Esteratsastuskilpailut 21.05.2020

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 18.05.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura ERJ (kutsut 121-130) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. 110cm (40/40) TT
2. 110cm (40/40) TT

Osallistujatilanne päivitetty 11.05.2020 kello 18.00


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. 110cm (40/40)
1. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Dusty Blaze
2. Viixi (VRL-13923) - Rosvokotka VH20-018-0364
3. Iida (VRL-12244) - Farbranch Baethan VH17-069-0012
4. Viixi (VRL-13923) - Stadist VH18-018-1627
5. Lithy (VRL-07127) - Ricarda Mor VH13-061-0070
6. Oresama (VRL-02753) - Kornknarr
7. Ilona (VRL-14757) – Rum Swizzle VH18-043-0023
8. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Aimo Komia
9. Cherry (VRL-12299) - Pieni Menninkäinen VH12-018-1324
10. Iida (VRL-12244) - Farbranch Hiolair VH18-069-0015
11. Lithy (VRL-07127) - Misneach IR VH11-035-0147
12. Viixi (VRL-13923) - Hornanhovin Marjamytologia VH20-018-0280
13. Mirkku (VRL-13753) - Fame's Twix VH20-027-0030
14. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Coffeechino
15. Sonja (VRL-11911) - Tuuliajon Hetkoinen VH19-018-0276
16. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Sterling Silver
17. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Majda ox VH15-003-0028
18. Lithy (VRL-07127) - LH Abiud VH17-001-0086
19. Alisé (VRL-13542) – Voitto-Nestori VH19-018-0695
20. Eedla S. (VRL-14880) - Karhusaaren Marenki VH20-018-0282
21. Iida (VRL-12244) - Ruifíneach Rolf VH18-069-0012
22. Sonja (VRL-11911) - Kadon Toffeekrokantti VH19-018-1007
23. Cherry (VRL-12299) - Miracle VH18-023-0051
24. Cherry (VRL-12299) - A.D. Ella VH06-035-0768
25. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039
26. Lithy (VRL-07127) - Majken v.d. Hattarvik VH17-010-0012
27. Iida (VRL-12244) - Farbranch Latharn VH18-069-0016
28. Humutin (VRL-14618) - Tovan Merkuurio VH20-018-0373
29. Oresama (VRL-02753) - Kuuralehdon Artturo
30. Lissu T. (VRL-12701) - Possujunapulma
31. Humutin (VRL-14618) - Liljan Aurinkokehrä VH18-018-1330
32. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Justihin
33. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Karaliia VH20-018-0368
34. Sonja (VRL-11911) - Kalmankieltämä VH18-018-01983
35. Humutin (VRL-14618) - Ps. Tulen Sitten Kun Tulen VH19-018-0678
36. Lissu T. (VRL-12701) - Yötuulen Korpikolo
37. Viixi (VRL-13923) - Syyn Fraktaali VH19-018-0994
38. Eedla S. (VRL-14880) - Väärälän Viljopoika VH20-018-0254
39. Sonja (VRL-11911) - Helmiahon Ihmeotus VH19-018-1008
40. sarqquu (VRL-04374) - Four Leaf Ivory Coast

2. 110cm (40/40)
1. Lithy (VRL-07127) - Ricarda Mor VH13-061-0070
2. Ilona (VRL-14757) – Rum Swizzle VH18-043-0023
3. turjake (VRL-07415) - Poniniemen Jardinière
4. sarqquu (VRL-04374) - Four Leaf Ivory Coast
5. Oresama (VRL-02753) - Kuuralehdon Artturo
6. Iida (VRL-12244) - Farbranch Baethan VH17-069-0012
7. Sonja (VRL-11911) - Kalmankieltämä VH18-018-01983
8. Iida (VRL-12244) - Farbranch Buick VH20-069-0008
9. Cherry (VRL-12299) - Pieni Menninkäinen VH12-018-1324
10. Mirkku (VRL-13753) - Fame's Twix VH20-027-0030
11. Eedla S. (VRL-14880) - Väärälän Viljopoika VH20-018-0254
12. Lissu T. (VRL-12701) - Possujunapulma
13. Lissu T. (VRL-12701) - Yötuulen Korpikolo
14. Iida (VRL-12244) - Farbranch Melvyn VH17-069-0017
15. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Aimo Komia
16. Lithy (VRL-07127) - Majken v.d. Hattarvik VH17-010-0012
17. Eedla S. (VRL-14880) - Karhusaaren Marenki VH20-018-0282
18. Humutin (VRL-14618) - Ps. Tulen Sitten Kun Tulen VH19-018-0678
19. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Queen Of Mean
20. Humutin (VRL-14618) - Tovan Merkuurio VH20-018-0373
21. Sonja (VRL-11911) - Helmiahon Ihmeotus VH19-018-1008
22. Viixi (VRL-13923) - Syyn Fraktaali VH19-018-0994
23. Oresama (VRL-02753) - Kornknarr
24. Sonja (VRL-11911) - Kadon Toffeekrokantti VH19-018-1007
25. Iida (VRL-12244) - Farbranch Murray VH20-069-0003
26. Viixi (VRL-13923) - Rosvokotka VH20-018-0364
27. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Justihin
28. Viixi (VRL-13923) - Hornanhovin Marjamytologia VH20-018-0280
29. Viixi (VRL-13923) - Stadist VH18-018-1627
30. Humutin (VRL-14618) - Liljan Aurinkokehrä VH18-018-1330
31. Lithy (VRL-07127) - Misneach IR VH11-035-0147
32. Lithy (VRL-07127) - LH Abiud VH17-001-0086
33. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039
34. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Moon Fairy
35. Cherry (VRL-12299) - Miracle VH18-023-0051
36. Alisé (VRL-13542) – Voitto-Nestori VH19-018-0695
37. Cherry (VRL-12299) - A.D. Ella VH06-035-0768
38. Sonja (VRL-11911) - Tuuliajon Hetkoinen VH19-018-0276
39. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Karaliia VH20-018-0368
40. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Majda ox VH15-003-0028