Esteratsastuskilpailut 29.05.2020

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 10.05.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura ERJ (kutsut 111-120) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. 100cm (40/40) TT
2. 100cm (40/40) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. 100cm (40/40)
1. Oresama (VRL-02753) - Kettupolun Kiirus
2. Eedla S. (VRL-14880) - Varismäen Kasarirokkari VH19-018-0436
3. Iida (VRL-12244) - Dower's Glenna VH20-069-0019
4. Mirkku (VRL-13753) - KH Kajetan VH19-003-0002
5. Iida (VRL-12244) - Plumbridge's Jennie VH20-069-0023
6. Lithy (VRL-07127) - Laula Lujempaa VH17-018-0568
7. Viixi (VRL-13923) - Pilvipellon Lumilintu VH20-018-0270
8. Cherry (VRL-12299) - Ariela SE VH14-029-0206
9. sarqquu (VRL-04374) - Four Leaf Ivory Coast
10. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Katinkulta VH19-018-0187
11. Iida (VRL-12244) - Birr Caoimhe VH20-069-0009
12. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Matroona
13. Eedla S. (VRL-14880) - Rymyreetu VH20-018-0246
14. Cherry (VRL-12299) - Dorothee von Gateaway VH15-021-0540
15. Perho (VRL-14489) – Riimuvaaran Waarallinen VH18-018-2166
16. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Neilikka VH19-018-0647
17. Lithy (VRL-07127) - Xenogenesis VH17-031-0264
18. Mirkku (VRL-13753) - Mixedin Valamies VH19-018-0206
19. Sonja (VRL-11911) - Afterplay Dael VH18-026-0161
20. Alisé (VRL-13542) - Sotamaalauksen Kuolonsininen VH20-018-0323
21. Cherry (VRL-12299) - Kapinan Piruliina VH19-018-0001
22. Eedla S. (VRL-14880) - Väärälän Viljopoika VH20-018-0254
23. Lithy (VRL-07127) - Block VH17-027-0023
24. Sonja (VRL-11911) - Kaihon Talvia VH19-018-0013
25. Oresama (VRL-02753) - Suentassu
26. Sonja (VRL-11911) - Turmeltajan Verivihma VH17-018-1702
27. Alisé (VRL-13542) - Ketolan Ikituuli VH20-018-0325
28. Perho (VRL-14489) – Korppivaino VH18-018-2164
29. Sonja (VRL-11911) - Kaihon Kuukauna VH19-018-0011
30. Perho (VRL-14489) – Kaarnan Harmaavarpunen VH18-018-2249
31. Cherry (VRL-12299) - Sepp’s Valkyria VH18-031-0406
32. Viixi (VRL-13923) - Syyn Surunkuva VH20-018-0306
33. Lithy (VRL-07127) - Mr. Steve VH15-164-0027
34. Mirkku (VRL-13753) - Banaanivene VH19-018-0367
35. Viixi (VRL-13923) - Lohtulause VH19-018-0887
36. Viixi (VRL-13923) - Kuolemanvirta VH20-018-0305
37. Perho (VRL-14489) – Ruskavaaran Tulisuudelma VH18-018-2162
38. Iida (VRL-12244) - Oakvale Tromluí VH18-069-0005
39. Oresama (VRL-02753) - Hukka-Surmaaja
40. Eedla S. (VRL-14880) - Karhusaaren Marenki VH20-018-0282

2. 100cm (40/40)
1. Lithy (VRL-07127) - Block VH17-027-0023
2. Iida (VRL-12244) - Plumbridge's Jennie VH20-069-0023
3. Sonja (VRL-11911) - Turmeltajan Verivihma VH17-018-1702
4. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Matroona
5. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Katinkulta VH19-018-0187
6. Lithy (VRL-07127) - Xenogenesis VH17-031-0264
7. Iida (VRL-12244) - Dower's Glenna VH20-069-0019
8. Cherry (VRL-12299) - Dorothee von Gateaway VH15-021-0540
9. Viixi (VRL-13923) - Syyn Surunkuva VH20-018-0306
10. Perho (VRL-14489) – Kaihon Rakkausrunoja VH19-018-0456
11. Cherry (VRL-12299) - Kapinan Piruliina VH19-018-0001
12. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Neilikka VH19-018-0647
13. Lithy (VRL-07127) - Mr. Steve VH15-164-0027
14. Sonja (VRL-11911) - Kaihon Talvia VH19-018-0013
15. Perho (VRL-14489) – Kaarnan Asteroidi VH18-018-2173
16. Oresama (VRL-02753) - Suentassu
17. Eedla S. (VRL-14880) - Rymyreetu VH20-018-0246
18. Cherry (VRL-12299) - Sepp’s Valkyria VH18-031-0406
19. Cherry (VRL-12299) - Ariela SE VH14-029-0206
20. Alisé (VRL-13542) - Ketolan Ikituuli VH20-018-0325
21. Mirkku (VRL-13753) - KH Kajetan VH19-003-0002
22. Sonja (VRL-11911) - Afterplay Dael VH18-026-0161
23. Mirkku (VRL-13753) - Banaanivene VH19-018-0367
24. Eedla S. (VRL-14880) - Varismäen Kasarirokkari VH19-018-0436
25. Iida (VRL-12244) - Birr Caoimhe VH20-069-0009
26. Eedla S. (VRL-14880) - Väärälän Viljopoika VH20-018-0254
27. Viixi (VRL-13923) - Pilvipellon Lumilintu VH20-018-0270
28. Eedla S. (VRL-14880) - Karhusaaren Marenki VH20-018-0282
29. Mirkku (VRL-13753) - Mixedin Valamies VH19-018-0206
30. Iida (VRL-12244) - Oakvale Tromluí VH18-069-0005
31. Oresama (VRL-02753) - Hukka-Surmaaja
32. sarqquu (VRL-04374) - Four Leaf Ivory Coast
33. Oresama (VRL-02753) - Kettupolun Kiirus
34. Sonja (VRL-11911) - Kaihon Kuukauna VH19-018-0011
35. Perho (VRL-14489) – Kievarinkujan Karkulaistähti VH18-018-2168
36. Alisé (VRL-13542) - Sotamaalauksen Kuolonsininen VH20-018-0323
37. Perho (VRL-14489) – Fridan Espresso VH18-018-2169
38. Lithy (VRL-07127) - Laula Lujempaa VH17-018-0568
39. Viixi (VRL-13923) - Kuolemanvirta VH20-018-0305
40. Viixi (VRL-13923) - Lohtulause VH19-018-0887