Esteratsastuskilpailut 15.04.2020

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 03.04.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura ERJ (kutsut 071-080) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. 100cm (40/40) TT
2. 100cm (40/40) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun.


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. 100cm (40/40)
1. alina (VRL-14858) - Kalaonni Kaislikossa VH20-018-0127
2. Viixi (VRL-13923) - Apupoika Antero VH19-018-0995
3. Elli L. (VRL-14207) - Effinmoor Ghillie Du
4. Oresama (VRL-02753) - Hukka-Surmaaja
5. Elli L. (VRL-14207) - Fleur de Lioncourt VH19-023-0045
6. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Sielunsieppaaja
7. Elli L. (VRL-14207) - Leevin Lastu VH19-018-0620
8. Viixi (VRL-13923) - Turmeltajan Hukattu VH18-018-0163
9. Kida (VRL-08368) - Brunnby Cardamom Hearts VH20-026-0011
10. Cherry (VRL-12299) - Miracle VH18-023-0051
11. alina (VRL-14858) - Hellikki Koo VH20-018-0065
12. alina (VRL-14858) - Hirrenharmaa VH20-018-0196
13. Sonja (VRL-11911) - Syyn Hornetti VH20-018-0195
14. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Matroona
15. alina (VRL-14858) - Mörkövaaran Hopeavelho VH20-018-0113
16. Cherry (VRL-12299) - Pieni Menninkäinen VH12-018-1324
17. Sonja (VRL-11911) - Safiirivaras VH20-018-0179
18. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Majda ox VH15-003-0028
19. Oresama (VRL-02753) - Suentassu
20. Nikki (VRL-14085) - Draamakuningatar VH18-018-2256
21. Viixi (VRL-13923) - Kuunvalkea VH18-018-1984
22. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Rademacher
23. Nikki (VRL-14085) - Talvipäivänseisaus VH20-018-0069
24. Kida (VRL-08368) - Llygedyn Gwreigdda VH20-026-0013
25. Viixi (VRL-13923) - Lohtulause VH19-018-0887
26. Cherry (VRL-12299) - A.D. Ella VH06-035-0768
27. Iida (VRL-12244) - Farbranch Levane VH17-069-0019
28. Kida (VRL-08368) - Llygedyn Lili Mai VH20-026-0012
29. Calla (VRL-11247) - Kuuralehdon Metsänpoika VH15-018-2009
30. Sonja (VRL-11911) - Kultakapteeni VH20-018-0178
31. Calla (VRL-11247) - Kotojärven Hiisi VH14-018-1275
32. Calla (VRL-11247) - Viehättävän Yöorvokki VH16-018-1274
33. Kida (VRL-08368) - Crafnant Brython VH20-026-0014
34. Sorel (VRL-00884) - Idänmiekka
35. Calla (VRL-11247) - Huvitutin Kaapro VH17-018-1250
36. Sonja (VRL-11911) - Golden Wolf Cirein VH20-027-0015
37. Nikki (VRL-14085) - Stjärngatan Blåklocka VH19-018-0438
38. Nikki (VRL-14085) - Kuuma ku hella kutosella VH18-018-2257
39. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Thyrreion
40. Elli L. (VRL-14207) - Mörkövaaran Rymytär VH19-018-1037

2. 100cm (40/40)
1. Nikki (VRL-14085) - Talvipäivänseisaus VH20-018-0069
2. Sonja (VRL-11911) - Syyn Hornetti VH20-018-0195
3. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Sielunsieppaaja
4. Sonja (VRL-11911) - Golden Wolf Cirein VH20-027-0015
5. Nikki (VRL-14085) - Stjärngatan Blåklocka VH19-018-0438
6. Kida (VRL-08368) - Llygedyn Lili Mai VH20-026-0012
7. Kida (VRL-08368) - Llygedyn Gwreigdda VH20-026-0013
8. Oresama (VRL-02753) - Suentassu
9. Viixi (VRL-13923) - Kuunvalkea VH18-018-1984
10. Kida (VRL-08368) - Brunnby Cardamom Hearts VH20-026-0011
11. Viixi (VRL-13923) - Apupoika Antero VH19-018-0995
12. Calla (VRL-11247) - Huvitutin Kaapro VH17-018-1250
13. Cherry (VRL-12299) - Miracle VH18-023-0051
14. Cherry (VRL-12299) - Pieni Menninkäinen VH12-018-1324
15. alina (VRL-14858) - Mörkövaaran Hopeavelho VH20-018-0113
16. Calla (VRL-11247) - Kuuralehdon Metsänpoika VH15-018-2009
17. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Thyrreion
18. Calla (VRL-11247) - Viehättävän Yöorvokki VH16-018-1274
19. Viixi (VRL-13923) - Turmeltajan Hukattu VH18-018-0163
20. Nikki (VRL-14085) - Kuuma ku hella kutosella VH18-018-2257
21. Kida (VRL-08368) - Crafnant Brython VH20-026-0014
22. alina (VRL-14858) - Kalaonni Kaislikossa VH20-018-0127
23. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Majda ox VH15-003-0028
24. Cherry (VRL-12299) - A.D. Ella VH06-035-0768
25. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Matroona
26. Iida (VRL-12244) - Rathlackan Císte VH18-069-0013
27. Sonja (VRL-11911) - Kultakapteeni VH20-018-0178
28. Viixi (VRL-13923) - Lohtulause VH19-018-0887
29. Sonja (VRL-11911) - Safiirivaras VH20-018-0179
30. Elli L. (VRL-14207) - Mörkövaaran Rymytär VH19-018-1037
31. alina (VRL-14858) - Hellikki Koo VH20-018-0065
32. Calla (VRL-11247) - Kotojärven Hiisi VH14-018-1275
33. alina (VRL-14858) - Hirrenharmaa VH20-018-0196
34. Sorel (VRL-00884) - Idänmiekka
35. Elli L. (VRL-14207) - Effinmoor Ghillie Du
36. Nikki (VRL-14085) - Draamakuningatar VH18-018-2256
37. Oresama (VRL-02753) - Hukka-Surmaaja
38. Elli L. (VRL-14207) - Fleur de Lioncourt VH19-023-0045
39. Elli L. (VRL-14207) - Leevin Lastu VH19-018-0620
40. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Rademacher