Esteratsastuskilpailut 12.04.2020

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 07.04.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura ERJ (kutsut 101-110) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. 90cm (40/40) TT
2. 90cm (40/40) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. 90cm (40/40)
1. Pierre (VRL-10531) - Arthea du Chêne Z
2. Sonja (VRL-11911) - Glenwood Caruso VH18-022-0047
3. Siguri (VRL-11290) - Kuuralehdon Riimitär VH16-018-0139
4. Miltsu (VRL-05564) - Pankkirosmo BRE VH11-018-1620
5. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Turmiotarina VH20-018-0134
6. Disa (VRL-03335) - Unelman Muisto VH18-018-0669
7. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Karmankutoja
8. Iida (VRL-12244) - Farbranch Pearl VH18-069-0017
9. Miltsu (VRL-05564) - Eternal ZT VH13-092-0003
10. Miltsu (VRL-05564) - Shock Em' VH11-071-0047
11. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Flicka II
12. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Coffeechino
13. Cherry (VRL-12299) - Candyfloss VH18-063-0057
14. Iida (VRL-12244) - Strathcarron Apryle VH20-069-0018
15. Pierre (VRL-10531) - Routapirtin Rin Tin Tin
16. Nikki (VRL-14085) - Juorukello VH19-018-0399
17. Cherry (VRL-12299) - Heidia Goos VH19-093-0001
18. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Burgundy Rose
19. Mirkku (VRL-13753) - Mixedin Valamies VH19-018-0206
20. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Jalovintiö VH20-018-0136
21. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Hallanarka VH20-018-0137
22. Nikki (VRL-14085) - Beryllin Asriel VH16-018-2136
23. Siguri (VRL-11290) - Mäkisuon Hestia VH16-018-1865
24. Sonja (VRL-11911) - Rinnan Railakas VH19-018-1042
25. Disa (VRL-03335) - Mouna al Rayydan VH18-003-0034
26. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Katinkulta VH19-018-0187
27. Iida (VRL-12244) - Farbranch Siofra VH20-069-0005
28. Eedla S. (VRL-14880) - Rymyreetu VH20-018-0246
29. Miltsu (VRL-05564) - Kaunon Hyrräävä VH16-018-0419
30. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Chestnut VH15-057-0006
31. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Dusty Blaze
32. Siguri (VRL-11290) - Riikinnevan Hamina VH16-018-1866
33. Layda (VRL-14488) - Hilarious Boy VH02-022-7880
34. Iida (VRL-12244) - Dower's Glenna VH20-069-0019
35. Siguri (VRL-11290) - Kievarinkujan Minette
36. Cherry (VRL-12299) - Päike Triinu VH18-060-0008
37. Pierre (VRL-10531) - Kaihon Kujerrus
38. Disa (VRL-03335) - Celinda VH18-023-0019
39. Disa (VRL-03335) - Haifa al Qismat VH18-003-0033
40. Pierre (VRL-10531) - Venividivici Prime

2. 90cm (40/40)
1. Siguri (VRL-11290) - Mäkisuon Hestia VH16-018-1865
2. Sonja (VRL-11911) - Rinnan Railakas VH19-018-1042
3. Pierre (VRL-10531) - Venividivici Prime
4. Siguri (VRL-11290) - Riikinnevan Hamina VH16-018-1866
5. Nikki (VRL-14085) - Juorukello VH19-018-0399
6. Nikki (VRL-14085) - Beryllin Asriel VH16-018-2136
7. Disa (VRL-03335) - Unelman Muisto VH18-018-0669
8. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Sterling Silver
9. Iida (VRL-12244) - Strathcarron Apryle VH20-069-0018
10. Miltsu (VRL-05564) - Shock Em' VH11-071-0047
11. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Chippie
12. Pierre (VRL-10531) - Routapirtin Rin Tin Tin
13. Pierre (VRL-10531) - Arthea du Chêne Z
14. Miltsu (VRL-05564) - Pankkirosmo BRE VH11-018-1620
15. Iida (VRL-12244) - Farbranch Pearl VH18-069-0017
16. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Chestnut VH15-057-0006
17. Disa (VRL-03335) - Mouna al Rayydan VH18-003-0034
18. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Katinkulta VH19-018-0187
19. Cherry (VRL-12299) - Heidia Goos VH19-093-0001
20. Eedla S. (VRL-14880) - Rymyreetu VH20-018-0246
21. Sonja (VRL-11911) - Glenwood Caruso VH18-022-0047
22. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Turmiotarina VH20-018-0134
23. Iida (VRL-12244) - Farbranch Siofra VH20-069-0005
24. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Coco Chanel
25. Miltsu (VRL-05564) - Eternal ZT VH13-092-0003
26. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Hallanarka VH20-018-0137
27. Cherry (VRL-12299) - Päike Triinu VH18-060-0008
28. Layda (VRL-14488) - Hilarious Boy VH02-022-7880
29. Siguri (VRL-11290) - Kievarinkujan Minette
30. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Jalovintiö VH20-018-0136
31. Iida (VRL-12244) - Dower's Glenna VH20-069-0019
32. Cherry (VRL-12299) - Candyfloss VH18-063-0057
33. Disa (VRL-03335) - Celinda VH18-023-0019
34. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Karmankutoja
35. Mirkku (VRL-13753) - Mixedin Valamies VH19-018-0206
36. Disa (VRL-03335) - Haifa al Qismat VH18-003-0033
37. Siguri (VRL-11290) - Kuuralehdon Riimitär VH16-018-0139
38. Pierre (VRL-10531) - Kaihon Kujerrus
39. Miltsu (VRL-05564) - Kaunon Hyrräävä VH16-018-0419
40. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Rhapsidion