Esteratsastuskilpailut 18.04.2020

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 07.04.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura ERJ (kutsut 101-110) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. 90cm (40/40) TT
2. 90cm (40/40) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. 90cm (40/40)
1. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Chestnut VH15-057-0006
2. Disa (VRL-03335) - Mouna al Rayydan VH18-003-0034
3. Siguri (VRL-11290) - Kuuralehdon Riimitär VH16-018-0139
4. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Burgundy Rose
5. Siguri (VRL-11290) - Kievarinkujan Minette
6. Miltsu (VRL-05564) - Kaunon Hyrräävä VH16-018-0419
7. Disa (VRL-03335) - Haifa al Qismat VH18-003-0033
8. Cherry (VRL-12299) - Päike Triinu VH18-060-0008
9. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Flicka II
10. Iida (VRL-12244) - Farbranch Pearl VH18-069-0017
11. Siguri (VRL-11290) - Riikinnevan Hamina VH16-018-1866
12. Sonja (VRL-11911) - Rinnan Railakas VH19-018-1042
13. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Coffeechino
14. Iida (VRL-12244) - Farbranch Siofra VH20-069-0005
15. Siguri (VRL-11290) - Mäkisuon Hestia VH16-018-1865
16. Sonja (VRL-11911) - Glenwood Caruso VH18-022-0047
17. Nikki (VRL-14085) - Juorukello VH19-018-0399
18. Cherry (VRL-12299) - Candyfloss VH18-063-0057
19. Iida (VRL-12244) - Dower's Glenna VH20-069-0019
20. Pierre (VRL-10531) - Routapirtin Rin Tin Tin
21. Disa (VRL-03335) - Unelman Muisto VH18-018-0669
22. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Dusty Blaze
23. Mirkku (VRL-13753) - Mixedin Valamies VH19-018-0206
24. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Katinkulta VH19-018-0187
25. Miltsu (VRL-05564) - Shock Em' VH11-071-0047
26. Iida (VRL-12244) - Strathcarron Apryle VH20-069-0018
27. Layda (VRL-14488) - Hilarious Boy VH02-022-7880
28. Eedla S. (VRL-14880) - Rymyreetu VH20-018-0246
29. Nikki (VRL-14085) - Beryllin Asriel VH16-018-2136
30. Pierre (VRL-10531) - Kaihon Kujerrus
31. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Turmiotarina VH20-018-0134
32. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Karmankutoja
33. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Hallanarka VH20-018-0137
34. Miltsu (VRL-05564) - Pankkirosmo BRE VH11-018-1620
35. Pierre (VRL-10531) - Arthea du Chêne Z
36. Miltsu (VRL-05564) - Eternal ZT VH13-092-0003
37. Cherry (VRL-12299) - Heidia Goos VH19-093-0001
38. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Jalovintiö VH20-018-0136
39. Disa (VRL-03335) - Celinda VH18-023-0019
40. Pierre (VRL-10531) - Venividivici Prime

2. 90cm (40/40)
1. Disa (VRL-03335) - Unelman Muisto VH18-018-0669
2. Iida (VRL-12244) - Strathcarron Apryle VH20-069-0018
3. Pierre (VRL-10531) - Routapirtin Rin Tin Tin
4. Pierre (VRL-10531) - Venividivici Prime
5. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Coco Chanel
6. Miltsu (VRL-05564) - Eternal ZT VH13-092-0003
7. Pierre (VRL-10531) - Arthea du Chêne Z
8. Siguri (VRL-11290) - Mäkisuon Hestia VH16-018-1865
9. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Chestnut VH15-057-0006
10. Cherry (VRL-12299) - Heidia Goos VH19-093-0001
11. Siguri (VRL-11290) - Kievarinkujan Minette
12. Cherry (VRL-12299) - Candyfloss VH18-063-0057
13. Eedla S. (VRL-14880) - Rymyreetu VH20-018-0246
14. Nikki (VRL-14085) - Juorukello VH19-018-0399
15. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Karmankutoja
16. Iida (VRL-12244) - Dower's Glenna VH20-069-0019
17. Disa (VRL-03335) - Mouna al Rayydan VH18-003-0034
18. Sonja (VRL-11911) - Glenwood Caruso VH18-022-0047
19. Miltsu (VRL-05564) - Kaunon Hyrräävä VH16-018-0419
20. Sonja (VRL-11911) - Rinnan Railakas VH19-018-1042
21. Miltsu (VRL-05564) - Shock Em' VH11-071-0047
22. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Sterling Silver
23. Siguri (VRL-11290) - Kuuralehdon Riimitär VH16-018-0139
24. Disa (VRL-03335) - Haifa al Qismat VH18-003-0033
25. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Hallanarka VH20-018-0137
26. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Chippie
27. Layda (VRL-14488) - Hilarious Boy VH02-022-7880
28. Iida (VRL-12244) - Farbranch Pearl VH18-069-0017
29. Disa (VRL-03335) - Celinda VH18-023-0019
30. Mirkku (VRL-13753) - Mixedin Valamies VH19-018-0206
31. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Katinkulta VH19-018-0187
32. Cherry (VRL-12299) - Päike Triinu VH18-060-0008
33. Nikki (VRL-14085) - Beryllin Asriel VH16-018-2136
34. Iida (VRL-12244) - Farbranch Siofra VH20-069-0005
35. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Rhapsidion
36. Miltsu (VRL-05564) - Pankkirosmo BRE VH11-018-1620
37. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Jalovintiö VH20-018-0136
38. Siguri (VRL-11290) - Riikinnevan Hamina VH16-018-1866
39. Pierre (VRL-10531) - Kaihon Kujerrus
40. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Turmiotarina VH20-018-0134