Kouluratsastuskilpailut 03.01.2021

Kilpailupaikkana Kilpakeskus Chermia (CHER9064).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 24.12.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 30 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan kolme hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.
Ponit (säkäkorkeus alle 149cm) saavat osallistua
korkeintaan Vaativa B -tasoisiin luokkiin.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Chermia KRJ (kutsut 091-100) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. Helppo A (30/30) TT
2. Helppo A (30/30) TT
3. Vaativa B (30/30) TT
4. Vaativa B (30/30) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun

1. Helppo A (30/30 osallistujaa)
1. Veera R. (VRL-10735) - PP's Tamkje VH19-040-0003
2. Liia (VRL-11284) - Brunnby Centaurea
3. Hazel (VRL-14333) - Väjen Mehtäkirma VH20-018-1051
4. Uppe (VRL-11253) - Hupilan Havu
5. Liia (VRL-11284) - Kahmon Kuuvirne
6. Saaga (VRL-14712) - W' Cappuccino
7. Nikki (VRL-14085) - Jeilin Kaamoskalma VH20-018-0072
8. lottis (VRL-13831) – Ceiriosen Arwyn VH20-026-0078
9. lottis (VRL-13831) – Kaihon Hirmuhalla VH20-018-1039
10. Kida (VRL-08368) - Kuuralehdon Bertta VH20-018-0841
11. Liia (VRL-11284) - Almondale Flynn Ryder
12. Sylvi (VRL-08179) - Pomputar VH20-018-0992
13. Uppe (VRL-11253) - Vappulan Pikkupusu
14. Tuulia T. (VRL-00084) - Huvin Pikkutiainen VH17-018-0321
15. Kida (VRL-08368) - Kuuralehdon Lennotar VH20-018-0842
16. Saaga (VRL-14712) - W' Scorpius
17. Kida (VRL-08368) - Kuuralehdon Kastanja VH20-018-0843
18. Uppe (VRL-11253) - Viisikon Haavetti
19. Tuulia T. (VRL-00084) - Mörkövaaran Veriapila VH16-018-1071
20. Sylvi (VRL-08179) - Upseer Ies VH20-018-1072
21. Cherry (VRL-12299) - Evening Star VH18-031-0488
22. Cherry (VRL-12299) - Millie II VH18-037-0029
23. Sylvi (VRL-08179) - Myrskylän Muikia VH20-018-0260
24. Hazel (VRL-14333) - Raitin Pajupillipuhaltaja VH20-018-0695
25. Saaga (VRL-14712) - Blueberry CW
26. Tuulia T. (VRL-00084) - Pumpulikunkku VH17-018-0689
27. Nikki (VRL-14085) - Salaliittoteoria VH18-018-1622
28. Cherry (VRL-12299) - Thinka W VH18-012-0305
29. Hazel (VRL-14333) - Vappulan Haamunretale VH20-018-0969
30. lottis (VRL-13831) – Routaruusun Naavanuttu VH20-018-1046

2. Helppo A (30/30 osallistujaa)
1. Hazel (VRL-14333) - Väjen Mehtäkirma VH20-018-1051
2. Liia (VRL-11284) - Almondale Flynn Ryder
3. Liia (VRL-11284) - Kahmon Kuuvirne
4. Cherry (VRL-12299) - Thinka W VH18-012-0305
5. Saaga (VRL-14712) - Bubblegum RWD
6. Saaga (VRL-14712) - Poisonous Grr
7. Veera R. (VRL-10735) - PP's Tamkje VH19-040-0003
8. Nikki (VRL-14085) - Jeilin Kaamoskalma VH20-018-0072
9. Hazel (VRL-14333) - Vappulan Haamunretale VH20-018-0969
10. lottis (VRL-13831) – Talvian Fridunn VH20-053-0064
11. Sylvi (VRL-08179) - Vuoksen Ensilempi VH19-018-0932
12. Kida (VRL-08368) - Kuuralehdon Kastanja VH20-018-0843
13. Hazel (VRL-14333) - Raitin Pajupillipuhaltaja VH20-018-0695
14. Uppe (VRL-11253) - Hupilan Havu
15. Liia (VRL-11284) - Brunnby Centaurea
16. Tuulia T. (VRL-00084) - Hopean Maahinen VH17-018-0600
17. Tuulia T. (VRL-00084) - Riikinnevan Vedenneito VH16-018-1208
18. Tuulia T. (VRL-00084) - Mustasuon Kuurankukka VH16-018-1294
19. Cherry (VRL-12299) - Evening Star VH18-031-0488
20. Uppe (VRL-11253) - Viisikon Haavetti
21. Nikki (VRL-14085) - Salaliittoteoria VH18-018-1622
22. Sylvi (VRL-08179) - Upseer Ies VH20-018-1072
23. Kida (VRL-08368) - Kuuralehdon Lennotar VH20-018-0842
24. Saaga (VRL-14712) - Sapphire F
25. Uppe (VRL-11253) - Vappulan Pikkupusu
26. Kida (VRL-08368) - Kuuralehdon Bertta VH20-018-0841
27. lottis (VRL-13831) – Pesonen
28. Sylvi (VRL-08179) - Myrskylän Briljantti VH20-018-0129
29. lottis (VRL-13831) – Ryysyrannan Jooseppi
30. Cherry (VRL-12299) - Millie II VH18-037-0029

