Kouluratsastuskilpailut 10.01.2021

Kilpailupaikkana Kilpakeskus Chermia (CHER9064).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 24.12.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 30 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan kolme hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.
Ponit (säkäkorkeus alle 149cm) saavat osallistua
korkeintaan Vaativa B -tasoisiin luokkiin.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Chermia KRJ (kutsut 091-100) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. Helppo A (30/30) TT
2. Helppo A (30/30) TT
3. Vaativa B (30/30) TT
4. Vaativa B (30/30) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun

1. Helppo A (30/30 osallistujaa)
1. Liia (VRL-11284) - Brunnby Centaurea
2. Tuulia T. (VRL-00084) - Huvin Pikkutiainen VH17-018-0321
3. Hazel (VRL-14333) - Väjen Mehtäkirma VH20-018-1051
4. Tuulia T. (VRL-00084) - Mörkövaaran Veriapila VH16-018-1071
5. Kida (VRL-08368) - Kuuralehdon Bertta VH20-018-0841
6. Nikki (VRL-14085) - Salaliittoteoria VH18-018-1622
7. Tuulia T. (VRL-00084) - Pumpulikunkku VH17-018-0689
8. Saaga (VRL-14712) - W' Cappuccino
9. Sylvi (VRL-08179) - Myrskylän Muikia VH20-018-0260
10. Saaga (VRL-14712) - W' Scorpius
11. Liia (VRL-11284) - Kahmon Kuuvirne
12. Sylvi (VRL-08179) - Pomputar VH20-018-0992
13. Saaga (VRL-14712) - Blueberry CW
14. lottis (VRL-13831) – Ceiriosen Arwyn VH20-026-0078
15. Kida (VRL-08368) - Kuuralehdon Lennotar VH20-018-0842
16. lottis (VRL-13831) – Routaruusun Naavanuttu VH20-018-1046
17. Cherry (VRL-12299) - Evening Star VH18-031-0488
18. Cherry (VRL-12299) - Thinka W VH18-012-0305
19. Nikki (VRL-14085) - Jeilin Kaamoskalma VH20-018-0072
20. Uppe (VRL-11253) - Viisikon Haavetti
21. Kida (VRL-08368) - Kuuralehdon Kastanja VH20-018-0843
22. Liia (VRL-11284) - Almondale Flynn Ryder
23. Veera R. (VRL-10735) - PP's Tamkje VH19-040-0003
24. Hazel (VRL-14333) - Vappulan Haamunretale VH20-018-0969
25. lottis (VRL-13831) – Kaihon Hirmuhalla VH20-018-1039
26. Uppe (VRL-11253) - Vappulan Pikkupusu
27. Cherry (VRL-12299) - Millie II VH18-037-0029
28. Uppe (VRL-11253) - Hupilan Havu
29. Hazel (VRL-14333) - Raitin Pajupillipuhaltaja VH20-018-0695
30. Sylvi (VRL-08179) - Upseer Ies VH20-018-1072

2. Helppo A (30/30 osallistujaa)
1. Cherry (VRL-12299) - Thinka W VH18-012-0305
2. Cherry (VRL-12299) - Millie II VH18-037-0029
3. Saaga (VRL-14712) - Bubblegum RWD
4. Liia (VRL-11284) - Almondale Flynn Ryder
5. Uppe (VRL-11253) - Vappulan Pikkupusu
6. Tuulia T. (VRL-00084) - Mustasuon Kuurankukka VH16-018-1294
7. Hazel (VRL-14333) - Väjen Mehtäkirma VH20-018-1051
8. Hazel (VRL-14333) - Vappulan Haamunretale VH20-018-0969
9. Hazel (VRL-14333) - Raitin Pajupillipuhaltaja VH20-018-0695
10. Uppe (VRL-11253) - Hupilan Havu
11. Nikki (VRL-14085) - Jeilin Kaamoskalma VH20-018-0072
12. Nikki (VRL-14085) - Salaliittoteoria VH18-018-1622
13. lottis (VRL-13831) – Talvian Fridunn VH20-053-0064
14. lottis (VRL-13831) – Pesonen
15. Saaga (VRL-14712) - Sapphire F
16. Cherry (VRL-12299) - Evening Star VH18-031-0488
17. Liia (VRL-11284) - Brunnby Centaurea
18. Sylvi (VRL-08179) - Upseer Ies VH20-018-1072
19. Tuulia T. (VRL-00084) - Hopean Maahinen VH17-018-0600
20. lottis (VRL-13831) – Ryysyrannan Jooseppi
21. Kida (VRL-08368) - Kuuralehdon Kastanja VH20-018-0843
22. Sylvi (VRL-08179) - Vuoksen Ensilempi VH19-018-0932
23. Kida (VRL-08368) - Kuuralehdon Lennotar VH20-018-0842
24. Liia (VRL-11284) - Kahmon Kuuvirne
25. Veera R. (VRL-10735) - PP's Tamkje VH19-040-0003
26. Sylvi (VRL-08179) - Myrskylän Briljantti VH20-018-0129
27. Uppe (VRL-11253) - Viisikon Haavetti
28. Tuulia T. (VRL-00084) - Riikinnevan Vedenneito VH16-018-1208
29. Saaga (VRL-14712) - Poisonous Grr
30. Kida (VRL-08368) - Kuuralehdon Bertta VH20-018-0841

