Kouluratsastuskilpailut 06.01.2021

Kilpailupaikkana Kilpakeskus Chermia (CHER9064).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 24.12.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 30 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan kolme hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.
Ponit (säkäkorkeus alle 149cm) saavat osallistua
korkeintaan Vaativa B -tasoisiin luokkiin.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Chermia KRJ (kutsut 091-100) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. Helppo A (30/30) TT
2. Helppo A (30/30) TT
3. Vaativa B (30/30) TT
4. Vaativa B (30/30) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun

1. Helppo A (30/30 osallistujaa)
1. Uppe (VRL-11253) - Viisikon Haavetti
2. Tuulia T. (VRL-00084) - Mörkövaaran Veriapila VH16-018-1071
3. Cherry (VRL-12299) - Thinka W VH18-012-0305
4. Liia (VRL-11284) - Brunnby Centaurea
5. Cherry (VRL-12299) - Evening Star VH18-031-0488
6. Nikki (VRL-14085) - Salaliittoteoria VH18-018-1622
7. Nikki (VRL-14085) - Jeilin Kaamoskalma VH20-018-0072
8. lottis (VRL-13831) – Routaruusun Naavanuttu VH20-018-1046
9. Kida (VRL-08368) - Kuuralehdon Kastanja VH20-018-0843
10. lottis (VRL-13831) – Kaihon Hirmuhalla VH20-018-1039
11. lottis (VRL-13831) – Ceiriosen Arwyn VH20-026-0078
12. Kida (VRL-08368) - Kuuralehdon Bertta VH20-018-0841
13. Cherry (VRL-12299) - Millie II VH18-037-0029
14. Veera R. (VRL-10735) - PP's Tamkje VH19-040-0003
15. Liia (VRL-11284) - Kahmon Kuuvirne
16. Hazel (VRL-14333) - Väjen Mehtäkirma VH20-018-1051
17. Tuulia T. (VRL-00084) - Pumpulikunkku VH17-018-0689
18. Liia (VRL-11284) - Almondale Flynn Ryder
19. Hazel (VRL-14333) - Raitin Pajupillipuhaltaja VH20-018-0695
20. Tuulia T. (VRL-00084) - Huvin Pikkutiainen VH17-018-0321
21. Sylvi (VRL-08179) - Myrskylän Muikia VH20-018-0260
22. Kida (VRL-08368) - Kuuralehdon Lennotar VH20-018-0842
23. Uppe (VRL-11253) - Hupilan Havu
24. Sylvi (VRL-08179) - Upseer Ies VH20-018-1072
25. Uppe (VRL-11253) - Vappulan Pikkupusu
26. Saaga (VRL-14712) - W' Scorpius
27. Hazel (VRL-14333) - Vappulan Haamunretale VH20-018-0969
28. Sylvi (VRL-08179) - Pomputar VH20-018-0992
29. Saaga (VRL-14712) - Blueberry CW
30. Saaga (VRL-14712) - W' Cappuccino

2. Helppo A (30/30 osallistujaa)
1. Liia (VRL-11284) - Brunnby Centaurea
2. Cherry (VRL-12299) - Evening Star VH18-031-0488
3. Hazel (VRL-14333) - Väjen Mehtäkirma VH20-018-1051
4. Tuulia T. (VRL-00084) - Riikinnevan Vedenneito VH16-018-1208
5. Cherry (VRL-12299) - Millie II VH18-037-0029
6. Kida (VRL-08368) - Kuuralehdon Lennotar VH20-018-0842
7. Hazel (VRL-14333) - Vappulan Haamunretale VH20-018-0969
8. Kida (VRL-08368) - Kuuralehdon Bertta VH20-018-0841
9. Tuulia T. (VRL-00084) - Mustasuon Kuurankukka VH16-018-1294
10. Hazel (VRL-14333) - Raitin Pajupillipuhaltaja VH20-018-0695
11. Liia (VRL-11284) - Kahmon Kuuvirne
12. Sylvi (VRL-08179) - Upseer Ies VH20-018-1072
13. lottis (VRL-13831) – Pesonen
14. Kida (VRL-08368) - Kuuralehdon Kastanja VH20-018-0843
15. Nikki (VRL-14085) - Jeilin Kaamoskalma VH20-018-0072
16. Nikki (VRL-14085) - Salaliittoteoria VH18-018-1622
17. Cherry (VRL-12299) - Thinka W VH18-012-0305
18. lottis (VRL-13831) – Ryysyrannan Jooseppi
19. Veera R. (VRL-10735) - PP's Tamkje VH19-040-0003
20. Sylvi (VRL-08179) - Myrskylän Briljantti VH20-018-0129
21. Saaga (VRL-14712) - Bubblegum RWD
22. Uppe (VRL-11253) - Hupilan Havu
23. Liia (VRL-11284) - Almondale Flynn Ryder
24. Saaga (VRL-14712) - Sapphire F
25. Sylvi (VRL-08179) - Vuoksen Ensilempi VH19-018-0932
26. lottis (VRL-13831) – Talvian Fridunn VH20-053-0064
27. Saaga (VRL-14712) - Poisonous Grr
28. Uppe (VRL-11253) - Viisikon Haavetti
29. Uppe (VRL-11253) - Vappulan Pikkupusu
30. Tuulia T. (VRL-00084) - Hopean Maahinen VH17-018-0600

