Esteratsastuskilpailut 24.05.2020

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 10.05.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura ERJ (kutsut 111-120) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. 100cm (40/40) TT
2. 100cm (40/40) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. 100cm (40/40)
1. Lithy (VRL-07127) - Block VH17-027-0023
2. Oresama (VRL-02753) - Kettupolun Kiirus
3. Viixi (VRL-13923) - Kuolemanvirta VH20-018-0305
4. Iida (VRL-12244) - Birr Caoimhe VH20-069-0009
5. Eedla S. (VRL-14880) - Varismäen Kasarirokkari VH19-018-0436
6. Lithy (VRL-07127) - Mr. Steve VH15-164-0027
7. Cherry (VRL-12299) - Sepp’s Valkyria VH18-031-0406
8. Cherry (VRL-12299) - Dorothee von Gateaway VH15-021-0540
9. Sonja (VRL-11911) - Kaihon Talvia VH19-018-0013
10. Oresama (VRL-02753) - Suentassu
11. Sonja (VRL-11911) - Kaihon Kuukauna VH19-018-0011
12. Iida (VRL-12244) - Oakvale Tromluí VH18-069-0005
13. Lithy (VRL-07127) - Laula Lujempaa VH17-018-0568
14. Cherry (VRL-12299) - Kapinan Piruliina VH19-018-0001
15. Viixi (VRL-13923) - Syyn Surunkuva VH20-018-0306
16. Perho (VRL-14489) – Ruskavaaran Tulisuudelma VH18-018-2162
17. Iida (VRL-12244) - Dower's Glenna VH20-069-0019
18. sarqquu (VRL-04374) - Four Leaf Ivory Coast
19. Mirkku (VRL-13753) - KH Kajetan VH19-003-0002
20. Alisé (VRL-13542) - Sotamaalauksen Kuolonsininen VH20-018-0323
21. Viixi (VRL-13923) - Pilvipellon Lumilintu VH20-018-0270
22. Cherry (VRL-12299) - Ariela SE VH14-029-0206
23. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Neilikka VH19-018-0647
24. Perho (VRL-14489) – Riimuvaaran Waarallinen VH18-018-2166
25. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Katinkulta VH19-018-0187
26. Mirkku (VRL-13753) - Mixedin Valamies VH19-018-0206
27. Sonja (VRL-11911) - Turmeltajan Verivihma VH17-018-1702
28. Lithy (VRL-07127) - Xenogenesis VH17-031-0264
29. Eedla S. (VRL-14880) - Rymyreetu VH20-018-0246
30. Viixi (VRL-13923) - Lohtulause VH19-018-0887
31. Perho (VRL-14489) – Kaarnan Harmaavarpunen VH18-018-2249
32. Alisé (VRL-13542) - Ketolan Ikituuli VH20-018-0325
33. Eedla S. (VRL-14880) - Väärälän Viljopoika VH20-018-0254
34. Perho (VRL-14489) – Korppivaino VH18-018-2164
35. Eedla S. (VRL-14880) - Karhusaaren Marenki VH20-018-0282
36. Mirkku (VRL-13753) - Banaanivene VH19-018-0367
37. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Matroona
38. Sonja (VRL-11911) - Afterplay Dael VH18-026-0161
39. Iida (VRL-12244) - Plumbridge's Jennie VH20-069-0023
40. Oresama (VRL-02753) - Hukka-Surmaaja

2. 100cm (40/40)
1. Cherry (VRL-12299) - Sepp’s Valkyria VH18-031-0406
2. Viixi (VRL-13923) - Lohtulause VH19-018-0887
3. Viixi (VRL-13923) - Pilvipellon Lumilintu VH20-018-0270
4. Sonja (VRL-11911) - Kaihon Talvia VH19-018-0013
5. Viixi (VRL-13923) - Syyn Surunkuva VH20-018-0306
6. Alisé (VRL-13542) - Ketolan Ikituuli VH20-018-0325
7. Lithy (VRL-07127) - Laula Lujempaa VH17-018-0568
8. Iida (VRL-12244) - Birr Caoimhe VH20-069-0009
9. Sonja (VRL-11911) - Afterplay Dael VH18-026-0161
10. Lithy (VRL-07127) - Block VH17-027-0023
11. Iida (VRL-12244) - Oakvale Tromluí VH18-069-0005
12. Viixi (VRL-13923) - Kuolemanvirta VH20-018-0305
13. Eedla S. (VRL-14880) - Rymyreetu VH20-018-0246
14. Lithy (VRL-07127) - Mr. Steve VH15-164-0027
15. Perho (VRL-14489) – Fridan Espresso VH18-018-2169
16. Eedla S. (VRL-14880) - Väärälän Viljopoika VH20-018-0254
17. Cherry (VRL-12299) - Kapinan Piruliina VH19-018-0001
18. Mirkku (VRL-13753) - KH Kajetan VH19-003-0002
19. Perho (VRL-14489) – Kievarinkujan Karkulaistähti VH18-018-2168
20. Mirkku (VRL-13753) - Mixedin Valamies VH19-018-0206
21. Iida (VRL-12244) - Dower's Glenna VH20-069-0019
22. Eedla S. (VRL-14880) - Karhusaaren Marenki VH20-018-0282
23. Iida (VRL-12244) - Plumbridge's Jennie VH20-069-0023
24. Sonja (VRL-11911) - Turmeltajan Verivihma VH17-018-1702
25. Cherry (VRL-12299) - Dorothee von Gateaway VH15-021-0540
26. Mirkku (VRL-13753) - Banaanivene VH19-018-0367
27. Lithy (VRL-07127) - Xenogenesis VH17-031-0264
28. Cherry (VRL-12299) - Ariela SE VH14-029-0206
29. sarqquu (VRL-04374) - Four Leaf Ivory Coast
30. Alisé (VRL-13542) - Sotamaalauksen Kuolonsininen VH20-018-0323
31. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Neilikka VH19-018-0647
32. Perho (VRL-14489) – Kaihon Rakkausrunoja VH19-018-0456
33. Oresama (VRL-02753) - Kettupolun Kiirus
34. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Matroona
35. Eedla S. (VRL-14880) - Varismäen Kasarirokkari VH19-018-0436
36. Sonja (VRL-11911) - Kaihon Kuukauna VH19-018-0011
37. Perho (VRL-14489) – Kaarnan Asteroidi VH18-018-2173
38. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Katinkulta VH19-018-0187
39. Oresama (VRL-02753) - Hukka-Surmaaja
40. Oresama (VRL-02753) - Suentassu