Esteratsastuskilpailut 25.05.2020

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 10.05.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura ERJ (kutsut 111-120) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. 100cm (40/40) TT
2. 100cm (40/40) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. 100cm (40/40)
1. Eedla S. (VRL-14880) - Varismäen Kasarirokkari VH19-018-0436
2. Mirkku (VRL-13753) - KH Kajetan VH19-003-0002
3. Viixi (VRL-13923) - Lohtulause VH19-018-0887
4. sarqquu (VRL-04374) - Four Leaf Ivory Coast
5. Alisé (VRL-13542) - Sotamaalauksen Kuolonsininen VH20-018-0323
6. Sonja (VRL-11911) - Kaihon Talvia VH19-018-0013
7. Cherry (VRL-12299) - Kapinan Piruliina VH19-018-0001
8. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Matroona
9. Viixi (VRL-13923) - Syyn Surunkuva VH20-018-0306
10. Perho (VRL-14489) – Kaarnan Harmaavarpunen VH18-018-2249
11. Eedla S. (VRL-14880) - Karhusaaren Marenki VH20-018-0282
12. Cherry (VRL-12299) - Sepp’s Valkyria VH18-031-0406
13. Viixi (VRL-13923) - Kuolemanvirta VH20-018-0305
14. Alisé (VRL-13542) - Ketolan Ikituuli VH20-018-0325
15. Perho (VRL-14489) – Ruskavaaran Tulisuudelma VH18-018-2162
16. Iida (VRL-12244) - Plumbridge's Jennie VH20-069-0023
17. Mirkku (VRL-13753) - Banaanivene VH19-018-0367
18. Perho (VRL-14489) – Riimuvaaran Waarallinen VH18-018-2166
19. Oresama (VRL-02753) - Suentassu
20. Lithy (VRL-07127) - Block VH17-027-0023
21. Cherry (VRL-12299) - Dorothee von Gateaway VH15-021-0540
22. Mirkku (VRL-13753) - Mixedin Valamies VH19-018-0206
23. Sonja (VRL-11911) - Afterplay Dael VH18-026-0161
24. Iida (VRL-12244) - Oakvale Tromluí VH18-069-0005
25. Cherry (VRL-12299) - Ariela SE VH14-029-0206
26. Oresama (VRL-02753) - Hukka-Surmaaja
27. Sonja (VRL-11911) - Kaihon Kuukauna VH19-018-0011
28. Lithy (VRL-07127) - Xenogenesis VH17-031-0264
29. Lithy (VRL-07127) - Mr. Steve VH15-164-0027
30. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Neilikka VH19-018-0647
31. Eedla S. (VRL-14880) - Väärälän Viljopoika VH20-018-0254
32. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Katinkulta VH19-018-0187
33. Iida (VRL-12244) - Dower's Glenna VH20-069-0019
34. Sonja (VRL-11911) - Turmeltajan Verivihma VH17-018-1702
35. Lithy (VRL-07127) - Laula Lujempaa VH17-018-0568
36. Eedla S. (VRL-14880) - Rymyreetu VH20-018-0246
37. Oresama (VRL-02753) - Kettupolun Kiirus
38. Perho (VRL-14489) – Korppivaino VH18-018-2164
39. Viixi (VRL-13923) - Pilvipellon Lumilintu VH20-018-0270
40. Iida (VRL-12244) - Birr Caoimhe VH20-069-0009

2. 100cm (40/40)
1. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Katinkulta VH19-018-0187
2. Viixi (VRL-13923) - Syyn Surunkuva VH20-018-0306
3. Perho (VRL-14489) – Kaarnan Asteroidi VH18-018-2173
4. Oresama (VRL-02753) - Suentassu
5. Sonja (VRL-11911) - Turmeltajan Verivihma VH17-018-1702
6. Mirkku (VRL-13753) - KH Kajetan VH19-003-0002
7. Mirkku (VRL-13753) - Banaanivene VH19-018-0367
8. Oresama (VRL-02753) - Hukka-Surmaaja
9. Perho (VRL-14489) – Kievarinkujan Karkulaistähti VH18-018-2168
10. Lithy (VRL-07127) - Block VH17-027-0023
11. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Matroona
12. Cherry (VRL-12299) - Kapinan Piruliina VH19-018-0001
13. Iida (VRL-12244) - Oakvale Tromluí VH18-069-0005
14. Alisé (VRL-13542) - Ketolan Ikituuli VH20-018-0325
15. Sonja (VRL-11911) - Afterplay Dael VH18-026-0161
16. Mirkku (VRL-13753) - Mixedin Valamies VH19-018-0206
17. Viixi (VRL-13923) - Kuolemanvirta VH20-018-0305
18. Perho (VRL-14489) – Kaihon Rakkausrunoja VH19-018-0456
19. Eedla S. (VRL-14880) - Rymyreetu VH20-018-0246
20. Eedla S. (VRL-14880) - Väärälän Viljopoika VH20-018-0254
21. Eedla S. (VRL-14880) - Varismäen Kasarirokkari VH19-018-0436
22. sarqquu (VRL-04374) - Four Leaf Ivory Coast
23. Cherry (VRL-12299) - Sepp’s Valkyria VH18-031-0406
24. Iida (VRL-12244) - Birr Caoimhe VH20-069-0009
25. Lithy (VRL-07127) - Mr. Steve VH15-164-0027
26. Alisé (VRL-13542) - Sotamaalauksen Kuolonsininen VH20-018-0323
27. Viixi (VRL-13923) - Lohtulause VH19-018-0887
28. Cherry (VRL-12299) - Ariela SE VH14-029-0206
29. Sonja (VRL-11911) - Kaihon Kuukauna VH19-018-0011
30. Lithy (VRL-07127) - Laula Lujempaa VH17-018-0568
31. Iida (VRL-12244) - Dower's Glenna VH20-069-0019
32. Oresama (VRL-02753) - Kettupolun Kiirus
33. Perho (VRL-14489) – Fridan Espresso VH18-018-2169
34. Sonja (VRL-11911) - Kaihon Talvia VH19-018-0013
35. Eedla S. (VRL-14880) - Karhusaaren Marenki VH20-018-0282
36. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Neilikka VH19-018-0647
37. Cherry (VRL-12299) - Dorothee von Gateaway VH15-021-0540
38. Iida (VRL-12244) - Plumbridge's Jennie VH20-069-0023
39. Lithy (VRL-07127) - Xenogenesis VH17-031-0264
40. Viixi (VRL-13923) - Pilvipellon Lumilintu VH20-018-0270