3. Vaativa B (30/30 osallistujaa)
1. Sylvi (VRL-08179) - Vaalaman Veritimantti VH20-018-0636
2. Liia (VRL-11284) - Marsipaanikettu
3. Liia (VRL-11284) - Almondale Pegasus
4. Kida (VRL-08368) - Varpun Pikantti VH20-018-0966
5. Saaga (VRL-14712) - Siberia
6. Tuulia T. (VRL-00084) - Mutalan Kuolonkalma VH18-018-0052
7. lottis (VRL-13831) - Chandoir Redrum VH20-029-0174
8. Hazel (VRL-14333) - Korpihovin Hirrenharmaa VH20-018-0694
9. Uppe (VRL-11253) - Koistilan Jekku
10. lottis (VRL-13831) – Surmankehrä VH20-018-0986
11. lottis (VRL-13831) - Mutalan Myrkkynuoli VH18-018-0124
12. Cherry (VRL-12299) - Pigatchio VH18-012-0375
13. Tuulia T. (VRL-00084) - Vappulan Pirunpolte VH18-018-0049
14. Nikki (VRL-14085) - Routaruusun Varjolilja VH18-018-2267
15. Nikki (VRL-14085) - Viirijoen Clark Kent VH20-018-0935
16. Kida (VRL-08368) - Varpun Ruusa VH20-018-0757
17. Liia (VRL-11284) - Síofrach Connradh
18. Uppe (VRL-11253) - Kaarnan Tyrsky
19. Kida (VRL-08368) - Varpun Loistosalmiakki VH20-018-0758
20. Hazel (VRL-14333) - Krusskräppa
21. Cherry (VRL-12299) - Villahaan Charmantti
22. Sylvi (VRL-08179) - Kuuras Aamutuuli VH20-018-0637
23. Saaga (VRL-14712) - Wasabi
24. Cherry (VRL-12299) - Cinderella VH14-012-0005
25. Sylvi (VRL-08179) - Myrskylän Ensisuudelma VH20-018-0984
26. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Timantti
27. Hazel (VRL-14333) - Heljäke VH19-018-0296
28. Saaga (VRL-14712) - Villanelle
29. Veera R. (VRL-10735) - Iwillthinkaboutit Thrill VH20-031-0100
30. Tuulia T. (VRL-00084) - Rajattoman Koijari VH18-018-0387

4. Vaativa B (30/30 osallistujaa)
1. Liia (VRL-11284) - Síofrach Connradh
2. Hazel (VRL-14333) - Heljäke VH19-018-0296
3. Hazel (VRL-14333) - Korpihovin Hirrenharmaa VH20-018-0694
4. Sylvi (VRL-08179) - Haiku VH19-018-0360
5. Saaga (VRL-14712) - Centequi
6. Liia (VRL-11284) - Marsipaanikettu
7. Nikki (VRL-14085) - Routaruusun Varjolilja VH18-018-2267
8. Kida (VRL-08368) - Varpun Ruusa VH20-018-0757
9. Veera R. (VRL-10735) - Iwillthinkaboutit Thrill VH20-031-0100
10. Cherry (VRL-12299) - Cinderella VH14-012-0005
11. Uppe (VRL-11253) - Koistilan Jekku
12. Kida (VRL-08368) - Varpun Loistosalmiakki VH20-018-0758
13. lottis (VRL-13831) – Kuutamoinen
14. Cherry (VRL-12299) - Villahaan Charmantti
15. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Timantti
16. Kida (VRL-08368) - Varpun Pikantti VH20-018-0966
17. Saaga (VRL-14712) - Attina
18. Tuulia T. (VRL-00084) - Francesca Prada VH14-011-0373
19. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Aderyn Yr Eira VH15-026-0032
20. Saaga (VRL-14712) - Nerimer
21. Cherry (VRL-12299) - Pigatchio VH18-012-0375
22. Liia (VRL-11284) - Almondale Pegasus
23. lottis (VRL-13831) - Chandoir Redrum VH20-029-0174
24. Sylvi (VRL-08179) - Villahaan Hulivilivei VH20-018-0013
25. Nikki (VRL-14085) - Viirijoen Clark Kent VH20-018-0935
26. Sylvi (VRL-08179) - Villahaan Unella VH20-018-0014
27. Uppe (VRL-11253) - Kaarnan Tyrsky
28. Hazel (VRL-14333) - Krusskräppa
29. lottis (VRL-13831) – Surmankehrä VH20-018-0986
30. Tuulia T. (VRL-00084) - Hornetté VH14-021-0358