3. Vaativa B (30/30 osallistujaa)
1. Saaga (VRL-14712) - Villanelle
2. Tuulia T. (VRL-00084) - Rajattoman Koijari VH18-018-0387
3. Saaga (VRL-14712) - Wasabi
4. Liia (VRL-11284) - Síofrach Connradh
5. Hazel (VRL-14333) - Korpihovin Hirrenharmaa VH20-018-0694
6. Kida (VRL-08368) - Varpun Loistosalmiakki VH20-018-0758
7. Kida (VRL-08368) - Varpun Ruusa VH20-018-0757
8. Uppe (VRL-11253) - Koistilan Jekku
9. Sylvi (VRL-08179) - Myrskylän Ensisuudelma VH20-018-0984
10. lottis (VRL-13831) - Chandoir Redrum VH20-029-0174
11. Uppe (VRL-11253) - Kaarnan Tyrsky
12. Saaga (VRL-14712) - Siberia
13. Cherry (VRL-12299) - Pigatchio VH18-012-0375
14. Nikki (VRL-14085) - Viirijoen Clark Kent VH20-018-0935
15. Nikki (VRL-14085) - Routaruusun Varjolilja VH18-018-2267
16. lottis (VRL-13831) - Mutalan Myrkkynuoli VH18-018-0124
17. Liia (VRL-11284) - Marsipaanikettu
18. Cherry (VRL-12299) - Villahaan Charmantti
19. Tuulia T. (VRL-00084) - Mutalan Kuolonkalma VH18-018-0052
20. Liia (VRL-11284) - Almondale Pegasus
21. Hazel (VRL-14333) - Krusskräppa
22. Sylvi (VRL-08179) - Kuuras Aamutuuli VH20-018-0637
23. Sylvi (VRL-08179) - Vaalaman Veritimantti VH20-018-0636
24. Cherry (VRL-12299) - Cinderella VH14-012-0005
25. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Timantti
26. Veera R. (VRL-10735) - Iwillthinkaboutit Thrill VH20-031-0100
27. Tuulia T. (VRL-00084) - Vappulan Pirunpolte VH18-018-0049
28. Kida (VRL-08368) - Varpun Pikantti VH20-018-0966
29. lottis (VRL-13831) – Surmankehrä VH20-018-0986
30. Hazel (VRL-14333) - Heljäke VH19-018-0296

4. Vaativa B (30/30 osallistujaa)
1. Sylvi (VRL-08179) - Villahaan Hulivilivei VH20-018-0013
2. Liia (VRL-11284) - Almondale Pegasus
3. lottis (VRL-13831) - Chandoir Redrum VH20-029-0174
4. lottis (VRL-13831) – Surmankehrä VH20-018-0986
5. Saaga (VRL-14712) - Centequi
6. Kida (VRL-08368) - Varpun Pikantti VH20-018-0966
7. Tuulia T. (VRL-00084) - Francesca Prada VH14-011-0373
8. Veera R. (VRL-10735) - Iwillthinkaboutit Thrill VH20-031-0100
9. Hazel (VRL-14333) - Heljäke VH19-018-0296
10. Sylvi (VRL-08179) - Haiku VH19-018-0360
11. Kida (VRL-08368) - Varpun Ruusa VH20-018-0757
12. Saaga (VRL-14712) - Nerimer
13. Uppe (VRL-11253) - Koistilan Jekku
14. Cherry (VRL-12299) - Cinderella VH14-012-0005
15. Kida (VRL-08368) - Varpun Loistosalmiakki VH20-018-0758
16. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Aderyn Yr Eira VH15-026-0032
17. lottis (VRL-13831) – Kuutamoinen
18. Sylvi (VRL-08179) - Villahaan Unella VH20-018-0014
19. Tuulia T. (VRL-00084) - Hornetté VH14-021-0358
20. Liia (VRL-11284) - Marsipaanikettu
21. Cherry (VRL-12299) - Villahaan Charmantti
22. Liia (VRL-11284) - Síofrach Connradh
23. Hazel (VRL-14333) - Korpihovin Hirrenharmaa VH20-018-0694
24. Nikki (VRL-14085) - Viirijoen Clark Kent VH20-018-0935
25. Nikki (VRL-14085) - Routaruusun Varjolilja VH18-018-2267
26. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Timantti
27. Cherry (VRL-12299) - Pigatchio VH18-012-0375
28. Uppe (VRL-11253) - Kaarnan Tyrsky
29. Hazel (VRL-14333) - Krusskräppa
30. Saaga (VRL-14712) - Attina