Esteratsastuskilpailut 16.04.2020

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 07.04.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura ERJ (kutsut 101-110) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. 90cm (40/40) TT
2. 90cm (40/40) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. 90cm (40/40)
1. Miltsu (VRL-05564) - Eternal ZT VH13-092-0003
2. Siguri (VRL-11290) - Kievarinkujan Minette
3. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Hallanarka VH20-018-0137
4. Cherry (VRL-12299) - Päike Triinu VH18-060-0008
5. Pierre (VRL-10531) - Routapirtin Rin Tin Tin
6. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Burgundy Rose
7. Siguri (VRL-11290) - Mäkisuon Hestia VH16-018-1865
8. Disa (VRL-03335) - Haifa al Qismat VH18-003-0033
9. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Flicka II
10. Iida (VRL-12244) - Farbranch Siofra VH20-069-0005
11. Disa (VRL-03335) - Unelman Muisto VH18-018-0669
12. Miltsu (VRL-05564) - Shock Em' VH11-071-0047
13. Sonja (VRL-11911) - Glenwood Caruso VH18-022-0047
14. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Coffeechino
15. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Turmiotarina VH20-018-0134
16. Mirkku (VRL-13753) - Mixedin Valamies VH19-018-0206
17. Disa (VRL-03335) - Celinda VH18-023-0019
18. Siguri (VRL-11290) - Riikinnevan Hamina VH16-018-1866
19. Layda (VRL-14488) - Hilarious Boy VH02-022-7880
20. Nikki (VRL-14085) - Juorukello VH19-018-0399
21. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Chestnut VH15-057-0006
22. Pierre (VRL-10531) - Venividivici Prime
23. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Dusty Blaze
24. Iida (VRL-12244) - Farbranch Pearl VH18-069-0017
25. Cherry (VRL-12299) - Heidia Goos VH19-093-0001
26. Iida (VRL-12244) - Dower's Glenna VH20-069-0019
27. Nikki (VRL-14085) - Beryllin Asriel VH16-018-2136
28. Sonja (VRL-11911) - Rinnan Railakas VH19-018-1042
29. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Jalovintiö VH20-018-0136
30. Miltsu (VRL-05564) - Kaunon Hyrräävä VH16-018-0419
31. Disa (VRL-03335) - Mouna al Rayydan VH18-003-0034
32. Siguri (VRL-11290) - Kuuralehdon Riimitär VH16-018-0139
33. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Katinkulta VH19-018-0187
34. Eedla S. (VRL-14880) - Rymyreetu VH20-018-0246
35. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Karmankutoja
36. Cherry (VRL-12299) - Candyfloss VH18-063-0057
37. Pierre (VRL-10531) - Kaihon Kujerrus
38. Iida (VRL-12244) - Strathcarron Apryle VH20-069-0018
39. Miltsu (VRL-05564) - Pankkirosmo BRE VH11-018-1620
40. Pierre (VRL-10531) - Arthea du Chêne Z

2. 90cm (40/40)
1. Iida (VRL-12244) - Farbranch Siofra VH20-069-0005
2. Layda (VRL-14488) - Hilarious Boy VH02-022-7880
3. Cherry (VRL-12299) - Candyfloss VH18-063-0057
4. Siguri (VRL-11290) - Kievarinkujan Minette
5. Miltsu (VRL-05564) - Eternal ZT VH13-092-0003
6. Iida (VRL-12244) - Strathcarron Apryle VH20-069-0018
7. Miltsu (VRL-05564) - Kaunon Hyrräävä VH16-018-0419
8. Sonja (VRL-11911) - Glenwood Caruso VH18-022-0047
9. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Chippie
10. Disa (VRL-03335) - Unelman Muisto VH18-018-0669
11. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Sterling Silver
12. Eedla S. (VRL-14880) - Rymyreetu VH20-018-0246
13. Disa (VRL-03335) - Celinda VH18-023-0019
14. Disa (VRL-03335) - Haifa al Qismat VH18-003-0033
15. Sonja (VRL-11911) - Rinnan Railakas VH19-018-1042
16. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Rhapsidion
17. Pierre (VRL-10531) - Routapirtin Rin Tin Tin
18. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Chestnut VH15-057-0006
19. Nikki (VRL-14085) - Juorukello VH19-018-0399
20. Nikki (VRL-14085) - Beryllin Asriel VH16-018-2136
21. Siguri (VRL-11290) - Riikinnevan Hamina VH16-018-1866
22. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Coco Chanel
23. Mirkku (VRL-13753) - Mixedin Valamies VH19-018-0206
24. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Katinkulta VH19-018-0187
25. Iida (VRL-12244) - Dower's Glenna VH20-069-0019
26. Miltsu (VRL-05564) - Shock Em' VH11-071-0047
27. Iida (VRL-12244) - Farbranch Pearl VH18-069-0017
28. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Jalovintiö VH20-018-0136
29. Pierre (VRL-10531) - Kaihon Kujerrus
30. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Turmiotarina VH20-018-0134
31. Cherry (VRL-12299) - Heidia Goos VH19-093-0001
32. Cherry (VRL-12299) - Päike Triinu VH18-060-0008
33. Miltsu (VRL-05564) - Pankkirosmo BRE VH11-018-1620
34. Pierre (VRL-10531) - Arthea du Chêne Z
35. Disa (VRL-03335) - Mouna al Rayydan VH18-003-0034
36. Siguri (VRL-11290) - Kuuralehdon Riimitär VH16-018-0139
37. Siguri (VRL-11290) - Mäkisuon Hestia VH16-018-1865
38. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Hallanarka VH20-018-0137
39. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Karmankutoja
40. Pierre (VRL-10531) - Venividivici Prime