3. Vaativa B (30/30 osallistujaa)
1. Sylvi (VRL-08179) - Myrskylän Ensisuudelma VH20-018-0984
2. Saaga (VRL-14712) - Villanelle
3. Veera R. (VRL-10735) - Iwillthinkaboutit Thrill VH20-031-0100
4. Cherry (VRL-12299) - Pigatchio VH18-012-0375
5. Sylvi (VRL-08179) - Kuuras Aamutuuli VH20-018-0637
6. Liia (VRL-11284) - Marsipaanikettu
7. Cherry (VRL-12299) - Cinderella VH14-012-0005
8. Saaga (VRL-14712) - Siberia
9. Kida (VRL-08368) - Varpun Ruusa VH20-018-0757
10. Cherry (VRL-12299) - Villahaan Charmantti
11. Nikki (VRL-14085) - Viirijoen Clark Kent VH20-018-0935
12. Hazel (VRL-14333) - Heljäke VH19-018-0296
13. Hazel (VRL-14333) - Korpihovin Hirrenharmaa VH20-018-0694
14. Nikki (VRL-14085) - Routaruusun Varjolilja VH18-018-2267
15. Tuulia T. (VRL-00084) - Rajattoman Koijari VH18-018-0387
16. Kida (VRL-08368) - Varpun Loistosalmiakki VH20-018-0758
17. Liia (VRL-11284) - Síofrach Connradh
18. lottis (VRL-13831) - Mutalan Myrkkynuoli VH18-018-0124
19. Tuulia T. (VRL-00084) - Vappulan Pirunpolte VH18-018-0049
20. Tuulia T. (VRL-00084) - Mutalan Kuolonkalma VH18-018-0052
21. Hazel (VRL-14333) - Krusskräppa
22. Sylvi (VRL-08179) - Vaalaman Veritimantti VH20-018-0636
23. Uppe (VRL-11253) - Kaarnan Tyrsky
24. Liia (VRL-11284) - Almondale Pegasus
25. lottis (VRL-13831) - Chandoir Redrum VH20-029-0174
26. Uppe (VRL-11253) - Koistilan Jekku
27. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Timantti
28. Kida (VRL-08368) - Varpun Pikantti VH20-018-0966
29. lottis (VRL-13831) – Surmankehrä VH20-018-0986
30. Saaga (VRL-14712) - Wasabi

4. Vaativa B (30/30 osallistujaa)
1. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Aderyn Yr Eira VH15-026-0032
2. Cherry (VRL-12299) - Villahaan Charmantti
3. Kida (VRL-08368) - Varpun Loistosalmiakki VH20-018-0758
4. Hazel (VRL-14333) - Krusskräppa
5. Cherry (VRL-12299) - Pigatchio VH18-012-0375
6. Hazel (VRL-14333) - Korpihovin Hirrenharmaa VH20-018-0694
7. Hazel (VRL-14333) - Heljäke VH19-018-0296
8. Kida (VRL-08368) - Varpun Pikantti VH20-018-0966
9. Sylvi (VRL-08179) - Haiku VH19-018-0360
10. lottis (VRL-13831) - Chandoir Redrum VH20-029-0174
11. Sylvi (VRL-08179) - Villahaan Hulivilivei VH20-018-0013
12. lottis (VRL-13831) – Kuutamoinen
13. Tuulia T. (VRL-00084) - Francesca Prada VH14-011-0373
14. Tuulia T. (VRL-00084) - Hornetté VH14-021-0358
15. Saaga (VRL-14712) - Nerimer
16. Nikki (VRL-14085) - Routaruusun Varjolilja VH18-018-2267
17. Uppe (VRL-11253) - Koistilan Jekku
18. Liia (VRL-11284) - Síofrach Connradh
19. Veera R. (VRL-10735) - Iwillthinkaboutit Thrill VH20-031-0100
20. Uppe (VRL-11253) - Kaarnan Tyrsky
21. Nikki (VRL-14085) - Viirijoen Clark Kent VH20-018-0935
22. Cherry (VRL-12299) - Cinderella VH14-012-0005
23. Saaga (VRL-14712) - Centequi
24. Liia (VRL-11284) - Marsipaanikettu
25. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Timantti
26. Liia (VRL-11284) - Almondale Pegasus
27. Kida (VRL-08368) - Varpun Ruusa VH20-018-0757
28. Saaga (VRL-14712) - Attina
29. lottis (VRL-13831) – Surmankehrä VH20-018-0986
30. Sylvi (VRL-08179) - Villahaan Unella VH20-018-0014