Esteratsastuskilpailut 22.05.2020

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 18.05.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura ERJ (kutsut 121-130) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. 110cm (40/40) TT
2. 110cm (40/40) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. 110cm (40/40)
1. Humutin (VRL-14618) - Tovan Merkuurio VH20-018-0373
2. Lithy (VRL-07127) - Ricarda Mor VH13-061-0070
3. Lithy (VRL-07127) - Misneach IR VH11-035-0147
4. Iida (VRL-12244) - Farbranch Hiolair VH18-069-0015
5. Humutin (VRL-14618) - Ps. Tulen Sitten Kun Tulen VH19-018-0678
6. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Coffeechino
7. Iida (VRL-12244) - Farbranch Latharn VH18-069-0016
8. Viixi (VRL-13923) - Stadist VH18-018-1627
9. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Justihin
10. Eedla S. (VRL-14880) - Karhusaaren Marenki VH20-018-0282
11. Eedla S. (VRL-14880) - Väärälän Viljopoika VH20-018-0254
12. Lissu T. (VRL-12701) - Possujunapulma
13. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Majda ox VH15-003-0028
14. Sonja (VRL-11911) - Kalmankieltämä VH18-018-01983
15. Lithy (VRL-07127) - Majken v.d. Hattarvik VH17-010-0012
16. Cherry (VRL-12299) - A.D. Ella VH06-035-0768
17. Lissu T. (VRL-12701) - Yötuulen Korpikolo
18. Alisé (VRL-13542) – Voitto-Nestori VH19-018-0695
19. Oresama (VRL-02753) - Kornknarr
20. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Karaliia VH20-018-0368
21. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Sterling Silver
22. Oresama (VRL-02753) - Kuuralehdon Artturo
23. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Dusty Blaze
24. Sonja (VRL-11911) - Kadon Toffeekrokantti VH19-018-1007
25. Sonja (VRL-11911) - Tuuliajon Hetkoinen VH19-018-0276
26. Cherry (VRL-12299) - Miracle VH18-023-0051
27. Ilona (VRL-14757) – Rum Swizzle VH18-043-0023
28. Mirkku (VRL-13753) - Fame's Twix VH20-027-0030
29. Sonja (VRL-11911) - Helmiahon Ihmeotus VH19-018-1008
30. Iida (VRL-12244) - Ruifíneach Rolf VH18-069-0012
31. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039
32. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Aimo Komia
33. Cherry (VRL-12299) - Pieni Menninkäinen VH12-018-1324
34. Viixi (VRL-13923) - Hornanhovin Marjamytologia VH20-018-0280
35. Lithy (VRL-07127) - LH Abiud VH17-001-0086
36. Viixi (VRL-13923) - Rosvokotka VH20-018-0364
37. Viixi (VRL-13923) - Syyn Fraktaali VH19-018-0994
38. Iida (VRL-12244) - Farbranch Baethan VH17-069-0012
39. sarqquu (VRL-04374) - Four Leaf Ivory Coast
40. Humutin (VRL-14618) - Liljan Aurinkokehrä VH18-018-1330

2. 110cm (40/40)
1. sarqquu (VRL-04374) - Four Leaf Ivory Coast
2. Sonja (VRL-11911) - Helmiahon Ihmeotus VH19-018-1008
3. Cherry (VRL-12299) - A.D. Ella VH06-035-0768
4. Ilona (VRL-14757) – Rum Swizzle VH18-043-0023
5. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Moon Fairy
6. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Queen Of Mean
7. Viixi (VRL-13923) - Syyn Fraktaali VH19-018-0994
8. Viixi (VRL-13923) - Rosvokotka VH20-018-0364
9. Oresama (VRL-02753) - Kornknarr
10. Oresama (VRL-02753) - Kuuralehdon Artturo
11. Mirkku (VRL-13753) - Fame's Twix VH20-027-0030
12. Sonja (VRL-11911) - Tuuliajon Hetkoinen VH19-018-0276
13. Lissu T. (VRL-12701) - Yötuulen Korpikolo
14. Lithy (VRL-07127) - Misneach IR VH11-035-0147
15. Humutin (VRL-14618) - Ps. Tulen Sitten Kun Tulen VH19-018-0678
16. Alisé (VRL-13542) – Voitto-Nestori VH19-018-0695
17. Eedla S. (VRL-14880) - Väärälän Viljopoika VH20-018-0254
18. Iida (VRL-12244) - Farbranch Murray VH20-069-0003
19. Humutin (VRL-14618) - Tovan Merkuurio VH20-018-0373
20. Lithy (VRL-07127) - LH Abiud VH17-001-0086
21. Iida (VRL-12244) - Farbranch Melvyn VH17-069-0017
22. Viixi (VRL-13923) - Stadist VH18-018-1627
23. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Majda ox VH15-003-0028
24. Cherry (VRL-12299) - Miracle VH18-023-0051
25. Lithy (VRL-07127) - Ricarda Mor VH13-061-0070
26. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Justihin
27. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Aimo Komia
28. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Karaliia VH20-018-0368
29. Eedla S. (VRL-14880) - Karhusaaren Marenki VH20-018-0282
30. Humutin (VRL-14618) - Liljan Aurinkokehrä VH18-018-1330
31. Cherry (VRL-12299) - Pieni Menninkäinen VH12-018-1324
32. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039
33. Iida (VRL-12244) - Farbranch Buick VH20-069-0008
34. Sonja (VRL-11911) - Kadon Toffeekrokantti VH19-018-1007
35. turjake (VRL-07415) - Poniniemen Jardinière
36. Lissu T. (VRL-12701) - Possujunapulma
37. Lithy (VRL-07127) - Majken v.d. Hattarvik VH17-010-0012
38. Sonja (VRL-11911) - Kalmankieltämä VH18-018-01983
39. Viixi (VRL-13923) - Hornanhovin Marjamytologia VH20-018-0280
40. Iida (VRL-12244) - Farbranch Baethan VH17-069-0012