Esteratsastuskilpailut 27.05.2020

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 10.05.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura ERJ (kutsut 111-120) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. 100cm (40/40) TT
2. 100cm (40/40) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. 100cm (40/40)
1. Sonja (VRL-11911) - Kaihon Talvia VH19-018-0013
2. Lithy (VRL-07127) - Laula Lujempaa VH17-018-0568
3. Viixi (VRL-13923) - Pilvipellon Lumilintu VH20-018-0270
4. Alisé (VRL-13542) - Sotamaalauksen Kuolonsininen VH20-018-0323
5. Perho (VRL-14489) – Kaarnan Harmaavarpunen VH18-018-2249
6. Mirkku (VRL-13753) - Banaanivene VH19-018-0367
7. Alisé (VRL-13542) - Ketolan Ikituuli VH20-018-0325
8. Cherry (VRL-12299) - Dorothee von Gateaway VH15-021-0540
9. Eedla S. (VRL-14880) - Rymyreetu VH20-018-0246
10. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Neilikka VH19-018-0647
11. Oresama (VRL-02753) - Suentassu
12. Iida (VRL-12244) - Birr Caoimhe VH20-069-0009
13. sarqquu (VRL-04374) - Four Leaf Ivory Coast
14. Lithy (VRL-07127) - Block VH17-027-0023
15. Iida (VRL-12244) - Plumbridge's Jennie VH20-069-0023
16. Perho (VRL-14489) – Ruskavaaran Tulisuudelma VH18-018-2162
17. Oresama (VRL-02753) - Kettupolun Kiirus
18. Cherry (VRL-12299) - Kapinan Piruliina VH19-018-0001
19. Cherry (VRL-12299) - Sepp’s Valkyria VH18-031-0406
20. Mirkku (VRL-13753) - KH Kajetan VH19-003-0002
21. Mirkku (VRL-13753) - Mixedin Valamies VH19-018-0206
22. Iida (VRL-12244) - Oakvale Tromluí VH18-069-0005
23. Perho (VRL-14489) – Korppivaino VH18-018-2164
24. Viixi (VRL-13923) - Lohtulause VH19-018-0887
25. Iida (VRL-12244) - Dower's Glenna VH20-069-0019
26. Eedla S. (VRL-14880) - Varismäen Kasarirokkari VH19-018-0436
27. Sonja (VRL-11911) - Turmeltajan Verivihma VH17-018-1702
28. Sonja (VRL-11911) - Kaihon Kuukauna VH19-018-0011
29. Lithy (VRL-07127) - Xenogenesis VH17-031-0264
30. Eedla S. (VRL-14880) - Karhusaaren Marenki VH20-018-0282
31. Viixi (VRL-13923) - Syyn Surunkuva VH20-018-0306
32. Oresama (VRL-02753) - Hukka-Surmaaja
33. Perho (VRL-14489) – Riimuvaaran Waarallinen VH18-018-2166
34. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Matroona
35. Sonja (VRL-11911) - Afterplay Dael VH18-026-0161
36. Eedla S. (VRL-14880) - Väärälän Viljopoika VH20-018-0254
37. Cherry (VRL-12299) - Ariela SE VH14-029-0206
38. Viixi (VRL-13923) - Kuolemanvirta VH20-018-0305
39. Lithy (VRL-07127) - Mr. Steve VH15-164-0027
40. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Katinkulta VH19-018-0187

2. 100cm (40/40)
1. Mirkku (VRL-13753) - KH Kajetan VH19-003-0002
2. Lithy (VRL-07127) - Xenogenesis VH17-031-0264
3. Eedla S. (VRL-14880) - Karhusaaren Marenki VH20-018-0282
4. Eedla S. (VRL-14880) - Varismäen Kasarirokkari VH19-018-0436
5. Perho (VRL-14489) – Kaarnan Asteroidi VH18-018-2173
6. Viixi (VRL-13923) - Pilvipellon Lumilintu VH20-018-0270
7. Eedla S. (VRL-14880) - Väärälän Viljopoika VH20-018-0254
8. Lithy (VRL-07127) - Mr. Steve VH15-164-0027
9. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Neilikka VH19-018-0647
10. Alisé (VRL-13542) - Sotamaalauksen Kuolonsininen VH20-018-0323
11. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Katinkulta VH19-018-0187
12. Perho (VRL-14489) – Kaihon Rakkausrunoja VH19-018-0456
13. sarqquu (VRL-04374) - Four Leaf Ivory Coast
14. Viixi (VRL-13923) - Kuolemanvirta VH20-018-0305
15. Sonja (VRL-11911) - Turmeltajan Verivihma VH17-018-1702
16. Oresama (VRL-02753) - Suentassu
17. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Matroona
18. Mirkku (VRL-13753) - Banaanivene VH19-018-0367
19. Iida (VRL-12244) - Birr Caoimhe VH20-069-0009
20. Sonja (VRL-11911) - Afterplay Dael VH18-026-0161
21. Iida (VRL-12244) - Dower's Glenna VH20-069-0019
22. Alisé (VRL-13542) - Ketolan Ikituuli VH20-018-0325
23. Viixi (VRL-13923) - Lohtulause VH19-018-0887
24. Lithy (VRL-07127) - Block VH17-027-0023
25. Oresama (VRL-02753) - Hukka-Surmaaja
26. Iida (VRL-12244) - Oakvale Tromluí VH18-069-0005
27. Sonja (VRL-11911) - Kaihon Talvia VH19-018-0013
28. Oresama (VRL-02753) - Kettupolun Kiirus
29. Eedla S. (VRL-14880) - Rymyreetu VH20-018-0246
30. Perho (VRL-14489) – Kievarinkujan Karkulaistähti VH18-018-2168
31. Sonja (VRL-11911) - Kaihon Kuukauna VH19-018-0011
32. Cherry (VRL-12299) - Kapinan Piruliina VH19-018-0001
33. Cherry (VRL-12299) - Sepp’s Valkyria VH18-031-0406
34. Perho (VRL-14489) – Fridan Espresso VH18-018-2169
35. Mirkku (VRL-13753) - Mixedin Valamies VH19-018-0206
36. Lithy (VRL-07127) - Laula Lujempaa VH17-018-0568
37. Cherry (VRL-12299) - Dorothee von Gateaway VH15-021-0540
38. Viixi (VRL-13923) - Syyn Surunkuva VH20-018-0306
39. Cherry (VRL-12299) - Ariela SE VH14-029-0206
40. Iida (VRL-12244) - Plumbridge's Jennie VH20-069-0023