Esteratsastuskilpailut 22.05.2020

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 10.05.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura ERJ (kutsut 111-120) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. 100cm (40/40) TT
2. 100cm (40/40) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. 100cm (40/40)
1. Sonja (VRL-11911) - Turmeltajan Verivihma VH17-018-1702
2. Cherry (VRL-12299) - Sepp’s Valkyria VH18-031-0406
3. Mirkku (VRL-13753) - Banaanivene VH19-018-0367
4. Iida (VRL-12244) - Oakvale Tromluí VH18-069-0005
5. Viixi (VRL-13923) - Lohtulause VH19-018-0887
6. Perho (VRL-14489) – Kaarnan Harmaavarpunen VH18-018-2249
7. Lithy (VRL-07127) - Mr. Steve VH15-164-0027
8. Perho (VRL-14489) – Korppivaino VH18-018-2164
9. Cherry (VRL-12299) - Ariela SE VH14-029-0206
10. Alisé (VRL-13542) - Sotamaalauksen Kuolonsininen VH20-018-0323
11. Viixi (VRL-13923) - Kuolemanvirta VH20-018-0305
12. Sonja (VRL-11911) - Afterplay Dael VH18-026-0161
13. Lithy (VRL-07127) - Xenogenesis VH17-031-0264
14. Mirkku (VRL-13753) - Mixedin Valamies VH19-018-0206
15. sarqquu (VRL-04374) - Four Leaf Ivory Coast
16. Sonja (VRL-11911) - Kaihon Kuukauna VH19-018-0011
17. Iida (VRL-12244) - Plumbridge's Jennie VH20-069-0023
18. Perho (VRL-14489) – Riimuvaaran Waarallinen VH18-018-2166
19. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Neilikka VH19-018-0647
20. Oresama (VRL-02753) - Hukka-Surmaaja
21. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Matroona
22. Oresama (VRL-02753) - Suentassu
23. Eedla S. (VRL-14880) - Väärälän Viljopoika VH20-018-0254
24. Sonja (VRL-11911) - Kaihon Talvia VH19-018-0013
25. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Katinkulta VH19-018-0187
26. Oresama (VRL-02753) - Kettupolun Kiirus
27. Mirkku (VRL-13753) - KH Kajetan VH19-003-0002
28. Viixi (VRL-13923) - Pilvipellon Lumilintu VH20-018-0270
29. Alisé (VRL-13542) - Ketolan Ikituuli VH20-018-0325
30. Lithy (VRL-07127) - Laula Lujempaa VH17-018-0568
31. Lithy (VRL-07127) - Block VH17-027-0023
32. Iida (VRL-12244) - Dower's Glenna VH20-069-0019
33. Eedla S. (VRL-14880) - Varismäen Kasarirokkari VH19-018-0436
34. Eedla S. (VRL-14880) - Rymyreetu VH20-018-0246
35. Perho (VRL-14489) – Ruskavaaran Tulisuudelma VH18-018-2162
36. Cherry (VRL-12299) - Kapinan Piruliina VH19-018-0001
37. Viixi (VRL-13923) - Syyn Surunkuva VH20-018-0306
38. Cherry (VRL-12299) - Dorothee von Gateaway VH15-021-0540
39. Eedla S. (VRL-14880) - Karhusaaren Marenki VH20-018-0282
40. Iida (VRL-12244) - Birr Caoimhe VH20-069-0009

2. 100cm (40/40)
1. Iida (VRL-12244) - Oakvale Tromluí VH18-069-0005
2. Perho (VRL-14489) – Kievarinkujan Karkulaistähti VH18-018-2168
3. Lithy (VRL-07127) - Mr. Steve VH15-164-0027
4. Eedla S. (VRL-14880) - Varismäen Kasarirokkari VH19-018-0436
5. Oresama (VRL-02753) - Kettupolun Kiirus
6. Lithy (VRL-07127) - Laula Lujempaa VH17-018-0568
7. Alisé (VRL-13542) - Sotamaalauksen Kuolonsininen VH20-018-0323
8. Eedla S. (VRL-14880) - Rymyreetu VH20-018-0246
9. Viixi (VRL-13923) - Lohtulause VH19-018-0887
10. Lithy (VRL-07127) - Block VH17-027-0023
11. Mirkku (VRL-13753) - KH Kajetan VH19-003-0002
12. Perho (VRL-14489) – Kaihon Rakkausrunoja VH19-018-0456
13. Cherry (VRL-12299) - Dorothee von Gateaway VH15-021-0540
14. Viixi (VRL-13923) - Pilvipellon Lumilintu VH20-018-0270
15. Eedla S. (VRL-14880) - Väärälän Viljopoika VH20-018-0254
16. Eedla S. (VRL-14880) - Karhusaaren Marenki VH20-018-0282
17. Iida (VRL-12244) - Plumbridge's Jennie VH20-069-0023
18. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Neilikka VH19-018-0647
19. Viixi (VRL-13923) - Kuolemanvirta VH20-018-0305
20. Mirkku (VRL-13753) - Banaanivene VH19-018-0367
21. Oresama (VRL-02753) - Suentassu
22. Mirkku (VRL-13753) - Mixedin Valamies VH19-018-0206
23. Cherry (VRL-12299) - Ariela SE VH14-029-0206
24. Perho (VRL-14489) – Fridan Espresso VH18-018-2169
25. Sonja (VRL-11911) - Turmeltajan Verivihma VH17-018-1702
26. sarqquu (VRL-04374) - Four Leaf Ivory Coast
27. Cherry (VRL-12299) - Kapinan Piruliina VH19-018-0001
28. Sonja (VRL-11911) - Afterplay Dael VH18-026-0161
29. Sonja (VRL-11911) - Kaihon Talvia VH19-018-0013
30. Alisé (VRL-13542) - Ketolan Ikituuli VH20-018-0325
31. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Matroona
32. Lithy (VRL-07127) - Xenogenesis VH17-031-0264
33. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Katinkulta VH19-018-0187
34. Sonja (VRL-11911) - Kaihon Kuukauna VH19-018-0011
35. Perho (VRL-14489) – Kaarnan Asteroidi VH18-018-2173
36. Iida (VRL-12244) - Dower's Glenna VH20-069-0019
37. Cherry (VRL-12299) - Sepp’s Valkyria VH18-031-0406
38. Iida (VRL-12244) - Birr Caoimhe VH20-069-0009
39. Viixi (VRL-13923) - Syyn Surunkuva VH20-018-0306
40. Oresama (VRL-02753) - Hukka-Surmaaja