Esteratsastuskilpailut 11.04.2020

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 03.04.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura ERJ (kutsut 071-080) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. 100cm (40/40)
2. 100cm (40/40)

Osallistujatilanne päivitetty 27.03.2020 kello 13.00


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. 100cm (40/40)
1. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Thyrreion
2. Cherry (VRL-12299) - A.D. Ella VH06-035-0768
3. Calla (VRL-11247) - Huvitutin Kaapro VH17-018-1250
4. Viixi (VRL-13923) - Kuunvalkea VH18-018-1984
5. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Rademacher
6. alina (VRL-14858) - Hirrenharmaa VH20-018-0196
7. Sonja (VRL-11911) - Kultakapteeni VH20-018-0178
8. Kida (VRL-08368) - Crafnant Brython VH20-026-0014
9. Sorel (VRL-00884) - Idänmiekka
10. Cherry (VRL-12299) - Pieni Menninkäinen VH12-018-1324
11. Elli L. (VRL-14207) - Effinmoor Ghillie Du
12. Calla (VRL-11247) - Kotojärven Hiisi VH14-018-1275
13. Elli L. (VRL-14207) - Fleur de Lioncourt VH19-023-0045
14. Sonja (VRL-11911) - Syyn Hornetti VH20-018-0195
15. Nikki (VRL-14085) - Talvipäivänseisaus VH20-018-0069
16. Sonja (VRL-11911) - Safiirivaras VH20-018-0179
17. Calla (VRL-11247) - Kuuralehdon Metsänpoika VH15-018-2009
18. Oresama (VRL-02753) - Suentassu
19. Kida (VRL-08368) - Llygedyn Gwreigdda VH20-026-0013
20. Elli L. (VRL-14207) - Leevin Lastu VH19-018-0620
21. Viixi (VRL-13923) - Lohtulause VH19-018-0887
22. Sonja (VRL-11911) - Golden Wolf Cirein VH20-027-0015
23. Iida (VRL-12244) - Farbranch Levane VH17-069-0019
24. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Majda ox VH15-003-0028
25. Nikki (VRL-14085) - Stjärngatan Blåklocka VH19-018-0438
26. Cherry (VRL-12299) - Miracle VH18-023-0051
27. Calla (VRL-11247) - Viehättävän Yöorvokki VH16-018-1274
28. Nikki (VRL-14085) - Kuuma ku hella kutosella VH18-018-2257
29. Elli L. (VRL-14207) - Mörkövaaran Rymytär VH19-018-1037
30. Viixi (VRL-13923) - Apupoika Antero VH19-018-0995
31. alina (VRL-14858) - Kalaonni Kaislikossa VH20-018-0127
32. Nikki (VRL-14085) - Draamakuningatar VH18-018-2256
33. alina (VRL-14858) - Mörkövaaran Hopeavelho VH20-018-0113
34. Kida (VRL-08368) - Brunnby Cardamom Hearts VH20-026-0011
35. Oresama (VRL-02753) - Hukka-Surmaaja
36. Viixi (VRL-13923) - Turmeltajan Hukattu VH18-018-0163
37. alina (VRL-14858) - Hellikki Koo VH20-018-0065
38. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Matroona
39. Kida (VRL-08368) - Llygedyn Lili Mai VH20-026-0012
40. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Sielunsieppaaja

2. 100cm (40/40)
1. Calla (VRL-11247) - Kotojärven Hiisi VH14-018-1275
2. Sorel (VRL-00884) - Idänmiekka
3. alina (VRL-14858) - Mörkövaaran Hopeavelho VH20-018-0113
4. Nikki (VRL-14085) - Draamakuningatar VH18-018-2256
5. Sonja (VRL-11911) - Safiirivaras VH20-018-0179
6. Cherry (VRL-12299) - A.D. Ella VH06-035-0768
7. Oresama (VRL-02753) - Suentassu
8. Viixi (VRL-13923) - Turmeltajan Hukattu VH18-018-0163
9. Calla (VRL-11247) - Viehättävän Yöorvokki VH16-018-1274
10. Kida (VRL-08368) - Llygedyn Lili Mai VH20-026-0012
11. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Majda ox VH15-003-0028
12. Sonja (VRL-11911) - Kultakapteeni VH20-018-0178
13. Nikki (VRL-14085) - Stjärngatan Blåklocka VH19-018-0438
14. Nikki (VRL-14085) - Kuuma ku hella kutosella VH18-018-2257
15. Oresama (VRL-02753) - Hukka-Surmaaja
16. Calla (VRL-11247) - Kuuralehdon Metsänpoika VH15-018-2009
17. Nikki (VRL-14085) - Talvipäivänseisaus VH20-018-0069
18. Elli L. (VRL-14207) - Fleur de Lioncourt VH19-023-0045
19. Viixi (VRL-13923) - Apupoika Antero VH19-018-0995
20. Sonja (VRL-11911) - Golden Wolf Cirein VH20-027-0015
21. alina (VRL-14858) - Hellikki Koo VH20-018-0065
22. Elli L. (VRL-14207) - Effinmoor Ghillie Du
23. Sonja (VRL-11911) - Syyn Hornetti VH20-018-0195
24. Iida (VRL-12244) - Rathlackan Císte VH18-069-0013
25. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Matroona
26. Viixi (VRL-13923) - Kuunvalkea VH18-018-1984
27. Kida (VRL-08368) - Llygedyn Gwreigdda VH20-026-0013
28. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Rademacher
29. Elli L. (VRL-14207) - Mörkövaaran Rymytär VH19-018-1037
30. Kida (VRL-08368) - Brunnby Cardamom Hearts VH20-026-0011
31. Cherry (VRL-12299) - Miracle VH18-023-0051
32. Elli L. (VRL-14207) - Leevin Lastu VH19-018-0620
33. alina (VRL-14858) - Kalaonni Kaislikossa VH20-018-0127
34. Calla (VRL-11247) - Huvitutin Kaapro VH17-018-1250
35. Cherry (VRL-12299) - Pieni Menninkäinen VH12-018-1324
36. Kida (VRL-08368) - Crafnant Brython VH20-026-0014
37. alina (VRL-14858) - Hirrenharmaa VH20-018-0196
38. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Sielunsieppaaja
39. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Thyrreion
40. Viixi (VRL-13923) - Lohtulause VH19-018-0887