Kouluratsastuskilpailut 07.01.2021

Kilpailupaikkana Kilpakeskus Chermia (CHER9064).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 24.12.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 30 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan kolme hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.
Ponit (säkäkorkeus alle 149cm) saavat osallistua
korkeintaan Vaativa B -tasoisiin luokkiin.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Chermia KRJ (kutsut 091-100) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. Helppo A (30/30) TT
2. Helppo A (30/30) TT
3. Vaativa B (30/30) TT
4. Vaativa B (30/30) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun

1. Helppo A (30/30 osallistujaa)
1. Kida (VRL-08368) - Kuuralehdon Kastanja VH20-018-0843
2. Cherry (VRL-12299) - Evening Star VH18-031-0488
3. Hazel (VRL-14333) - Vappulan Haamunretale VH20-018-0969
4. Saaga (VRL-14712) - W' Cappuccino
5. Nikki (VRL-14085) - Jeilin Kaamoskalma VH20-018-0072
6. Saaga (VRL-14712) - W' Scorpius
7. Cherry (VRL-12299) - Millie II VH18-037-0029
8. lottis (VRL-13831) – Kaihon Hirmuhalla VH20-018-1039
9. Nikki (VRL-14085) - Salaliittoteoria VH18-018-1622
10. Hazel (VRL-14333) - Väjen Mehtäkirma VH20-018-1051
11. Saaga (VRL-14712) - Blueberry CW
12. lottis (VRL-13831) – Routaruusun Naavanuttu VH20-018-1046
13. Veera R. (VRL-10735) - PP's Tamkje VH19-040-0003
14. Tuulia T. (VRL-00084) - Huvin Pikkutiainen VH17-018-0321
15. Tuulia T. (VRL-00084) - Pumpulikunkku VH17-018-0689
16. Sylvi (VRL-08179) - Pomputar VH20-018-0992
17. Kida (VRL-08368) - Kuuralehdon Lennotar VH20-018-0842
18. Cherry (VRL-12299) - Thinka W VH18-012-0305
19. Tuulia T. (VRL-00084) - Mörkövaaran Veriapila VH16-018-1071
20. Uppe (VRL-11253) - Vappulan Pikkupusu
21. lottis (VRL-13831) – Ceiriosen Arwyn VH20-026-0078
22. Sylvi (VRL-08179) - Myrskylän Muikia VH20-018-0260
23. Liia (VRL-11284) - Brunnby Centaurea
24. Kida (VRL-08368) - Kuuralehdon Bertta VH20-018-0841
25. Liia (VRL-11284) - Kahmon Kuuvirne
26. Liia (VRL-11284) - Almondale Flynn Ryder
27. Sylvi (VRL-08179) - Upseer Ies VH20-018-1072
28. Uppe (VRL-11253) - Hupilan Havu
29. Uppe (VRL-11253) - Viisikon Haavetti
30. Hazel (VRL-14333) - Raitin Pajupillipuhaltaja VH20-018-0695

2. Helppo A (30/30 osallistujaa)
1. Tuulia T. (VRL-00084) - Mustasuon Kuurankukka VH16-018-1294
2. Liia (VRL-11284) - Almondale Flynn Ryder
3. Uppe (VRL-11253) - Vappulan Pikkupusu
4. Liia (VRL-11284) - Brunnby Centaurea
5. Cherry (VRL-12299) - Evening Star VH18-031-0488
6. lottis (VRL-13831) – Talvian Fridunn VH20-053-0064
7. Hazel (VRL-14333) - Väjen Mehtäkirma VH20-018-1051
8. lottis (VRL-13831) – Pesonen
9. Tuulia T. (VRL-00084) - Riikinnevan Vedenneito VH16-018-1208
10. Kida (VRL-08368) - Kuuralehdon Kastanja VH20-018-0843
11. lottis (VRL-13831) – Ryysyrannan Jooseppi
12. Saaga (VRL-14712) - Sapphire F
13. Veera R. (VRL-10735) - PP's Tamkje VH19-040-0003
14. Hazel (VRL-14333) - Vappulan Haamunretale VH20-018-0969
15. Liia (VRL-11284) - Kahmon Kuuvirne
16. Sylvi (VRL-08179) - Upseer Ies VH20-018-1072
17. Kida (VRL-08368) - Kuuralehdon Bertta VH20-018-0841
18. Kida (VRL-08368) - Kuuralehdon Lennotar VH20-018-0842
19. Cherry (VRL-12299) - Thinka W VH18-012-0305
20. Saaga (VRL-14712) - Bubblegum RWD
21. Nikki (VRL-14085) - Jeilin Kaamoskalma VH20-018-0072
22. Cherry (VRL-12299) - Millie II VH18-037-0029
23. Uppe (VRL-11253) - Viisikon Haavetti
24. Nikki (VRL-14085) - Salaliittoteoria VH18-018-1622
25. Tuulia T. (VRL-00084) - Hopean Maahinen VH17-018-0600
26. Saaga (VRL-14712) - Poisonous Grr
27. Hazel (VRL-14333) - Raitin Pajupillipuhaltaja VH20-018-0695
28. Uppe (VRL-11253) - Hupilan Havu
29. Sylvi (VRL-08179) - Myrskylän Briljantti VH20-018-0129
30. Sylvi (VRL-08179) - Vuoksen Ensilempi VH19-018-0932

