Kouluratsastuskilpailut 08.01.2021

Kilpailupaikkana Kilpakeskus Chermia (CHER9064).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 24.12.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 30 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan kolme hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.
Ponit (säkäkorkeus alle 149cm) saavat osallistua
korkeintaan Vaativa B -tasoisiin luokkiin.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Chermia KRJ (kutsut 091-100) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. Helppo A (30/30) TT
2. Helppo A (30/30) TT
3. Vaativa B (30/30) TT
4. Vaativa B (30/30) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun

1. Helppo A (30/30 osallistujaa)
1. lottis (VRL-13831) – Kaihon Hirmuhalla VH20-018-1039
2. lottis (VRL-13831) – Routaruusun Naavanuttu VH20-018-1046
3. Sylvi (VRL-08179) - Upseer Ies VH20-018-1072
4. Liia (VRL-11284) - Brunnby Centaurea
5. Sylvi (VRL-08179) - Pomputar VH20-018-0992
6. Tuulia T. (VRL-00084) - Mörkövaaran Veriapila VH16-018-1071
7. Hazel (VRL-14333) - Väjen Mehtäkirma VH20-018-1051
8. Saaga (VRL-14712) - Blueberry CW
9. Liia (VRL-11284) - Almondale Flynn Ryder
10. Cherry (VRL-12299) - Millie II VH18-037-0029
11. Hazel (VRL-14333) - Raitin Pajupillipuhaltaja VH20-018-0695
12. Veera R. (VRL-10735) - PP's Tamkje VH19-040-0003
13. Cherry (VRL-12299) - Thinka W VH18-012-0305
14. Tuulia T. (VRL-00084) - Huvin Pikkutiainen VH17-018-0321
15. Kida (VRL-08368) - Kuuralehdon Kastanja VH20-018-0843
16. Saaga (VRL-14712) - W' Scorpius
17. Kida (VRL-08368) - Kuuralehdon Lennotar VH20-018-0842
18. Saaga (VRL-14712) - W' Cappuccino
19. Sylvi (VRL-08179) - Myrskylän Muikia VH20-018-0260
20. Nikki (VRL-14085) - Salaliittoteoria VH18-018-1622
21. Hazel (VRL-14333) - Vappulan Haamunretale VH20-018-0969
22. lottis (VRL-13831) – Ceiriosen Arwyn VH20-026-0078
23. Uppe (VRL-11253) - Viisikon Haavetti
24. Tuulia T. (VRL-00084) - Pumpulikunkku VH17-018-0689
25. Uppe (VRL-11253) - Hupilan Havu
26. Uppe (VRL-11253) - Vappulan Pikkupusu
27. Kida (VRL-08368) - Kuuralehdon Bertta VH20-018-0841
28. Liia (VRL-11284) - Kahmon Kuuvirne
29. Cherry (VRL-12299) - Evening Star VH18-031-0488
30. Nikki (VRL-14085) - Jeilin Kaamoskalma VH20-018-0072

2. Helppo A (30/30 osallistujaa)
1. Veera R. (VRL-10735) - PP's Tamkje VH19-040-0003
2. Saaga (VRL-14712) - Sapphire F
3. Sylvi (VRL-08179) - Myrskylän Briljantti VH20-018-0129
4. Kida (VRL-08368) - Kuuralehdon Kastanja VH20-018-0843
5. lottis (VRL-13831) – Ryysyrannan Jooseppi
6. Nikki (VRL-14085) - Salaliittoteoria VH18-018-1622
7. Cherry (VRL-12299) - Millie II VH18-037-0029
8. Saaga (VRL-14712) - Poisonous Grr
9. Cherry (VRL-12299) - Evening Star VH18-031-0488
10. Sylvi (VRL-08179) - Vuoksen Ensilempi VH19-018-0932
11. Hazel (VRL-14333) - Vappulan Haamunretale VH20-018-0969
12. Saaga (VRL-14712) - Bubblegum RWD
13. Uppe (VRL-11253) - Hupilan Havu
14. lottis (VRL-13831) – Pesonen
15. Uppe (VRL-11253) - Viisikon Haavetti
16. Kida (VRL-08368) - Kuuralehdon Bertta VH20-018-0841
17. Liia (VRL-11284) - Kahmon Kuuvirne
18. Liia (VRL-11284) - Brunnby Centaurea
19. Tuulia T. (VRL-00084) - Riikinnevan Vedenneito VH16-018-1208
20. Kida (VRL-08368) - Kuuralehdon Lennotar VH20-018-0842
21. Tuulia T. (VRL-00084) - Mustasuon Kuurankukka VH16-018-1294
22. Uppe (VRL-11253) - Vappulan Pikkupusu
23. Tuulia T. (VRL-00084) - Hopean Maahinen VH17-018-0600
24. Nikki (VRL-14085) - Jeilin Kaamoskalma VH20-018-0072
25. Liia (VRL-11284) - Almondale Flynn Ryder
26. Cherry (VRL-12299) - Thinka W VH18-012-0305
27. Hazel (VRL-14333) - Raitin Pajupillipuhaltaja VH20-018-0695
28. Hazel (VRL-14333) - Väjen Mehtäkirma VH20-018-1051
29. lottis (VRL-13831) – Talvian Fridunn VH20-053-0064
30. Sylvi (VRL-08179) - Upseer Ies VH20-018-1072

