Esteratsastuskilpailut 23.05.2020

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 10.05.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura ERJ (kutsut 111-120) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. 100cm (40/40) TT
2. 100cm (40/40) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. 100cm (40/40)
1. Perho (VRL-14489) – Ruskavaaran Tulisuudelma VH18-018-2162
2. Cherry (VRL-12299) - Dorothee von Gateaway VH15-021-0540
3. sarqquu (VRL-04374) - Four Leaf Ivory Coast
4. Viixi (VRL-13923) - Pilvipellon Lumilintu VH20-018-0270
5. Eedla S. (VRL-14880) - Varismäen Kasarirokkari VH19-018-0436
6. Sonja (VRL-11911) - Turmeltajan Verivihma VH17-018-1702
7. Perho (VRL-14489) – Riimuvaaran Waarallinen VH18-018-2166
8. Sonja (VRL-11911) - Afterplay Dael VH18-026-0161
9. Perho (VRL-14489) – Kaarnan Harmaavarpunen VH18-018-2249
10. Oresama (VRL-02753) - Hukka-Surmaaja
11. Mirkku (VRL-13753) - Banaanivene VH19-018-0367
12. Viixi (VRL-13923) - Kuolemanvirta VH20-018-0305
13. Oresama (VRL-02753) - Suentassu
14. Cherry (VRL-12299) - Ariela SE VH14-029-0206
15. Iida (VRL-12244) - Birr Caoimhe VH20-069-0009
16. Oresama (VRL-02753) - Kettupolun Kiirus
17. Sonja (VRL-11911) - Kaihon Talvia VH19-018-0013
18. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Katinkulta VH19-018-0187
19. Iida (VRL-12244) - Oakvale Tromluí VH18-069-0005
20. Viixi (VRL-13923) - Lohtulause VH19-018-0887
21. Eedla S. (VRL-14880) - Rymyreetu VH20-018-0246
22. Mirkku (VRL-13753) - Mixedin Valamies VH19-018-0206
23. Eedla S. (VRL-14880) - Väärälän Viljopoika VH20-018-0254
24. Lithy (VRL-07127) - Block VH17-027-0023
25. Alisé (VRL-13542) - Sotamaalauksen Kuolonsininen VH20-018-0323
26. Alisé (VRL-13542) - Ketolan Ikituuli VH20-018-0325
27. Mirkku (VRL-13753) - KH Kajetan VH19-003-0002
28. Lithy (VRL-07127) - Xenogenesis VH17-031-0264
29. Sonja (VRL-11911) - Kaihon Kuukauna VH19-018-0011
30. Cherry (VRL-12299) - Sepp’s Valkyria VH18-031-0406
31. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Matroona
32. Perho (VRL-14489) – Korppivaino VH18-018-2164
33. Viixi (VRL-13923) - Syyn Surunkuva VH20-018-0306
34. Eedla S. (VRL-14880) - Karhusaaren Marenki VH20-018-0282
35. Lithy (VRL-07127) - Mr. Steve VH15-164-0027
36. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Neilikka VH19-018-0647
37. Lithy (VRL-07127) - Laula Lujempaa VH17-018-0568
38. Iida (VRL-12244) - Plumbridge's Jennie VH20-069-0023
39. Cherry (VRL-12299) - Kapinan Piruliina VH19-018-0001
40. Iida (VRL-12244) - Dower's Glenna VH20-069-0019

2. 100cm (40/40)
1. Lithy (VRL-07127) - Block VH17-027-0023
2. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Neilikka VH19-018-0647
3. Mirkku (VRL-13753) - KH Kajetan VH19-003-0002
4. Sonja (VRL-11911) - Kaihon Talvia VH19-018-0013
5. Iida (VRL-12244) - Plumbridge's Jennie VH20-069-0023
6. Eedla S. (VRL-14880) - Rymyreetu VH20-018-0246
7. Cherry (VRL-12299) - Kapinan Piruliina VH19-018-0001
8. Eedla S. (VRL-14880) - Karhusaaren Marenki VH20-018-0282
9. Sonja (VRL-11911) - Afterplay Dael VH18-026-0161
10. Oresama (VRL-02753) - Kettupolun Kiirus
11. Cherry (VRL-12299) - Dorothee von Gateaway VH15-021-0540
12. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Matroona
13. Mirkku (VRL-13753) - Banaanivene VH19-018-0367
14. Perho (VRL-14489) – Kaihon Rakkausrunoja VH19-018-0456
15. Perho (VRL-14489) – Fridan Espresso VH18-018-2169
16. Iida (VRL-12244) - Dower's Glenna VH20-069-0019
17. Oresama (VRL-02753) - Suentassu
18. Mirkku (VRL-13753) - Mixedin Valamies VH19-018-0206
19. Oresama (VRL-02753) - Hukka-Surmaaja
20. Viixi (VRL-13923) - Syyn Surunkuva VH20-018-0306
21. Lithy (VRL-07127) - Laula Lujempaa VH17-018-0568
22. Lithy (VRL-07127) - Xenogenesis VH17-031-0264
23. Iida (VRL-12244) - Oakvale Tromluí VH18-069-0005
24. Cherry (VRL-12299) - Ariela SE VH14-029-0206
25. Eedla S. (VRL-14880) - Varismäen Kasarirokkari VH19-018-0436
26. Alisé (VRL-13542) - Sotamaalauksen Kuolonsininen VH20-018-0323
27. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Katinkulta VH19-018-0187
28. Sonja (VRL-11911) - Turmeltajan Verivihma VH17-018-1702
29. Lithy (VRL-07127) - Mr. Steve VH15-164-0027
30. Viixi (VRL-13923) - Kuolemanvirta VH20-018-0305
31. Perho (VRL-14489) – Kievarinkujan Karkulaistähti VH18-018-2168
32. Cherry (VRL-12299) - Sepp’s Valkyria VH18-031-0406
33. Viixi (VRL-13923) - Pilvipellon Lumilintu VH20-018-0270
34. sarqquu (VRL-04374) - Four Leaf Ivory Coast
35. Iida (VRL-12244) - Birr Caoimhe VH20-069-0009
36. Perho (VRL-14489) – Kaarnan Asteroidi VH18-018-2173
37. Alisé (VRL-13542) - Ketolan Ikituuli VH20-018-0325
38. Viixi (VRL-13923) - Lohtulause VH19-018-0887
39. Sonja (VRL-11911) - Kaihon Kuukauna VH19-018-0011
40. Eedla S. (VRL-14880) - Väärälän Viljopoika VH20-018-0254