Esteratsastuskilpailut 30.05.2020

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 10.05.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura ERJ (kutsut 111-120) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. 100cm (40/40) TT
2. 100cm (40/40) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. 100cm (40/40)
1. Eedla S. (VRL-14880) - Karhusaaren Marenki VH20-018-0282
2. Sonja (VRL-11911) - Kaihon Kuukauna VH19-018-0011
3. Cherry (VRL-12299) - Kapinan Piruliina VH19-018-0001
4. Iida (VRL-12244) - Plumbridge's Jennie VH20-069-0023
5. Iida (VRL-12244) - Dower's Glenna VH20-069-0019
6. Viixi (VRL-13923) - Pilvipellon Lumilintu VH20-018-0270
7. Mirkku (VRL-13753) - Mixedin Valamies VH19-018-0206
8. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Katinkulta VH19-018-0187
9. Lithy (VRL-07127) - Block VH17-027-0023
10. sarqquu (VRL-04374) - Four Leaf Ivory Coast
11. Perho (VRL-14489) – Riimuvaaran Waarallinen VH18-018-2166
12. Eedla S. (VRL-14880) - Varismäen Kasarirokkari VH19-018-0436
13. Cherry (VRL-12299) - Dorothee von Gateaway VH15-021-0540
14. Mirkku (VRL-13753) - KH Kajetan VH19-003-0002
15. Perho (VRL-14489) – Ruskavaaran Tulisuudelma VH18-018-2162
16. Sonja (VRL-11911) - Turmeltajan Verivihma VH17-018-1702
17. Iida (VRL-12244) - Birr Caoimhe VH20-069-0009
18. Lithy (VRL-07127) - Xenogenesis VH17-031-0264
19. Alisé (VRL-13542) - Ketolan Ikituuli VH20-018-0325
20. Viixi (VRL-13923) - Kuolemanvirta VH20-018-0305
21. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Matroona
22. Sonja (VRL-11911) - Afterplay Dael VH18-026-0161
23. Perho (VRL-14489) – Kaarnan Harmaavarpunen VH18-018-2249
24. Alisé (VRL-13542) - Sotamaalauksen Kuolonsininen VH20-018-0323
25. Mirkku (VRL-13753) - Banaanivene VH19-018-0367
26. Oresama (VRL-02753) - Hukka-Surmaaja
27. Eedla S. (VRL-14880) - Väärälän Viljopoika VH20-018-0254
28. Viixi (VRL-13923) - Lohtulause VH19-018-0887
29. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Neilikka VH19-018-0647
30. Lithy (VRL-07127) - Mr. Steve VH15-164-0027
31. Lithy (VRL-07127) - Laula Lujempaa VH17-018-0568
32. Sonja (VRL-11911) - Kaihon Talvia VH19-018-0013
33. Viixi (VRL-13923) - Syyn Surunkuva VH20-018-0306
34. Perho (VRL-14489) – Korppivaino VH18-018-2164
35. Oresama (VRL-02753) - Suentassu
36. Eedla S. (VRL-14880) - Rymyreetu VH20-018-0246
37. Iida (VRL-12244) - Oakvale Tromluí VH18-069-0005
38. Cherry (VRL-12299) - Sepp’s Valkyria VH18-031-0406
39. Oresama (VRL-02753) - Kettupolun Kiirus
40. Cherry (VRL-12299) - Ariela SE VH14-029-0206

2. 100cm (40/40)
1. Perho (VRL-14489) – Kaihon Rakkausrunoja VH19-018-0456
2. Perho (VRL-14489) – Kaarnan Asteroidi VH18-018-2173
3. Iida (VRL-12244) - Birr Caoimhe VH20-069-0009
4. Viixi (VRL-13923) - Syyn Surunkuva VH20-018-0306
5. Eedla S. (VRL-14880) - Varismäen Kasarirokkari VH19-018-0436
6. Iida (VRL-12244) - Plumbridge's Jennie VH20-069-0023
7. Eedla S. (VRL-14880) - Rymyreetu VH20-018-0246
8. Lithy (VRL-07127) - Block VH17-027-0023
9. Iida (VRL-12244) - Oakvale Tromluí VH18-069-0005
10. Lithy (VRL-07127) - Xenogenesis VH17-031-0264
11. Cherry (VRL-12299) - Ariela SE VH14-029-0206
12. Sonja (VRL-11911) - Afterplay Dael VH18-026-0161
13. Cherry (VRL-12299) - Kapinan Piruliina VH19-018-0001
14. Sonja (VRL-11911) - Kaihon Talvia VH19-018-0013
15. Iida (VRL-12244) - Dower's Glenna VH20-069-0019
16. Cherry (VRL-12299) - Sepp’s Valkyria VH18-031-0406
17. Cherry (VRL-12299) - Dorothee von Gateaway VH15-021-0540
18. Perho (VRL-14489) – Fridan Espresso VH18-018-2169
19. Perho (VRL-14489) – Kievarinkujan Karkulaistähti VH18-018-2168
20. Eedla S. (VRL-14880) - Väärälän Viljopoika VH20-018-0254
21. Lithy (VRL-07127) - Mr. Steve VH15-164-0027
22. Lithy (VRL-07127) - Laula Lujempaa VH17-018-0568
23. Mirkku (VRL-13753) - KH Kajetan VH19-003-0002
24. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Neilikka VH19-018-0647
25. Eedla S. (VRL-14880) - Karhusaaren Marenki VH20-018-0282
26. Oresama (VRL-02753) - Hukka-Surmaaja
27. Alisé (VRL-13542) - Sotamaalauksen Kuolonsininen VH20-018-0323
28. Mirkku (VRL-13753) - Mixedin Valamies VH19-018-0206
29. Sonja (VRL-11911) - Turmeltajan Verivihma VH17-018-1702
30. Alisé (VRL-13542) - Ketolan Ikituuli VH20-018-0325
31. sarqquu (VRL-04374) - Four Leaf Ivory Coast
32. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Matroona
33. Sonja (VRL-11911) - Kaihon Kuukauna VH19-018-0011
34. Oresama (VRL-02753) - Suentassu
35. Viixi (VRL-13923) - Pilvipellon Lumilintu VH20-018-0270
36. Viixi (VRL-13923) - Lohtulause VH19-018-0887
37. Viixi (VRL-13923) - Kuolemanvirta VH20-018-0305
38. Oresama (VRL-02753) - Kettupolun Kiirus
39. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Katinkulta VH19-018-0187
40. Mirkku (VRL-13753) - Banaanivene VH19-018-0367