3. Vaativa B (30/30 osallistujaa)
1. lottis (VRL-13831) - Mutalan Myrkkynuoli VH18-018-0124
2. Tuulia T. (VRL-00084) - Vappulan Pirunpolte VH18-018-0049
3. Uppe (VRL-11253) - Koistilan Jekku
4. Tuulia T. (VRL-00084) - Mutalan Kuolonkalma VH18-018-0052
5. Hazel (VRL-14333) - Krusskräppa
6. Sylvi (VRL-08179) - Myrskylän Ensisuudelma VH20-018-0984
7. Hazel (VRL-14333) - Korpihovin Hirrenharmaa VH20-018-0694
8. lottis (VRL-13831) – Surmankehrä VH20-018-0986
9. Sylvi (VRL-08179) - Vaalaman Veritimantti VH20-018-0636
10. Cherry (VRL-12299) - Cinderella VH14-012-0005
11. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Timantti
12. Cherry (VRL-12299) - Villahaan Charmantti
13. Kida (VRL-08368) - Varpun Loistosalmiakki VH20-018-0758
14. Hazel (VRL-14333) - Heljäke VH19-018-0296
15. Saaga (VRL-14712) - Siberia
16. Tuulia T. (VRL-00084) - Rajattoman Koijari VH18-018-0387
17. Uppe (VRL-11253) - Kaarnan Tyrsky
18. Liia (VRL-11284) - Almondale Pegasus
19. Liia (VRL-11284) - Marsipaanikettu
20. Cherry (VRL-12299) - Pigatchio VH18-012-0375
21. lottis (VRL-13831) - Chandoir Redrum VH20-029-0174
22. Kida (VRL-08368) - Varpun Ruusa VH20-018-0757
23. Nikki (VRL-14085) - Routaruusun Varjolilja VH18-018-2267
24. Saaga (VRL-14712) - Wasabi
25. Kida (VRL-08368) - Varpun Pikantti VH20-018-0966
26. Nikki (VRL-14085) - Viirijoen Clark Kent VH20-018-0935
27. Sylvi (VRL-08179) - Kuuras Aamutuuli VH20-018-0637
28. Saaga (VRL-14712) - Villanelle
29. Veera R. (VRL-10735) - Iwillthinkaboutit Thrill VH20-031-0100
30. Liia (VRL-11284) - Síofrach Connradh

4. Vaativa B (30/30 osallistujaa)
1. Nikki (VRL-14085) - Routaruusun Varjolilja VH18-018-2267
2. Liia (VRL-11284) - Marsipaanikettu
3. Veera R. (VRL-10735) - Iwillthinkaboutit Thrill VH20-031-0100
4. Cherry (VRL-12299) - Pigatchio VH18-012-0375
5. Kida (VRL-08368) - Varpun Ruusa VH20-018-0757
6. Tuulia T. (VRL-00084) - Hornetté VH14-021-0358
7. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Aderyn Yr Eira VH15-026-0032
8. Tuulia T. (VRL-00084) - Francesca Prada VH14-011-0373
9. Liia (VRL-11284) - Almondale Pegasus
10. lottis (VRL-13831) – Kuutamoinen
11. Saaga (VRL-14712) - Nerimer
12. lottis (VRL-13831) – Surmankehrä VH20-018-0986
13. Kida (VRL-08368) - Varpun Loistosalmiakki VH20-018-0758
14. Hazel (VRL-14333) - Korpihovin Hirrenharmaa VH20-018-0694
15. Uppe (VRL-11253) - Kaarnan Tyrsky
16. Cherry (VRL-12299) - Villahaan Charmantti
17. Uppe (VRL-11253) - Koistilan Jekku
18. Nikki (VRL-14085) - Viirijoen Clark Kent VH20-018-0935
19. Sylvi (VRL-08179) - Villahaan Hulivilivei VH20-018-0013
20. Hazel (VRL-14333) - Krusskräppa
21. Saaga (VRL-14712) - Attina
22. Hazel (VRL-14333) - Heljäke VH19-018-0296
23. lottis (VRL-13831) - Chandoir Redrum VH20-029-0174
24. Liia (VRL-11284) - Síofrach Connradh
25. Kida (VRL-08368) - Varpun Pikantti VH20-018-0966
26. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Timantti
27. Sylvi (VRL-08179) - Villahaan Unella VH20-018-0014
28. Sylvi (VRL-08179) - Haiku VH19-018-0360
29. Saaga (VRL-14712) - Centequi
30. Cherry (VRL-12299) - Cinderella VH14-012-0005