Kouluratsastuskilpailut 04.01.2021

Kilpailupaikkana Kilpakeskus Chermia (CHER9064).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 24.12.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 30 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan kolme hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.
Ponit (säkäkorkeus alle 149cm) saavat osallistua
korkeintaan Vaativa B -tasoisiin luokkiin.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Chermia KRJ (kutsut 091-100) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. Helppo A (30/30) TT
2. Helppo A (30/30) TT
3. Vaativa B (30/30) TT
4. Vaativa B (30/30) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun

1. Helppo A (30/30 osallistujaa)
1. Hazel (VRL-14333) - Raitin Pajupillipuhaltaja VH20-018-0695
2. Kida (VRL-08368) - Kuuralehdon Bertta VH20-018-0841
3. Tuulia T. (VRL-00084) - Pumpulikunkku VH17-018-0689
4. Kida (VRL-08368) - Kuuralehdon Lennotar VH20-018-0842
5. lottis (VRL-13831) – Kaihon Hirmuhalla VH20-018-1039
6. lottis (VRL-13831) – Routaruusun Naavanuttu VH20-018-1046
7. lottis (VRL-13831) – Ceiriosen Arwyn VH20-026-0078
8. Veera R. (VRL-10735) - PP's Tamkje VH19-040-0003
9. Uppe (VRL-11253) - Vappulan Pikkupusu
10. Kida (VRL-08368) - Kuuralehdon Kastanja VH20-018-0843
11. Liia (VRL-11284) - Brunnby Centaurea
12. Hazel (VRL-14333) - Väjen Mehtäkirma VH20-018-1051
13. Sylvi (VRL-08179) - Myrskylän Muikia VH20-018-0260
14. Cherry (VRL-12299) - Evening Star VH18-031-0488
15. Nikki (VRL-14085) - Jeilin Kaamoskalma VH20-018-0072
16. Uppe (VRL-11253) - Hupilan Havu
17. Cherry (VRL-12299) - Thinka W VH18-012-0305
18. Hazel (VRL-14333) - Vappulan Haamunretale VH20-018-0969
19. Tuulia T. (VRL-00084) - Huvin Pikkutiainen VH17-018-0321
20. Sylvi (VRL-08179) - Pomputar VH20-018-0992
21. Uppe (VRL-11253) - Viisikon Haavetti
22. Cherry (VRL-12299) - Millie II VH18-037-0029
23. Sylvi (VRL-08179) - Upseer Ies VH20-018-1072
24. Liia (VRL-11284) - Kahmon Kuuvirne
25. Saaga (VRL-14712) - Blueberry CW
26. Saaga (VRL-14712) - W' Scorpius
27. Saaga (VRL-14712) - W' Cappuccino
28. Tuulia T. (VRL-00084) - Mörkövaaran Veriapila VH16-018-1071
29. Nikki (VRL-14085) - Salaliittoteoria VH18-018-1622
30. Liia (VRL-11284) - Almondale Flynn Ryder

2. Helppo A (30/30 osallistujaa)
1. Uppe (VRL-11253) - Vappulan Pikkupusu
2. Kida (VRL-08368) - Kuuralehdon Kastanja VH20-018-0843
3. Kida (VRL-08368) - Kuuralehdon Lennotar VH20-018-0842
4. Saaga (VRL-14712) - Sapphire F
5. Hazel (VRL-14333) - Vappulan Haamunretale VH20-018-0969
6. Cherry (VRL-12299) - Thinka W VH18-012-0305
7. Kida (VRL-08368) - Kuuralehdon Bertta VH20-018-0841
8. Liia (VRL-11284) - Kahmon Kuuvirne
9. Sylvi (VRL-08179) - Upseer Ies VH20-018-1072
10. Liia (VRL-11284) - Brunnby Centaurea
11. Uppe (VRL-11253) - Viisikon Haavetti
12. Liia (VRL-11284) - Almondale Flynn Ryder
13. Nikki (VRL-14085) - Jeilin Kaamoskalma VH20-018-0072
14. Hazel (VRL-14333) - Raitin Pajupillipuhaltaja VH20-018-0695
15. Tuulia T. (VRL-00084) - Hopean Maahinen VH17-018-0600
16. lottis (VRL-13831) – Pesonen
17. Saaga (VRL-14712) - Poisonous Grr
18. Tuulia T. (VRL-00084) - Riikinnevan Vedenneito VH16-018-1208
19. lottis (VRL-13831) – Talvian Fridunn VH20-053-0064
20. Sylvi (VRL-08179) - Vuoksen Ensilempi VH19-018-0932
21. Nikki (VRL-14085) - Salaliittoteoria VH18-018-1622
22. Saaga (VRL-14712) - Bubblegum RWD
23. Cherry (VRL-12299) - Evening Star VH18-031-0488
24. Veera R. (VRL-10735) - PP's Tamkje VH19-040-0003
25. Hazel (VRL-14333) - Väjen Mehtäkirma VH20-018-1051
26. lottis (VRL-13831) – Ryysyrannan Jooseppi
27. Cherry (VRL-12299) - Millie II VH18-037-0029
28. Uppe (VRL-11253) - Hupilan Havu
29. Tuulia T. (VRL-00084) - Mustasuon Kuurankukka VH16-018-1294
30. Sylvi (VRL-08179) - Myrskylän Briljantti VH20-018-0129

