Kouluratsastuskilpailut 05.01.2021

Kilpailupaikkana Kilpakeskus Chermia (CHER9064).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 24.12.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 30 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan kolme hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.
Ponit (säkäkorkeus alle 149cm) saavat osallistua
korkeintaan Vaativa B -tasoisiin luokkiin.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Chermia KRJ (kutsut 091-100) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. Helppo A (30/30) TT
2. Helppo A (30/30) TT
3. Vaativa B (30/30) TT
4. Vaativa B (30/30) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun

1. Helppo A (30/30 osallistujaa)
1. Nikki (VRL-14085) - Salaliittoteoria VH18-018-1622
2. Uppe (VRL-11253) - Viisikon Haavetti
3. lottis (VRL-13831) – Kaihon Hirmuhalla VH20-018-1039
4. Kida (VRL-08368) - Kuuralehdon Bertta VH20-018-0841
5. Saaga (VRL-14712) - W' Scorpius
6. Kida (VRL-08368) - Kuuralehdon Kastanja VH20-018-0843
7. Sylvi (VRL-08179) - Myrskylän Muikia VH20-018-0260
8. Sylvi (VRL-08179) - Upseer Ies VH20-018-1072
9. Uppe (VRL-11253) - Hupilan Havu
10. Cherry (VRL-12299) - Millie II VH18-037-0029
11. Saaga (VRL-14712) - W' Cappuccino
12. Tuulia T. (VRL-00084) - Pumpulikunkku VH17-018-0689
13. Saaga (VRL-14712) - Blueberry CW
14. Uppe (VRL-11253) - Vappulan Pikkupusu
15. lottis (VRL-13831) – Routaruusun Naavanuttu VH20-018-1046
16. Kida (VRL-08368) - Kuuralehdon Lennotar VH20-018-0842
17. Tuulia T. (VRL-00084) - Huvin Pikkutiainen VH17-018-0321
18. Liia (VRL-11284) - Brunnby Centaurea
19. Hazel (VRL-14333) - Raitin Pajupillipuhaltaja VH20-018-0695
20. Hazel (VRL-14333) - Vappulan Haamunretale VH20-018-0969
21. Veera R. (VRL-10735) - PP's Tamkje VH19-040-0003
22. Sylvi (VRL-08179) - Pomputar VH20-018-0992
23. Liia (VRL-11284) - Almondale Flynn Ryder
24. Liia (VRL-11284) - Kahmon Kuuvirne
25. lottis (VRL-13831) – Ceiriosen Arwyn VH20-026-0078
26. Cherry (VRL-12299) - Evening Star VH18-031-0488
27. Nikki (VRL-14085) - Jeilin Kaamoskalma VH20-018-0072
28. Cherry (VRL-12299) - Thinka W VH18-012-0305
29. Hazel (VRL-14333) - Väjen Mehtäkirma VH20-018-1051
30. Tuulia T. (VRL-00084) - Mörkövaaran Veriapila VH16-018-1071

2. Helppo A (30/30 osallistujaa)
1. Sylvi (VRL-08179) - Myrskylän Briljantti VH20-018-0129
2. Nikki (VRL-14085) - Jeilin Kaamoskalma VH20-018-0072
3. Tuulia T. (VRL-00084) - Mustasuon Kuurankukka VH16-018-1294
4. lottis (VRL-13831) – Ryysyrannan Jooseppi
5. Veera R. (VRL-10735) - PP's Tamkje VH19-040-0003
6. Saaga (VRL-14712) - Sapphire F
7. lottis (VRL-13831) – Pesonen
8. Nikki (VRL-14085) - Salaliittoteoria VH18-018-1622
9. Liia (VRL-11284) - Kahmon Kuuvirne
10. Liia (VRL-11284) - Almondale Flynn Ryder
11. Tuulia T. (VRL-00084) - Hopean Maahinen VH17-018-0600
12. Uppe (VRL-11253) - Vappulan Pikkupusu
13. Uppe (VRL-11253) - Hupilan Havu
14. Cherry (VRL-12299) - Evening Star VH18-031-0488
15. Uppe (VRL-11253) - Viisikon Haavetti
16. Kida (VRL-08368) - Kuuralehdon Bertta VH20-018-0841
17. Liia (VRL-11284) - Brunnby Centaurea
18. Sylvi (VRL-08179) - Upseer Ies VH20-018-1072
19. Kida (VRL-08368) - Kuuralehdon Lennotar VH20-018-0842
20. Saaga (VRL-14712) - Bubblegum RWD
21. Cherry (VRL-12299) - Thinka W VH18-012-0305
22. Sylvi (VRL-08179) - Vuoksen Ensilempi VH19-018-0932
23. Hazel (VRL-14333) - Raitin Pajupillipuhaltaja VH20-018-0695
24. Saaga (VRL-14712) - Poisonous Grr
25. Hazel (VRL-14333) - Väjen Mehtäkirma VH20-018-1051
26. Cherry (VRL-12299) - Millie II VH18-037-0029
27. Hazel (VRL-14333) - Vappulan Haamunretale VH20-018-0969
28. Kida (VRL-08368) - Kuuralehdon Kastanja VH20-018-0843
29. lottis (VRL-13831) – Talvian Fridunn VH20-053-0064
30. Tuulia T. (VRL-00084) - Riikinnevan Vedenneito VH16-018-1208

