Esteratsastuskilpailut 13.04.2020

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 03.04.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura ERJ (kutsut 071-080) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. 100cm (40/40) TT
2. 100cm (40/40) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun.


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. 100cm (40/40)
1. Kida (VRL-08368) - Crafnant Brython VH20-026-0014
2. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Thyrreion
3. Nikki (VRL-14085) - Stjärngatan Blåklocka VH19-018-0438
4. alina (VRL-14858) - Kalaonni Kaislikossa VH20-018-0127
5. Nikki (VRL-14085) - Talvipäivänseisaus VH20-018-0069
6. Viixi (VRL-13923) - Kuunvalkea VH18-018-1984
7. Nikki (VRL-14085) - Draamakuningatar VH18-018-2256
8. Elli L. (VRL-14207) - Leevin Lastu VH19-018-0620
9. alina (VRL-14858) - Mörkövaaran Hopeavelho VH20-018-0113
10. Calla (VRL-11247) - Kotojärven Hiisi VH14-018-1275
11. Kida (VRL-08368) - Brunnby Cardamom Hearts VH20-026-0011
12. Viixi (VRL-13923) - Lohtulause VH19-018-0887
13. Elli L. (VRL-14207) - Effinmoor Ghillie Du
14. Kida (VRL-08368) - Llygedyn Gwreigdda VH20-026-0013
15. Kida (VRL-08368) - Llygedyn Lili Mai VH20-026-0012
16. Sonja (VRL-11911) - Syyn Hornetti VH20-018-0195
17. alina (VRL-14858) - Hirrenharmaa VH20-018-0196
18. Sonja (VRL-11911) - Kultakapteeni VH20-018-0178
19. Cherry (VRL-12299) - Pieni Menninkäinen VH12-018-1324
20. Calla (VRL-11247) - Huvitutin Kaapro VH17-018-1250
21. Elli L. (VRL-14207) - Fleur de Lioncourt VH19-023-0045
22. Calla (VRL-11247) - Viehättävän Yöorvokki VH16-018-1274
23. Cherry (VRL-12299) - A.D. Ella VH06-035-0768
24. Sorel (VRL-00884) - Idänmiekka
25. Viixi (VRL-13923) - Apupoika Antero VH19-018-0995
26. Elli L. (VRL-14207) - Mörkövaaran Rymytär VH19-018-1037
27. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Majda ox VH15-003-0028
28. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Matroona
29. Oresama (VRL-02753) - Suentassu
30. Calla (VRL-11247) - Kuuralehdon Metsänpoika VH15-018-2009
31. Cherry (VRL-12299) - Miracle VH18-023-0051
32. Sonja (VRL-11911) - Safiirivaras VH20-018-0179
33. Sonja (VRL-11911) - Golden Wolf Cirein VH20-027-0015
34. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Rademacher
35. alina (VRL-14858) - Hellikki Koo VH20-018-0065
36. Nikki (VRL-14085) - Kuuma ku hella kutosella VH18-018-2257
37. Oresama (VRL-02753) - Hukka-Surmaaja
38. Viixi (VRL-13923) - Turmeltajan Hukattu VH18-018-0163
39. Iida (VRL-12244) - Farbranch Levane VH17-069-0019
40. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Sielunsieppaaja

2. 100cm (40/40)
1. Viixi (VRL-13923) - Kuunvalkea VH18-018-1984
2. Nikki (VRL-14085) - Talvipäivänseisaus VH20-018-0069
3. Calla (VRL-11247) - Huvitutin Kaapro VH17-018-1250
4. Kida (VRL-08368) - Crafnant Brython VH20-026-0014
5. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Thyrreion
6. Elli L. (VRL-14207) - Fleur de Lioncourt VH19-023-0045
7. Sonja (VRL-11911) - Safiirivaras VH20-018-0179
8. Sonja (VRL-11911) - Golden Wolf Cirein VH20-027-0015
9. Iida (VRL-12244) - Rathlackan Císte VH18-069-0013
10. Calla (VRL-11247) - Kotojärven Hiisi VH14-018-1275
11. Viixi (VRL-13923) - Turmeltajan Hukattu VH18-018-0163
12. Viixi (VRL-13923) - Lohtulause VH19-018-0887
13. alina (VRL-14858) - Hellikki Koo VH20-018-0065
14. Viixi (VRL-13923) - Apupoika Antero VH19-018-0995
15. Elli L. (VRL-14207) - Mörkövaaran Rymytär VH19-018-1037
16. Nikki (VRL-14085) - Stjärngatan Blåklocka VH19-018-0438
17. Kida (VRL-08368) - Llygedyn Lili Mai VH20-026-0012
18. Oresama (VRL-02753) - Suentassu
19. alina (VRL-14858) - Hirrenharmaa VH20-018-0196
20. Elli L. (VRL-14207) - Effinmoor Ghillie Du
21. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Majda ox VH15-003-0028
22. Oresama (VRL-02753) - Hukka-Surmaaja
23. Sonja (VRL-11911) - Kultakapteeni VH20-018-0178
24. Sorel (VRL-00884) - Idänmiekka
25. Cherry (VRL-12299) - Miracle VH18-023-0051
26. Kida (VRL-08368) - Brunnby Cardamom Hearts VH20-026-0011
27. Sonja (VRL-11911) - Syyn Hornetti VH20-018-0195
28. Nikki (VRL-14085) - Kuuma ku hella kutosella VH18-018-2257
29. Kida (VRL-08368) - Llygedyn Gwreigdda VH20-026-0013
30. Calla (VRL-11247) - Viehättävän Yöorvokki VH16-018-1274
31. Nikki (VRL-14085) - Draamakuningatar VH18-018-2256
32. Cherry (VRL-12299) - Pieni Menninkäinen VH12-018-1324
33. alina (VRL-14858) - Kalaonni Kaislikossa VH20-018-0127
34. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Rademacher
35. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Matroona
36. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Sielunsieppaaja
37. Elli L. (VRL-14207) - Leevin Lastu VH19-018-0620
38. Calla (VRL-11247) - Kuuralehdon Metsänpoika VH15-018-2009
39. Cherry (VRL-12299) - A.D. Ella VH06-035-0768
40. alina (VRL-14858) - Mörkövaaran Hopeavelho VH20-018-0113