyn Fraktaali VH19-018-0994
8. Ilona (VRL-14757) – Rum Swizzle VH18-043-0023
9. sarqquu (VRL-04374) - Four Leaf Ivory Coast
10. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Majda ox VH15-003-0028
11. Humutin (VRL-14618) - Ps. Tulen Sitten Kun Tulen VH19-018-0678
12. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Justihin
13. Viixi (VRL-13923) - Hornanhovin Marjamytologia VH20-018-0280
14. Oresama (VRL-02753) - Kuuralehdon Artturo
15. Iida (VRL-12244) - Farbranch Murray VH20-069-0003
16. Viixi (VRL-13923) - Rosvokotka VH20-018-0364
17. Lithy (VRL-07127) - Ricarda Mor VH13-061-0070
18. Lissu T. (VRL-12701) - Yötuulen Korpikolo
19. Eedla S. (VRL-14880) - Väärälän Viljopoika VH20-018-0254
20. Lithy (VRL-07127) - LH Abiud VH17-001-0086
21. Eedla S. (VRL-14880) - Karhusaaren Marenki VH20-018-0282
22. Viixi (VRL-13923) - Stadist VH18-018-1627
23. Cherry (VRL-12299) - Pieni Menninkäinen VH12-018-1324
24. Humutin (VRL-14618) - Liljan Aurinkokehrä VH18-018-1330
25. Oresama (VRL-02753) - Kornknarr
26. Lithy (VRL-07127) - Majken v.d. Hattarvik VH17-010-0012
27. Sonja (VRL-11911) - Kadon Toffeekrokantti VH19-018-1007
28. Sonja (VRL-11911) - Tuuliajon Hetkoinen VH19-018-0276
29. turjake (VRL-07415) - Poniniemen Jardinière
30. Lithy (VRL-07127) - Misneach IR VH11-035-0147
31. Cherry (VRL-12299) - Miracle VH18-023-0051
32. Humutin (VRL-14618) - Tovan Merkuurio VH20-018-0373
33. Sonja (VRL-11911) - Helmiahon Ihmeotus VH19-018-1008
34. Lissu T. (VRL-12701) - Possujunapulma
35. Mirkku (VRL-13753) - Fame's Twix VH20-027-0030
36. Sonja (VRL-11911) - Kalmankieltämä VH18-018-01983
37. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Aimo Komia
38. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Karaliia VH20-018-0368
39. Alisé (VRL-13542) – Voitto-Nestori VH19-018-0695
40. Iida (VRL-12244) - Farbranch Melvyn VH17-069-0017