3. Vaativa B (30/30 osallistujaa)
1. Liia (VRL-11284) - Almondale Pegasus
2. Sylvi (VRL-08179) - Vaalaman Veritimantti VH20-018-0636
3. lottis (VRL-13831) - Chandoir Redrum VH20-029-0174
4. Cherry (VRL-12299) - Villahaan Charmantti
5. Kida (VRL-08368) - Varpun Pikantti VH20-018-0966
6. Veera R. (VRL-10735) - Iwillthinkaboutit Thrill VH20-031-0100
7. Nikki (VRL-14085) - Viirijoen Clark Kent VH20-018-0935
8. lottis (VRL-13831) – Surmankehrä VH20-018-0986
9. lottis (VRL-13831) - Mutalan Myrkkynuoli VH18-018-0124
10. Hazel (VRL-14333) - Heljäke VH19-018-0296
11. Saaga (VRL-14712) - Siberia
12. Sylvi (VRL-08179) - Kuuras Aamutuuli VH20-018-0637
13. Kida (VRL-08368) - Varpun Loistosalmiakki VH20-018-0758
14. Liia (VRL-11284) - Marsipaanikettu
15. Uppe (VRL-11253) - Kaarnan Tyrsky
16. Kida (VRL-08368) - Varpun Ruusa VH20-018-0757
17. Saaga (VRL-14712) - Villanelle
18. Cherry (VRL-12299) - Cinderella VH14-012-0005
19. Hazel (VRL-14333) - Krusskräppa
20. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Timantti
21. Sylvi (VRL-08179) - Myrskylän Ensisuudelma VH20-018-0984
22. Cherry (VRL-12299) - Pigatchio VH18-012-0375
23. Saaga (VRL-14712) - Wasabi
24. Nikki (VRL-14085) - Routaruusun Varjolilja VH18-018-2267
25. Uppe (VRL-11253) - Koistilan Jekku
26. Tuulia T. (VRL-00084) - Mutalan Kuolonkalma VH18-018-0052
27. Hazel (VRL-14333) - Korpihovin Hirrenharmaa VH20-018-0694
28. Tuulia T. (VRL-00084) - Vappulan Pirunpolte VH18-018-0049
29. Liia (VRL-11284) - Síofrach Connradh
30. Tuulia T. (VRL-00084) - Rajattoman Koijari VH18-018-0387

4. Vaativa B (30/30 osallistujaa)
1. Liia (VRL-11284) - Almondale Pegasus
2. Nikki (VRL-14085) - Viirijoen Clark Kent VH20-018-0935
3. Liia (VRL-11284) - Síofrach Connradh
4. Cherry (VRL-12299) - Pigatchio VH18-012-0375
5. Cherry (VRL-12299) - Villahaan Charmantti
6. Cherry (VRL-12299) - Cinderella VH14-012-0005
7. lottis (VRL-13831) - Chandoir Redrum VH20-029-0174
8. Liia (VRL-11284) - Marsipaanikettu
9. Saaga (VRL-14712) - Centequi
10. lottis (VRL-13831) – Kuutamoinen
11. Kida (VRL-08368) - Varpun Ruusa VH20-018-0757
12. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Timantti
13. Sylvi (VRL-08179) - Villahaan Unella VH20-018-0014
14. lottis (VRL-13831) – Surmankehrä VH20-018-0986
15. Sylvi (VRL-08179) - Villahaan Hulivilivei VH20-018-0013
16. Uppe (VRL-11253) - Kaarnan Tyrsky
17. Veera R. (VRL-10735) - Iwillthinkaboutit Thrill VH20-031-0100
18. Saaga (VRL-14712) - Attina
19. Tuulia T. (VRL-00084) - Francesca Prada VH14-011-0373
20. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Aderyn Yr Eira VH15-026-0032
21. Nikki (VRL-14085) - Routaruusun Varjolilja VH18-018-2267
22. Hazel (VRL-14333) - Heljäke VH19-018-0296
23. Uppe (VRL-11253) - Koistilan Jekku
24. Sylvi (VRL-08179) - Haiku VH19-018-0360
25. Hazel (VRL-14333) - Korpihovin Hirrenharmaa VH20-018-0694
26. Tuulia T. (VRL-00084) - Hornetté VH14-021-0358
27. Kida (VRL-08368) - Varpun Loistosalmiakki VH20-018-0758
28. Hazel (VRL-14333) - Krusskräppa
29. Kida (VRL-08368) - Varpun Pikantti VH20-018-0966
30. Saaga (VRL-14712) - Nerimer