3. Vaativa B (30/30 osallistujaa)
1. Sylvi (VRL-08179) - Vaalaman Veritimantti VH20-018-0636
2. Kida (VRL-08368) - Varpun Loistosalmiakki VH20-018-0758
3. Tuulia T. (VRL-00084) - Rajattoman Koijari VH18-018-0387
4. Liia (VRL-11284) - Síofrach Connradh
5. Hazel (VRL-14333) - Krusskräppa
6. Tuulia T. (VRL-00084) - Mutalan Kuolonkalma VH18-018-0052
7. Hazel (VRL-14333) - Korpihovin Hirrenharmaa VH20-018-0694
8. lottis (VRL-13831) - Chandoir Redrum VH20-029-0174
9. Hazel (VRL-14333) - Heljäke VH19-018-0296
10. Saaga (VRL-14712) - Siberia
11. Uppe (VRL-11253) - Kaarnan Tyrsky
12. Veera R. (VRL-10735) - Iwillthinkaboutit Thrill VH20-031-0100
13. Nikki (VRL-14085) - Viirijoen Clark Kent VH20-018-0935
14. Kida (VRL-08368) - Varpun Pikantti VH20-018-0966
15. Cherry (VRL-12299) - Pigatchio VH18-012-0375
16. Tuulia T. (VRL-00084) - Vappulan Pirunpolte VH18-018-0049
17. Liia (VRL-11284) - Almondale Pegasus
18. lottis (VRL-13831) – Surmankehrä VH20-018-0986
19. Saaga (VRL-14712) - Villanelle
20. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Timantti
21. Nikki (VRL-14085) - Routaruusun Varjolilja VH18-018-2267
22. Liia (VRL-11284) - Marsipaanikettu
23. Cherry (VRL-12299) - Villahaan Charmantti
24. Cherry (VRL-12299) - Cinderella VH14-012-0005
25. Sylvi (VRL-08179) - Kuuras Aamutuuli VH20-018-0637
26. Uppe (VRL-11253) - Koistilan Jekku
27. lottis (VRL-13831) - Mutalan Myrkkynuoli VH18-018-0124
28. Sylvi (VRL-08179) - Myrskylän Ensisuudelma VH20-018-0984
29. Saaga (VRL-14712) - Wasabi
30. Kida (VRL-08368) - Varpun Ruusa VH20-018-0757

4. Vaativa B (30/30 osallistujaa)
1. Tuulia T. (VRL-00084) - Hornetté VH14-021-0358
2. Cherry (VRL-12299) - Cinderella VH14-012-0005
3. Cherry (VRL-12299) - Villahaan Charmantti
4. Hazel (VRL-14333) - Krusskräppa
5. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Timantti
6. Sylvi (VRL-08179) - Villahaan Unella VH20-018-0014
7. Hazel (VRL-14333) - Heljäke VH19-018-0296
8. Kida (VRL-08368) - Varpun Ruusa VH20-018-0757
9. lottis (VRL-13831) – Surmankehrä VH20-018-0986
10. Hazel (VRL-14333) - Korpihovin Hirrenharmaa VH20-018-0694
11. Tuulia T. (VRL-00084) - Francesca Prada VH14-011-0373
12. Liia (VRL-11284) - Marsipaanikettu
13. Nikki (VRL-14085) - Routaruusun Varjolilja VH18-018-2267
14. Cherry (VRL-12299) - Pigatchio VH18-012-0375
15. Nikki (VRL-14085) - Viirijoen Clark Kent VH20-018-0935
16. lottis (VRL-13831) - Chandoir Redrum VH20-029-0174
17. Uppe (VRL-11253) - Koistilan Jekku
18. Saaga (VRL-14712) - Nerimer
19. lottis (VRL-13831) – Kuutamoinen
20. Liia (VRL-11284) - Síofrach Connradh
21. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Aderyn Yr Eira VH15-026-0032
22. Saaga (VRL-14712) - Centequi
23. Sylvi (VRL-08179) - Villahaan Hulivilivei VH20-018-0013
24. Veera R. (VRL-10735) - Iwillthinkaboutit Thrill VH20-031-0100
25. Kida (VRL-08368) - Varpun Loistosalmiakki VH20-018-0758
26. Uppe (VRL-11253) - Kaarnan Tyrsky
27. Saaga (VRL-14712) - Attina
28. Liia (VRL-11284) - Almondale Pegasus
29. Sylvi (VRL-08179) - Haiku VH19-018-0360
30. Kida (VRL-08368) - Varpun Pikantti VH20-018-0966