Esteratsastuskilpailut 12.04.2020

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 03.04.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura ERJ (kutsut 071-080) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. 100cm (40/40) TT
2. 100cm (40/40) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun.


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. 100cm (40/40)
1. Sorel (VRL-00884) - Idänmiekka
2. Kida (VRL-08368) - Llygedyn Gwreigdda VH20-026-0013
3. Sonja (VRL-11911) - Syyn Hornetti VH20-018-0195
4. Oresama (VRL-02753) - Suentassu
5. Nikki (VRL-14085) - Stjärngatan Blåklocka VH19-018-0438
6. Nikki (VRL-14085) - Kuuma ku hella kutosella VH18-018-2257
7. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Matroona
8. alina (VRL-14858) - Kalaonni Kaislikossa VH20-018-0127
9. alina (VRL-14858) - Hellikki Koo VH20-018-0065
10. Nikki (VRL-14085) - Draamakuningatar VH18-018-2256
11. Oresama (VRL-02753) - Hukka-Surmaaja
12. Iida (VRL-12244) - Farbranch Levane VH17-069-0019
13. Elli L. (VRL-14207) - Leevin Lastu VH19-018-0620
14. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Thyrreion
15. Calla (VRL-11247) - Kotojärven Hiisi VH14-018-1275
16. Calla (VRL-11247) - Huvitutin Kaapro VH17-018-1250
17. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Majda ox VH15-003-0028
18. Viixi (VRL-13923) - Apupoika Antero VH19-018-0995
19. Elli L. (VRL-14207) - Mörkövaaran Rymytär VH19-018-1037
20. Calla (VRL-11247) - Kuuralehdon Metsänpoika VH15-018-2009
21. Cherry (VRL-12299) - A.D. Ella VH06-035-0768
22. Calla (VRL-11247) - Viehättävän Yöorvokki VH16-018-1274
23. Elli L. (VRL-14207) - Effinmoor Ghillie Du
24. Sonja (VRL-11911) - Kultakapteeni VH20-018-0178
25. Kida (VRL-08368) - Brunnby Cardamom Hearts VH20-026-0011
26. Viixi (VRL-13923) - Lohtulause VH19-018-0887
27. Viixi (VRL-13923) - Turmeltajan Hukattu VH18-018-0163
28. Elli L. (VRL-14207) - Fleur de Lioncourt VH19-023-0045
29. Cherry (VRL-12299) - Miracle VH18-023-0051
30. Cherry (VRL-12299) - Pieni Menninkäinen VH12-018-1324
31. Nikki (VRL-14085) - Talvipäivänseisaus VH20-018-0069
32. Kida (VRL-08368) - Llygedyn Lili Mai VH20-026-0012
33. Sonja (VRL-11911) - Safiirivaras VH20-018-0179
34. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Sielunsieppaaja
35. Viixi (VRL-13923) - Kuunvalkea VH18-018-1984
36. alina (VRL-14858) - Hirrenharmaa VH20-018-0196
37. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Rademacher
38. alina (VRL-14858) - Mörkövaaran Hopeavelho VH20-018-0113
39. Sonja (VRL-11911) - Golden Wolf Cirein VH20-027-0015
40. Kida (VRL-08368) - Crafnant Brython VH20-026-0014

2. 100cm (40/40)
1. alina (VRL-14858) - Kalaonni Kaislikossa VH20-018-0127
2. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Matroona
3. Kida (VRL-08368) - Llygedyn Gwreigdda VH20-026-0013
4. Cherry (VRL-12299) - Miracle VH18-023-0051
5. Elli L. (VRL-14207) - Effinmoor Ghillie Du
6. alina (VRL-14858) - Hellikki Koo VH20-018-0065
7. Sorel (VRL-00884) - Idänmiekka
8. Kida (VRL-08368) - Llygedyn Lili Mai VH20-026-0012
9. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Majda ox VH15-003-0028
10. Viixi (VRL-13923) - Lohtulause VH19-018-0887
11. Viixi (VRL-13923) - Turmeltajan Hukattu VH18-018-0163
12. Sonja (VRL-11911) - Safiirivaras VH20-018-0179
13. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Rademacher
14. Nikki (VRL-14085) - Kuuma ku hella kutosella VH18-018-2257
15. Kida (VRL-08368) - Brunnby Cardamom Hearts VH20-026-0011
16. Calla (VRL-11247) - Kotojärven Hiisi VH14-018-1275
17. Calla (VRL-11247) - Viehättävän Yöorvokki VH16-018-1274
18. Cherry (VRL-12299) - Pieni Menninkäinen VH12-018-1324
19. Elli L. (VRL-14207) - Mörkövaaran Rymytär VH19-018-1037
20. Oresama (VRL-02753) - Suentassu
21. alina (VRL-14858) - Mörkövaaran Hopeavelho VH20-018-0113
22. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Sielunsieppaaja
23. Elli L. (VRL-14207) - Fleur de Lioncourt VH19-023-0045
24. Sonja (VRL-11911) - Kultakapteeni VH20-018-0178
25. Kida (VRL-08368) - Crafnant Brython VH20-026-0014
26. alina (VRL-14858) - Hirrenharmaa VH20-018-0196
27. Calla (VRL-11247) - Huvitutin Kaapro VH17-018-1250
28. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Thyrreion
29. Sonja (VRL-11911) - Golden Wolf Cirein VH20-027-0015
30. Cherry (VRL-12299) - A.D. Ella VH06-035-0768
31. Viixi (VRL-13923) - Apupoika Antero VH19-018-0995
32. Iida (VRL-12244) - Rathlackan Císte VH18-069-0013
33. Calla (VRL-11247) - Kuuralehdon Metsänpoika VH15-018-2009
34. Sonja (VRL-11911) - Syyn Hornetti VH20-018-0195
35. Nikki (VRL-14085) - Talvipäivänseisaus VH20-018-0069
36. Viixi (VRL-13923) - Kuunvalkea VH18-018-1984
37. Oresama (VRL-02753) - Hukka-Surmaaja
38. Nikki (VRL-14085) - Stjärngatan Blåklocka VH19-018-0438
39. Elli L. (VRL-14207) - Leevin Lastu VH19-018-0620
40. Nikki (VRL-14085) - Draamakuningatar VH18-018-2256