Esteratsastuskilpailut 17.04.2020

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 07.04.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura ERJ (kutsut 101-110) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. 90cm (40/40) TT
2. 90cm (40/40) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. 90cm (40/40)
1. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Burgundy Rose
2. Iida (VRL-12244) - Strathcarron Apryle VH20-069-0018
3. Miltsu (VRL-05564) - Kaunon Hyrräävä VH16-018-0419
4. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Flicka II
5. Pierre (VRL-10531) - Arthea du Chêne Z
6. Sonja (VRL-11911) - Rinnan Railakas VH19-018-1042
7. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Chestnut VH15-057-0006
8. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Dusty Blaze
9. Miltsu (VRL-05564) - Shock Em' VH11-071-0047
10. Iida (VRL-12244) - Dower's Glenna VH20-069-0019
11. Pierre (VRL-10531) - Kaihon Kujerrus
12. Siguri (VRL-11290) - Mäkisuon Hestia VH16-018-1865
13. Disa (VRL-03335) - Mouna al Rayydan VH18-003-0034
14. Cherry (VRL-12299) - Heidia Goos VH19-093-0001
15. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Turmiotarina VH20-018-0134
16. Cherry (VRL-12299) - Candyfloss VH18-063-0057
17. Iida (VRL-12244) - Farbranch Pearl VH18-069-0017
18. Miltsu (VRL-05564) - Eternal ZT VH13-092-0003
19. Siguri (VRL-11290) - Kuuralehdon Riimitär VH16-018-0139
20. Pierre (VRL-10531) - Routapirtin Rin Tin Tin
21. Layda (VRL-14488) - Hilarious Boy VH02-022-7880
22. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Coffeechino
23. Nikki (VRL-14085) - Juorukello VH19-018-0399
24. Disa (VRL-03335) - Unelman Muisto VH18-018-0669
25. Disa (VRL-03335) - Haifa al Qismat VH18-003-0033
26. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Katinkulta VH19-018-0187
27. Pierre (VRL-10531) - Venividivici Prime
28. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Jalovintiö VH20-018-0136
29. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Karmankutoja
30. Eedla S. (VRL-14880) - Rymyreetu VH20-018-0246
31. Disa (VRL-03335) - Celinda VH18-023-0019
32. Miltsu (VRL-05564) - Pankkirosmo BRE VH11-018-1620
33. Sonja (VRL-11911) - Glenwood Caruso VH18-022-0047
34. Iida (VRL-12244) - Farbranch Siofra VH20-069-0005
35. Siguri (VRL-11290) - Kievarinkujan Minette
36. Cherry (VRL-12299) - Päike Triinu VH18-060-0008
37. Siguri (VRL-11290) - Riikinnevan Hamina VH16-018-1866
38. Mirkku (VRL-13753) - Mixedin Valamies VH19-018-0206
39. Nikki (VRL-14085) - Beryllin Asriel VH16-018-2136
40. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Hallanarka VH20-018-0137

2. 90cm (40/40)
1. Layda (VRL-14488) - Hilarious Boy VH02-022-7880
2. Pierre (VRL-10531) - Kaihon Kujerrus
3. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Coco Chanel
4. Siguri (VRL-11290) - Kuuralehdon Riimitär VH16-018-0139
5. Iida (VRL-12244) - Farbranch Pearl VH18-069-0017
6. Cherry (VRL-12299) - Heidia Goos VH19-093-0001
7. Nikki (VRL-14085) - Beryllin Asriel VH16-018-2136
8. Pierre (VRL-10531) - Venividivici Prime
9. Siguri (VRL-11290) - Riikinnevan Hamina VH16-018-1866
10. Sonja (VRL-11911) - Rinnan Railakas VH19-018-1042
11. Disa (VRL-03335) - Mouna al Rayydan VH18-003-0034
12. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Karmankutoja
13. Miltsu (VRL-05564) - Pankkirosmo BRE VH11-018-1620
14. Cherry (VRL-12299) - Candyfloss VH18-063-0057
15. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Turmiotarina VH20-018-0134
16. Miltsu (VRL-05564) - Kaunon Hyrräävä VH16-018-0419
17. Mirkku (VRL-13753) - Mixedin Valamies VH19-018-0206
18. Miltsu (VRL-05564) - Shock Em' VH11-071-0047
19. Sonja (VRL-11911) - Glenwood Caruso VH18-022-0047
20. Eedla S. (VRL-14880) - Rymyreetu VH20-018-0246
21. Siguri (VRL-11290) - Kievarinkujan Minette
22. Iida (VRL-12244) - Dower's Glenna VH20-069-0019
23. Pierre (VRL-10531) - Arthea du Chêne Z
24. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Hallanarka VH20-018-0137
25. Iida (VRL-12244) - Strathcarron Apryle VH20-069-0018
26. Iida (VRL-12244) - Farbranch Siofra VH20-069-0005
27. Miltsu (VRL-05564) - Eternal ZT VH13-092-0003
28. Disa (VRL-03335) - Unelman Muisto VH18-018-0669
29. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Chestnut VH15-057-0006
30. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Jalovintiö VH20-018-0136
31. Siguri (VRL-11290) - Mäkisuon Hestia VH16-018-1865
32. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Katinkulta VH19-018-0187
33. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Rhapsidion
34. Disa (VRL-03335) - Celinda VH18-023-0019
35. Disa (VRL-03335) - Haifa al Qismat VH18-003-0033
36. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Chippie
37. Nikki (VRL-14085) - Juorukello VH19-018-0399
38. Cherry (VRL-12299) - Päike Triinu VH18-060-0008
39. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Sterling Silver
40. Pierre (VRL-10531) - Routapirtin Rin Tin Tin