3. Vaativa B (30/30 osallistujaa)
1. lottis (VRL-13831) - Mutalan Myrkkynuoli VH18-018-0124
2. Nikki (VRL-14085) - Routaruusun Varjolilja VH18-018-2267
3. Liia (VRL-11284) - Marsipaanikettu
4. Saaga (VRL-14712) - Wasabi
5. Sylvi (VRL-08179) - Kuuras Aamutuuli VH20-018-0637
6. Kida (VRL-08368) - Varpun Pikantti VH20-018-0966
7. Nikki (VRL-14085) - Viirijoen Clark Kent VH20-018-0935
8. Hazel (VRL-14333) - Heljäke VH19-018-0296
9. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Timantti
10. Cherry (VRL-12299) - Cinderella VH14-012-0005
11. Uppe (VRL-11253) - Kaarnan Tyrsky
12. Hazel (VRL-14333) - Krusskräppa
13. Tuulia T. (VRL-00084) - Vappulan Pirunpolte VH18-018-0049
14. Saaga (VRL-14712) - Siberia
15. Sylvi (VRL-08179) - Vaalaman Veritimantti VH20-018-0636
16. Hazel (VRL-14333) - Korpihovin Hirrenharmaa VH20-018-0694
17. Uppe (VRL-11253) - Koistilan Jekku
18. Tuulia T. (VRL-00084) - Rajattoman Koijari VH18-018-0387
19. Cherry (VRL-12299) - Pigatchio VH18-012-0375
20. Kida (VRL-08368) - Varpun Ruusa VH20-018-0757
21. Tuulia T. (VRL-00084) - Mutalan Kuolonkalma VH18-018-0052
22. Liia (VRL-11284) - Síofrach Connradh
23. lottis (VRL-13831) – Surmankehrä VH20-018-0986
24. Sylvi (VRL-08179) - Myrskylän Ensisuudelma VH20-018-0984
25. Saaga (VRL-14712) - Villanelle
26. Cherry (VRL-12299) - Villahaan Charmantti
27. Kida (VRL-08368) - Varpun Loistosalmiakki VH20-018-0758
28. Veera R. (VRL-10735) - Iwillthinkaboutit Thrill VH20-031-0100
29. Liia (VRL-11284) - Almondale Pegasus
30. lottis (VRL-13831) - Chandoir Redrum VH20-029-0174

4. Vaativa B (30/30 osallistujaa)
1. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Timantti
2. Uppe (VRL-11253) - Kaarnan Tyrsky
3. Uppe (VRL-11253) - Koistilan Jekku
4. Cherry (VRL-12299) - Villahaan Charmantti
5. lottis (VRL-13831) - Chandoir Redrum VH20-029-0174
6. Liia (VRL-11284) - Síofrach Connradh
7. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Aderyn Yr Eira VH15-026-0032
8. Saaga (VRL-14712) - Attina
9. Tuulia T. (VRL-00084) - Francesca Prada VH14-011-0373
10. Hazel (VRL-14333) - Korpihovin Hirrenharmaa VH20-018-0694
11. Liia (VRL-11284) - Marsipaanikettu
12. Kida (VRL-08368) - Varpun Loistosalmiakki VH20-018-0758
13. Sylvi (VRL-08179) - Haiku VH19-018-0360
14. Sylvi (VRL-08179) - Villahaan Unella VH20-018-0014
15. Nikki (VRL-14085) - Routaruusun Varjolilja VH18-018-2267
16. Cherry (VRL-12299) - Pigatchio VH18-012-0375
17. Liia (VRL-11284) - Almondale Pegasus
18. Veera R. (VRL-10735) - Iwillthinkaboutit Thrill VH20-031-0100
19. Kida (VRL-08368) - Varpun Pikantti VH20-018-0966
20. Saaga (VRL-14712) - Nerimer
21. Nikki (VRL-14085) - Viirijoen Clark Kent VH20-018-0935
22. lottis (VRL-13831) – Surmankehrä VH20-018-0986
23. lottis (VRL-13831) – Kuutamoinen
24. Cherry (VRL-12299) - Cinderella VH14-012-0005
25. Hazel (VRL-14333) - Krusskräppa
26. Kida (VRL-08368) - Varpun Ruusa VH20-018-0757
27. Tuulia T. (VRL-00084) - Hornetté VH14-021-0358
28. Hazel (VRL-14333) - Heljäke VH19-018-0296
29. Sylvi (VRL-08179) - Villahaan Hulivilivei VH20-018-0013
30. Saaga (VRL-14712) - Centequi