Esteratsastuskilpailut 28.05.2020

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 10.05.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura ERJ (kutsut 111-120) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. 100cm (40/40) TT
2. 100cm (40/40) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. 100cm (40/40)
1. Oresama (VRL-02753) - Suentassu
2. Cherry (VRL-12299) - Dorothee von Gateaway VH15-021-0540
3. Oresama (VRL-02753) - Hukka-Surmaaja
4. Eedla S. (VRL-14880) - Rymyreetu VH20-018-0246
5. Iida (VRL-12244) - Plumbridge's Jennie VH20-069-0023
6. Eedla S. (VRL-14880) - Väärälän Viljopoika VH20-018-0254
7. Sonja (VRL-11911) - Turmeltajan Verivihma VH17-018-1702
8. Lithy (VRL-07127) - Block VH17-027-0023
9. Sonja (VRL-11911) - Afterplay Dael VH18-026-0161
10. Cherry (VRL-12299) - Kapinan Piruliina VH19-018-0001
11. Lithy (VRL-07127) - Laula Lujempaa VH17-018-0568
12. Viixi (VRL-13923) - Kuolemanvirta VH20-018-0305
13. Alisé (VRL-13542) - Ketolan Ikituuli VH20-018-0325
14. Cherry (VRL-12299) - Sepp’s Valkyria VH18-031-0406
15. Mirkku (VRL-13753) - Mixedin Valamies VH19-018-0206
16. Perho (VRL-14489) – Riimuvaaran Waarallinen VH18-018-2166
17. Oresama (VRL-02753) - Kettupolun Kiirus
18. Sonja (VRL-11911) - Kaihon Talvia VH19-018-0013
19. Eedla S. (VRL-14880) - Karhusaaren Marenki VH20-018-0282
20. Viixi (VRL-13923) - Lohtulause VH19-018-0887
21. Cherry (VRL-12299) - Ariela SE VH14-029-0206
22. Lithy (VRL-07127) - Mr. Steve VH15-164-0027
23. Viixi (VRL-13923) - Syyn Surunkuva VH20-018-0306
24. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Katinkulta VH19-018-0187
25. Mirkku (VRL-13753) - Banaanivene VH19-018-0367
26. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Neilikka VH19-018-0647
27. Perho (VRL-14489) – Kaarnan Harmaavarpunen VH18-018-2249
28. Iida (VRL-12244) - Dower's Glenna VH20-069-0019
29. Iida (VRL-12244) - Birr Caoimhe VH20-069-0009
30. sarqquu (VRL-04374) - Four Leaf Ivory Coast
31. Perho (VRL-14489) – Ruskavaaran Tulisuudelma VH18-018-2162
32. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Matroona
33. Lithy (VRL-07127) - Xenogenesis VH17-031-0264
34. Viixi (VRL-13923) - Pilvipellon Lumilintu VH20-018-0270
35. Eedla S. (VRL-14880) - Varismäen Kasarirokkari VH19-018-0436
36. Alisé (VRL-13542) - Sotamaalauksen Kuolonsininen VH20-018-0323
37. Mirkku (VRL-13753) - KH Kajetan VH19-003-0002
38. Sonja (VRL-11911) - Kaihon Kuukauna VH19-018-0011
39. Perho (VRL-14489) – Korppivaino VH18-018-2164
40. Iida (VRL-12244) - Oakvale Tromluí VH18-069-0005

2. 100cm (40/40)
1. Alisé (VRL-13542) - Sotamaalauksen Kuolonsininen VH20-018-0323
2. Lithy (VRL-07127) - Mr. Steve VH15-164-0027
3. Iida (VRL-12244) - Plumbridge's Jennie VH20-069-0023
4. Mirkku (VRL-13753) - Mixedin Valamies VH19-018-0206
5. Viixi (VRL-13923) - Kuolemanvirta VH20-018-0305
6. Oresama (VRL-02753) - Suentassu
7. Sonja (VRL-11911) - Kaihon Kuukauna VH19-018-0011
8. Sonja (VRL-11911) - Kaihon Talvia VH19-018-0013
9. Mirkku (VRL-13753) - Banaanivene VH19-018-0367
10. Sonja (VRL-11911) - Turmeltajan Verivihma VH17-018-1702
11. Oresama (VRL-02753) - Kettupolun Kiirus
12. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Neilikka VH19-018-0647
13. Oresama (VRL-02753) - Hukka-Surmaaja
14. Lithy (VRL-07127) - Block VH17-027-0023
15. Cherry (VRL-12299) - Kapinan Piruliina VH19-018-0001
16. Mirkku (VRL-13753) - KH Kajetan VH19-003-0002
17. Iida (VRL-12244) - Birr Caoimhe VH20-069-0009
18. Alisé (VRL-13542) - Ketolan Ikituuli VH20-018-0325
19. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Katinkulta VH19-018-0187
20. Viixi (VRL-13923) - Syyn Surunkuva VH20-018-0306
21. Perho (VRL-14489) – Kievarinkujan Karkulaistähti VH18-018-2168
22. Lithy (VRL-07127) - Xenogenesis VH17-031-0264
23. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Matroona
24. Iida (VRL-12244) - Oakvale Tromluí VH18-069-0005
25. Iida (VRL-12244) - Dower's Glenna VH20-069-0019
26. Eedla S. (VRL-14880) - Rymyreetu VH20-018-0246
27. Cherry (VRL-12299) - Sepp’s Valkyria VH18-031-0406
28. Viixi (VRL-13923) - Lohtulause VH19-018-0887
29. sarqquu (VRL-04374) - Four Leaf Ivory Coast
30. Lithy (VRL-07127) - Laula Lujempaa VH17-018-0568
31. Perho (VRL-14489) – Fridan Espresso VH18-018-2169
32. Viixi (VRL-13923) - Pilvipellon Lumilintu VH20-018-0270
33. Eedla S. (VRL-14880) - Varismäen Kasarirokkari VH19-018-0436
34. Cherry (VRL-12299) - Dorothee von Gateaway VH15-021-0540
35. Cherry (VRL-12299) - Ariela SE VH14-029-0206
36. Eedla S. (VRL-14880) - Väärälän Viljopoika VH20-018-0254
37. Eedla S. (VRL-14880) - Karhusaaren Marenki VH20-018-0282
38. Perho (VRL-14489) – Kaarnan Asteroidi VH18-018-2173
39. Sonja (VRL-11911) - Afterplay Dael VH18-026-0161
40. Perho (VRL-14489) – Kaihon Rakkausrunoja VH19-018-0456