Esteratsastuskilpailut 17.04.2020

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 03.04.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura ERJ (kutsut 071-080) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. 100cm (40/40) TT
2. 100cm (40/40) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun.


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. 100cm (40/40)
1. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Rademacher
2. Kida (VRL-08368) - Llygedyn Gwreigdda VH20-026-0013
3. Nikki (VRL-14085) - Talvipäivänseisaus VH20-018-0069
4. alina (VRL-14858) - Hellikki Koo VH20-018-0065
5. Sonja (VRL-11911) - Safiirivaras VH20-018-0179
6. Calla (VRL-11247) - Kotojärven Hiisi VH14-018-1275
7. Nikki (VRL-14085) - Stjärngatan Blåklocka VH19-018-0438
8. Calla (VRL-11247) - Kuuralehdon Metsänpoika VH15-018-2009
9. Elli L. (VRL-14207) - Mörkövaaran Rymytär VH19-018-1037
10. Nikki (VRL-14085) - Kuuma ku hella kutosella VH18-018-2257
11. Sonja (VRL-11911) - Kultakapteeni VH20-018-0178
12. Sonja (VRL-11911) - Golden Wolf Cirein VH20-027-0015
13. Oresama (VRL-02753) - Hukka-Surmaaja
14. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Thyrreion
15. Elli L. (VRL-14207) - Effinmoor Ghillie Du
16. alina (VRL-14858) - Hirrenharmaa VH20-018-0196
17. Cherry (VRL-12299) - Miracle VH18-023-0051
18. Cherry (VRL-12299) - A.D. Ella VH06-035-0768
19. Iida (VRL-12244) - Farbranch Levane VH17-069-0019
20. Kida (VRL-08368) - Brunnby Cardamom Hearts VH20-026-0011
21. alina (VRL-14858) - Kalaonni Kaislikossa VH20-018-0127
22. Elli L. (VRL-14207) - Leevin Lastu VH19-018-0620
23. Viixi (VRL-13923) - Turmeltajan Hukattu VH18-018-0163
24. Viixi (VRL-13923) - Kuunvalkea VH18-018-1984
25. Elli L. (VRL-14207) - Fleur de Lioncourt VH19-023-0045
26. Kida (VRL-08368) - Crafnant Brython VH20-026-0014
27. Cherry (VRL-12299) - Pieni Menninkäinen VH12-018-1324
28. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Sielunsieppaaja
29. Calla (VRL-11247) - Viehättävän Yöorvokki VH16-018-1274
30. Viixi (VRL-13923) - Lohtulause VH19-018-0887
31. Kida (VRL-08368) - Llygedyn Lili Mai VH20-026-0012
32. Sonja (VRL-11911) - Syyn Hornetti VH20-018-0195
33. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Majda ox VH15-003-0028
34. Nikki (VRL-14085) - Draamakuningatar VH18-018-2256
35. Viixi (VRL-13923) - Apupoika Antero VH19-018-0995
36. Sorel (VRL-00884) - Idänmiekka
37. alina (VRL-14858) - Mörkövaaran Hopeavelho VH20-018-0113
38. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Matroona
39. Calla (VRL-11247) - Huvitutin Kaapro VH17-018-1250
40. Oresama (VRL-02753) - Suentassu

2. 100cm (40/40)
1. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Majda ox VH15-003-0028
2. Kida (VRL-08368) - Brunnby Cardamom Hearts VH20-026-0011
3. Kida (VRL-08368) - Llygedyn Lili Mai VH20-026-0012
4. Nikki (VRL-14085) - Draamakuningatar VH18-018-2256
5. Nikki (VRL-14085) - Talvipäivänseisaus VH20-018-0069
6. Viixi (VRL-13923) - Kuunvalkea VH18-018-1984
7. Calla (VRL-11247) - Viehättävän Yöorvokki VH16-018-1274
8. Sonja (VRL-11911) - Golden Wolf Cirein VH20-027-0015
9. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Thyrreion
10. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Rademacher
11. Sonja (VRL-11911) - Safiirivaras VH20-018-0179
12. Sorel (VRL-00884) - Idänmiekka
13. Iida (VRL-12244) - Rathlackan Císte VH18-069-0013
14. Oresama (VRL-02753) - Suentassu
15. Nikki (VRL-14085) - Stjärngatan Blåklocka VH19-018-0438
16. alina (VRL-14858) - Mörkövaaran Hopeavelho VH20-018-0113
17. Cherry (VRL-12299) - Pieni Menninkäinen VH12-018-1324
18. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Sielunsieppaaja
19. Kida (VRL-08368) - Crafnant Brython VH20-026-0014
20. Elli L. (VRL-14207) - Fleur de Lioncourt VH19-023-0045
21. Elli L. (VRL-14207) - Mörkövaaran Rymytär VH19-018-1037
22. Elli L. (VRL-14207) - Leevin Lastu VH19-018-0620
23. alina (VRL-14858) - Kalaonni Kaislikossa VH20-018-0127
24. Elli L. (VRL-14207) - Effinmoor Ghillie Du
25. Nikki (VRL-14085) - Kuuma ku hella kutosella VH18-018-2257
26. Viixi (VRL-13923) - Apupoika Antero VH19-018-0995
27. alina (VRL-14858) - Hirrenharmaa VH20-018-0196
28. Viixi (VRL-13923) - Turmeltajan Hukattu VH18-018-0163
29. Oresama (VRL-02753) - Hukka-Surmaaja
30. Cherry (VRL-12299) - Miracle VH18-023-0051
31. Cherry (VRL-12299) - A.D. Ella VH06-035-0768
32. Sonja (VRL-11911) - Syyn Hornetti VH20-018-0195
33. Calla (VRL-11247) - Kuuralehdon Metsänpoika VH15-018-2009
34. alina (VRL-14858) - Hellikki Koo VH20-018-0065
35. Viixi (VRL-13923) - Lohtulause VH19-018-0887
36. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Matroona
37. Calla (VRL-11247) - Kotojärven Hiisi VH14-018-1275
38. Kida (VRL-08368) - Llygedyn Gwreigdda VH20-026-0013
39. Sonja (VRL-11911) - Kultakapteeni VH20-018-0178
40. Calla (VRL-11247) - Huvitutin Kaapro VH17-018-1250