Esteratsastuskilpailut 26.05.2020

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 10.05.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura ERJ (kutsut 111-120) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. 100cm (40/40) TT
2. 100cm (40/40) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. 100cm (40/40)
1. Viixi (VRL-13923) - Kuolemanvirta VH20-018-0305
2. Viixi (VRL-13923) - Syyn Surunkuva VH20-018-0306
3. Perho (VRL-14489) – Ruskavaaran Tulisuudelma VH18-018-2162
4. Mirkku (VRL-13753) - Banaanivene VH19-018-0367
5. Eedla S. (VRL-14880) - Varismäen Kasarirokkari VH19-018-0436
6. Alisé (VRL-13542) - Ketolan Ikituuli VH20-018-0325
7. Sonja (VRL-11911) - Kaihon Talvia VH19-018-0013
8. Iida (VRL-12244) - Oakvale Tromluí VH18-069-0005
9. Lithy (VRL-07127) - Block VH17-027-0023
10. Sonja (VRL-11911) - Kaihon Kuukauna VH19-018-0011
11. Alisé (VRL-13542) - Sotamaalauksen Kuolonsininen VH20-018-0323
12. Perho (VRL-14489) – Korppivaino VH18-018-2164
13. Eedla S. (VRL-14880) - Väärälän Viljopoika VH20-018-0254
14. Cherry (VRL-12299) - Kapinan Piruliina VH19-018-0001
15. Oresama (VRL-02753) - Kettupolun Kiirus
16. Iida (VRL-12244) - Plumbridge's Jennie VH20-069-0023
17. Perho (VRL-14489) – Riimuvaaran Waarallinen VH18-018-2166
18. Eedla S. (VRL-14880) - Karhusaaren Marenki VH20-018-0282
19. Oresama (VRL-02753) - Suentassu
20. Mirkku (VRL-13753) - Mixedin Valamies VH19-018-0206
21. Cherry (VRL-12299) - Ariela SE VH14-029-0206
22. Sonja (VRL-11911) - Turmeltajan Verivihma VH17-018-1702
23. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Matroona
24. Lithy (VRL-07127) - Laula Lujempaa VH17-018-0568
25. sarqquu (VRL-04374) - Four Leaf Ivory Coast
26. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Katinkulta VH19-018-0187
27. Iida (VRL-12244) - Birr Caoimhe VH20-069-0009
28. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Neilikka VH19-018-0647
29. Iida (VRL-12244) - Dower's Glenna VH20-069-0019
30. Lithy (VRL-07127) - Xenogenesis VH17-031-0264
31. Lithy (VRL-07127) - Mr. Steve VH15-164-0027
32. Viixi (VRL-13923) - Pilvipellon Lumilintu VH20-018-0270
33. Cherry (VRL-12299) - Sepp’s Valkyria VH18-031-0406
34. Oresama (VRL-02753) - Hukka-Surmaaja
35. Mirkku (VRL-13753) - KH Kajetan VH19-003-0002
36. Perho (VRL-14489) – Kaarnan Harmaavarpunen VH18-018-2249
37. Eedla S. (VRL-14880) - Rymyreetu VH20-018-0246
38. Cherry (VRL-12299) - Dorothee von Gateaway VH15-021-0540
39. Sonja (VRL-11911) - Afterplay Dael VH18-026-0161
40. Viixi (VRL-13923) - Lohtulause VH19-018-0887

2. 100cm (40/40)
1. Perho (VRL-14489) – Kaihon Rakkausrunoja VH19-018-0456
2. Alisé (VRL-13542) - Ketolan Ikituuli VH20-018-0325
3. Mirkku (VRL-13753) - KH Kajetan VH19-003-0002
4. Mirkku (VRL-13753) - Mixedin Valamies VH19-018-0206
5. Iida (VRL-12244) - Plumbridge's Jennie VH20-069-0023
6. Viixi (VRL-13923) - Pilvipellon Lumilintu VH20-018-0270
7. Iida (VRL-12244) - Birr Caoimhe VH20-069-0009
8. Lithy (VRL-07127) - Xenogenesis VH17-031-0264
9. Oresama (VRL-02753) - Kettupolun Kiirus
10. Mirkku (VRL-13753) - Banaanivene VH19-018-0367
11. Eedla S. (VRL-14880) - Varismäen Kasarirokkari VH19-018-0436
12. Alisé (VRL-13542) - Sotamaalauksen Kuolonsininen VH20-018-0323
13. Lithy (VRL-07127) - Block VH17-027-0023
14. Perho (VRL-14489) – Kievarinkujan Karkulaistähti VH18-018-2168
15. Iida (VRL-12244) - Dower's Glenna VH20-069-0019
16. Cherry (VRL-12299) - Ariela SE VH14-029-0206
17. Cherry (VRL-12299) - Dorothee von Gateaway VH15-021-0540
18. Eedla S. (VRL-14880) - Väärälän Viljopoika VH20-018-0254
19. Oresama (VRL-02753) - Hukka-Surmaaja
20. Sonja (VRL-11911) - Kaihon Kuukauna VH19-018-0011
21. Sonja (VRL-11911) - Afterplay Dael VH18-026-0161
22. Cherry (VRL-12299) - Kapinan Piruliina VH19-018-0001
23. Iida (VRL-12244) - Oakvale Tromluí VH18-069-0005
24. sarqquu (VRL-04374) - Four Leaf Ivory Coast
25. Eedla S. (VRL-14880) - Karhusaaren Marenki VH20-018-0282
26. Sonja (VRL-11911) - Turmeltajan Verivihma VH17-018-1702
27. Viixi (VRL-13923) - Kuolemanvirta VH20-018-0305
28. Lithy (VRL-07127) - Mr. Steve VH15-164-0027
29. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Katinkulta VH19-018-0187
30. Eedla S. (VRL-14880) - Rymyreetu VH20-018-0246
31. Oresama (VRL-02753) - Suentassu
32. Perho (VRL-14489) – Fridan Espresso VH18-018-2169
33. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Neilikka VH19-018-0647
34. Lithy (VRL-07127) - Laula Lujempaa VH17-018-0568
35. Viixi (VRL-13923) - Lohtulause VH19-018-0887
36. Sonja (VRL-11911) - Kaihon Talvia VH19-018-0013
37. Viixi (VRL-13923) - Syyn Surunkuva VH20-018-0306
38. Perho (VRL-14489) – Kaarnan Asteroidi VH18-018-2173
39. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Matroona
40. Cherry (VRL-12299) - Sepp’s Valkyria VH18-031-0406