Esteratsastuskilpailut 15.04.2020

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 07.04.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura ERJ (kutsut 101-110) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. 90cm (40/40) TT
2. 90cm (40/40) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. 90cm (40/40)
1. Iida (VRL-12244) - Dower's Glenna VH20-069-0019
2. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Katinkulta VH19-018-0187
3. Pierre (VRL-10531) - Routapirtin Rin Tin Tin
4. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Dusty Blaze
5. Cherry (VRL-12299) - Heidia Goos VH19-093-0001
6. Miltsu (VRL-05564) - Pankkirosmo BRE VH11-018-1620
7. Siguri (VRL-11290) - Riikinnevan Hamina VH16-018-1866
8. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Coffeechino
9. Iida (VRL-12244) - Strathcarron Apryle VH20-069-0018
10. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Burgundy Rose
11. Iida (VRL-12244) - Farbranch Siofra VH20-069-0005
12. Layda (VRL-14488) - Hilarious Boy VH02-022-7880
13. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Karmankutoja
14. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Chestnut VH15-057-0006
15. Eedla S. (VRL-14880) - Rymyreetu VH20-018-0246
16. Nikki (VRL-14085) - Beryllin Asriel VH16-018-2136
17. Cherry (VRL-12299) - Päike Triinu VH18-060-0008
18. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Jalovintiö VH20-018-0136
19. Disa (VRL-03335) - Celinda VH18-023-0019
20. Disa (VRL-03335) - Unelman Muisto VH18-018-0669
21. Siguri (VRL-11290) - Kievarinkujan Minette
22. Pierre (VRL-10531) - Kaihon Kujerrus
23. Nikki (VRL-14085) - Juorukello VH19-018-0399
24. Cherry (VRL-12299) - Candyfloss VH18-063-0057
25. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Flicka II
26. Miltsu (VRL-05564) - Shock Em' VH11-071-0047
27. Disa (VRL-03335) - Haifa al Qismat VH18-003-0033
28. Pierre (VRL-10531) - Venividivici Prime
29. Miltsu (VRL-05564) - Eternal ZT VH13-092-0003
30. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Turmiotarina VH20-018-0134
31. Pierre (VRL-10531) - Arthea du Chêne Z
32. Sonja (VRL-11911) - Rinnan Railakas VH19-018-1042
33. Siguri (VRL-11290) - Kuuralehdon Riimitär VH16-018-0139
34. Miltsu (VRL-05564) - Kaunon Hyrräävä VH16-018-0419
35. Disa (VRL-03335) - Mouna al Rayydan VH18-003-0034
36. Siguri (VRL-11290) - Mäkisuon Hestia VH16-018-1865
37. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Hallanarka VH20-018-0137
38. Mirkku (VRL-13753) - Mixedin Valamies VH19-018-0206
39. Iida (VRL-12244) - Farbranch Pearl VH18-069-0017
40. Sonja (VRL-11911) - Glenwood Caruso VH18-022-0047

2. 90cm (40/40)
1. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Sterling Silver
2. Miltsu (VRL-05564) - Kaunon Hyrräävä VH16-018-0419
3. Siguri (VRL-11290) - Kievarinkujan Minette
4. Siguri (VRL-11290) - Mäkisuon Hestia VH16-018-1865
5. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Jalovintiö VH20-018-0136
6. Disa (VRL-03335) - Celinda VH18-023-0019
7. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Turmiotarina VH20-018-0134
8. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Chippie
9. Pierre (VRL-10531) - Venividivici Prime
10. Cherry (VRL-12299) - Päike Triinu VH18-060-0008
11. Cherry (VRL-12299) - Candyfloss VH18-063-0057
12. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Hallanarka VH20-018-0137
13. Iida (VRL-12244) - Farbranch Siofra VH20-069-0005
14. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Karmankutoja
15. Miltsu (VRL-05564) - Pankkirosmo BRE VH11-018-1620
16. Miltsu (VRL-05564) - Eternal ZT VH13-092-0003
17. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Chestnut VH15-057-0006
18. Pierre (VRL-10531) - Routapirtin Rin Tin Tin
19. Disa (VRL-03335) - Haifa al Qismat VH18-003-0033
20. Sonja (VRL-11911) - Rinnan Railakas VH19-018-1042
21. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Katinkulta VH19-018-0187
22. Pierre (VRL-10531) - Arthea du Chêne Z
23. Iida (VRL-12244) - Farbranch Pearl VH18-069-0017
24. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Coco Chanel
25. Layda (VRL-14488) - Hilarious Boy VH02-022-7880
26. Nikki (VRL-14085) - Beryllin Asriel VH16-018-2136
27. Disa (VRL-03335) - Unelman Muisto VH18-018-0669
28. Siguri (VRL-11290) - Kuuralehdon Riimitär VH16-018-0139
29. Disa (VRL-03335) - Mouna al Rayydan VH18-003-0034
30. Iida (VRL-12244) - Strathcarron Apryle VH20-069-0018
31. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Rhapsidion
32. Cherry (VRL-12299) - Heidia Goos VH19-093-0001
33. Miltsu (VRL-05564) - Shock Em' VH11-071-0047
34. Siguri (VRL-11290) - Riikinnevan Hamina VH16-018-1866
35. Iida (VRL-12244) - Dower's Glenna VH20-069-0019
36. Eedla S. (VRL-14880) - Rymyreetu VH20-018-0246
37. Pierre (VRL-10531) - Kaihon Kujerrus
38. Mirkku (VRL-13753) - Mixedin Valamies VH19-018-0206
39. Nikki (VRL-14085) - Juorukello VH19-018-0399
40. Sonja (VRL-11911) - Glenwood Caruso VH18-022-0047