Esteratsastuskilpailut 13.04.2020

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 07.04.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura ERJ (kutsut 101-110) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. 90cm (40/40) TT
2. 90cm (40/40) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. 90cm (40/40)
1. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Flicka II
2. Iida (VRL-12244) - Farbranch Siofra VH20-069-0005
3. Miltsu (VRL-05564) - Pankkirosmo BRE VH11-018-1620
4. Pierre (VRL-10531) - Venividivici Prime
5. Disa (VRL-03335) - Mouna al Rayydan VH18-003-0034
6. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Burgundy Rose
7. Miltsu (VRL-05564) - Eternal ZT VH13-092-0003
8. Disa (VRL-03335) - Haifa al Qismat VH18-003-0033
9. Disa (VRL-03335) - Celinda VH18-023-0019
10. Pierre (VRL-10531) - Routapirtin Rin Tin Tin
11. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Karmankutoja
12. Mirkku (VRL-13753) - Mixedin Valamies VH19-018-0206
13. Siguri (VRL-11290) - Kuuralehdon Riimitär VH16-018-0139
14. Pierre (VRL-10531) - Kaihon Kujerrus
15. Siguri (VRL-11290) - Riikinnevan Hamina VH16-018-1866
16. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Dusty Blaze
17. Iida (VRL-12244) - Strathcarron Apryle VH20-069-0018
18. Pierre (VRL-10531) - Arthea du Chêne Z
19. Siguri (VRL-11290) - Kievarinkujan Minette
20. Cherry (VRL-12299) - Päike Triinu VH18-060-0008
21. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Jalovintiö VH20-018-0136
22. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Hallanarka VH20-018-0137
23. Iida (VRL-12244) - Farbranch Pearl VH18-069-0017
24. Disa (VRL-03335) - Unelman Muisto VH18-018-0669
25. Sonja (VRL-11911) - Glenwood Caruso VH18-022-0047
26. Eedla S. (VRL-14880) - Rymyreetu VH20-018-0246
27. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Coffeechino
28. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Katinkulta VH19-018-0187
29. Cherry (VRL-12299) - Heidia Goos VH19-093-0001
30. Iida (VRL-12244) - Dower's Glenna VH20-069-0019
31. Miltsu (VRL-05564) - Shock Em' VH11-071-0047
32. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Chestnut VH15-057-0006
33. Miltsu (VRL-05564) - Kaunon Hyrräävä VH16-018-0419
34. Nikki (VRL-14085) - Beryllin Asriel VH16-018-2136
35. Layda (VRL-14488) - Hilarious Boy VH02-022-7880
36. Nikki (VRL-14085) - Juorukello VH19-018-0399
37. Sonja (VRL-11911) - Rinnan Railakas VH19-018-1042
38. Cherry (VRL-12299) - Candyfloss VH18-063-0057
39. Siguri (VRL-11290) - Mäkisuon Hestia VH16-018-1865
40. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Turmiotarina VH20-018-0134

2. 90cm (40/40)
1. Pierre (VRL-10531) - Arthea du Chêne Z
2. Pierre (VRL-10531) - Kaihon Kujerrus
3. Miltsu (VRL-05564) - Kaunon Hyrräävä VH16-018-0419
4. Siguri (VRL-11290) - Mäkisuon Hestia VH16-018-1865
5. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Sterling Silver
6. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Jalovintiö VH20-018-0136
7. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Chippie
8. Siguri (VRL-11290) - Riikinnevan Hamina VH16-018-1866
9. Eedla S. (VRL-14880) - Rymyreetu VH20-018-0246
10. Sonja (VRL-11911) - Rinnan Railakas VH19-018-1042
11. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Karmankutoja
12. Nikki (VRL-14085) - Juorukello VH19-018-0399
13. Layda (VRL-14488) - Hilarious Boy VH02-022-7880
14. Nikki (VRL-14085) - Beryllin Asriel VH16-018-2136
15. Iida (VRL-12244) - Farbranch Siofra VH20-069-0005
16. Miltsu (VRL-05564) - Pankkirosmo BRE VH11-018-1620
17. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Katinkulta VH19-018-0187
18. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Chestnut VH15-057-0006
19. Cherry (VRL-12299) - Heidia Goos VH19-093-0001
20. Mirkku (VRL-13753) - Mixedin Valamies VH19-018-0206
21. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Turmiotarina VH20-018-0134
22. Miltsu (VRL-05564) - Eternal ZT VH13-092-0003
23. Pierre (VRL-10531) - Routapirtin Rin Tin Tin
24. Iida (VRL-12244) - Strathcarron Apryle VH20-069-0018
25. Pierre (VRL-10531) - Venividivici Prime
26. Miltsu (VRL-05564) - Shock Em' VH11-071-0047
27. Cherry (VRL-12299) - Päike Triinu VH18-060-0008
28. Cherry (VRL-12299) - Candyfloss VH18-063-0057
29. Disa (VRL-03335) - Mouna al Rayydan VH18-003-0034
30. Disa (VRL-03335) - Celinda VH18-023-0019
31. Sonja (VRL-11911) - Glenwood Caruso VH18-022-0047
32. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Hallanarka VH20-018-0137
33. Disa (VRL-03335) - Haifa al Qismat VH18-003-0033
34. Iida (VRL-12244) - Farbranch Pearl VH18-069-0017
35. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Coco Chanel
36. Iida (VRL-12244) - Dower's Glenna VH20-069-0019
37. Siguri (VRL-11290) - Kievarinkujan Minette
38. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Rhapsidion
39. Siguri (VRL-11290) - Kuuralehdon Riimitär VH16-018-0139
40. Disa (VRL-03335) - Unelman Muisto VH18-018-0669