Esteratsastuskilpailut 21.05.2020

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 10.05.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura ERJ (kutsut 111-120) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. 100cm (40/40) TT
2. 100cm (40/40) TT

Osallistujatilanne päivitetty 05.05.2020 kello 19.00


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. 100cm (40/40)
1. Oresama (VRL-02753) - Kettupolun Kiirus
2. Eedla S. (VRL-14880) - Karhusaaren Marenki VH20-018-0282
3. sarqquu (VRL-04374) - Four Leaf Ivory Coast
4. Eedla S. (VRL-14880) - Varismäen Kasarirokkari VH19-018-0436
5. Viixi (VRL-13923) - Pilvipellon Lumilintu VH20-018-0270
6. Mirkku (VRL-13753) - KH Kajetan VH19-003-0002
7. Oresama (VRL-02753) - Hukka-Surmaaja
8. Iida (VRL-12244) - Plumbridge's Jennie VH20-069-0023
9. Lithy (VRL-07127) - Laula Lujempaa VH17-018-0568
10. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Katinkulta VH19-018-0187
11. Iida (VRL-12244) - Dower's Glenna VH20-069-0019
12. Cherry (VRL-12299) - Sepp’s Valkyria VH18-031-0406
13. Sonja (VRL-11911) - Afterplay Dael VH18-026-0161
14. Alisé (VRL-13542) - Sotamaalauksen Kuolonsininen VH20-018-0323
15. Perho (VRL-14489) – Korppivaino VH18-018-2164
16. Lithy (VRL-07127) - Xenogenesis VH17-031-0264
17. Eedla S. (VRL-14880) - Väärälän Viljopoika VH20-018-0254
18. Mirkku (VRL-13753) - Banaanivene VH19-018-0367
19. Viixi (VRL-13923) - Kuolemanvirta VH20-018-0305
20. Sonja (VRL-11911) - Kaihon Kuukauna VH19-018-0011
21. Perho (VRL-14489) – Ruskavaaran Tulisuudelma VH18-018-2162
22. Sonja (VRL-11911) - Turmeltajan Verivihma VH17-018-1702
23. Iida (VRL-12244) - Oakvale Tromluí VH18-069-0005
24. Cherry (VRL-12299) - Dorothee von Gateaway VH15-021-0540
25. Sonja (VRL-11911) - Kaihon Talvia VH19-018-0013
26. Lithy (VRL-07127) - Block VH17-027-0023
27. Lithy (VRL-07127) - Mr. Steve VH15-164-0027
28. Eedla S. (VRL-14880) - Rymyreetu VH20-018-0246
29. Perho (VRL-14489) – Riimuvaaran Waarallinen VH18-018-2166
30. Cherry (VRL-12299) - Kapinan Piruliina VH19-018-0001
31. Viixi (VRL-13923) - Lohtulause VH19-018-0887
32. Perho (VRL-14489) – Kaarnan Harmaavarpunen VH18-018-2249
33. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Matroona
34. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Neilikka VH19-018-0647
35. Cherry (VRL-12299) - Ariela SE VH14-029-0206
36. Iida (VRL-12244) - Birr Caoimhe VH20-069-0009
37. Viixi (VRL-13923) - Syyn Surunkuva VH20-018-0306
38. Mirkku (VRL-13753) - Mixedin Valamies VH19-018-0206
39. Alisé (VRL-13542) - Ketolan Ikituuli VH20-018-0325
40. Oresama (VRL-02753) - Suentassu

2. 100cm (40/40)
1. Sonja (VRL-11911) - Kaihon Talvia VH19-018-0013
2. Sonja (VRL-11911) - Turmeltajan Verivihma VH17-018-1702
3. Iida (VRL-12244) - Dower's Glenna VH20-069-0019
4. Sonja (VRL-11911) - Kaihon Kuukauna VH19-018-0011
5. Eedla S. (VRL-14880) - Rymyreetu VH20-018-0246
6. Alisé (VRL-13542) - Ketolan Ikituuli VH20-018-0325
7. Viixi (VRL-13923) - Syyn Surunkuva VH20-018-0306
8. Perho (VRL-14489) – Kaarnan Asteroidi VH18-018-2173
9. Viixi (VRL-13923) - Kuolemanvirta VH20-018-0305
10. Iida (VRL-12244) - Plumbridge's Jennie VH20-069-0023
11. Eedla S. (VRL-14880) - Väärälän Viljopoika VH20-018-0254
12. Cherry (VRL-12299) - Ariela SE VH14-029-0206
13. Oresama (VRL-02753) - Kettupolun Kiirus
14. Perho (VRL-14489) – Kievarinkujan Karkulaistähti VH18-018-2168
15. Iida (VRL-12244) - Birr Caoimhe VH20-069-0009
16. Alisé (VRL-13542) - Sotamaalauksen Kuolonsininen VH20-018-0323
17. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Matroona
18. Iida (VRL-12244) - Oakvale Tromluí VH18-069-0005
19. Sonja (VRL-11911) - Afterplay Dael VH18-026-0161
20. Mirkku (VRL-13753) - Banaanivene VH19-018-0367
21. sarqquu (VRL-04374) - Four Leaf Ivory Coast
22. Oresama (VRL-02753) - Hukka-Surmaaja
23. Lithy (VRL-07127) - Laula Lujempaa VH17-018-0568
24. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Neilikka VH19-018-0647
25. Perho (VRL-14489) – Fridan Espresso VH18-018-2169
26. Oresama (VRL-02753) - Suentassu
27. Cherry (VRL-12299) - Sepp’s Valkyria VH18-031-0406
28. Cherry (VRL-12299) - Dorothee von Gateaway VH15-021-0540
29. Lithy (VRL-07127) - Block VH17-027-0023
30. Lithy (VRL-07127) - Mr. Steve VH15-164-0027
31. Mirkku (VRL-13753) - KH Kajetan VH19-003-0002
32. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Katinkulta VH19-018-0187
33. Cherry (VRL-12299) - Kapinan Piruliina VH19-018-0001
34. Mirkku (VRL-13753) - Mixedin Valamies VH19-018-0206
35. Perho (VRL-14489) – Kaihon Rakkausrunoja VH19-018-0456
36. Eedla S. (VRL-14880) - Varismäen Kasarirokkari VH19-018-0436
37. Viixi (VRL-13923) - Lohtulause VH19-018-0887
38. Viixi (VRL-13923) - Pilvipellon Lumilintu VH20-018-0270
39. Lithy (VRL-07127) - Xenogenesis VH17-031-0264
40. Eedla S. (VRL-14880) - Karhusaaren Marenki VH20-018-0282