Kouluratsastuskilpailut 02.01.2021

Kilpailupaikkana Kilpakeskus Chermia (CHER9064).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 24.12.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 30 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan kolme hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.
Ponit (säkäkorkeus alle 149cm) saavat osallistua
korkeintaan Vaativa B -tasoisiin luokkiin.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Chermia KRJ (kutsut 091-100) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. Helppo A (30/30) TT
2. Helppo A (30/30) TT
3. Vaativa B (30/30) TT
4. Vaativa B (30/30) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun

1. Helppo A (30/30 osallistujaa)
1. Liia (VRL-11284) - Kahmon Kuuvirne
2. Uppe (VRL-11253) - Viisikon Haavetti
3. Hazel (VRL-14333) - Vappulan Haamunretale VH20-018-0969
4. Cherry (VRL-12299) - Thinka W VH18-012-0305
5. Kida (VRL-08368) - Kuuralehdon Kastanja VH20-018-0843
6. Saaga (VRL-14712) - W' Cappuccino
7. Saaga (VRL-14712) - W' Scorpius
8. Hazel (VRL-14333) - Väjen Mehtäkirma VH20-018-1051
9. lottis (VRL-13831) – Kaihon Hirmuhalla VH20-018-1039
10. Tuulia T. (VRL-00084) - Huvin Pikkutiainen VH17-018-0321
11. Cherry (VRL-12299) - Evening Star VH18-031-0488
12. Uppe (VRL-11253) - Hupilan Havu
13. Hazel (VRL-14333) - Raitin Pajupillipuhaltaja VH20-018-0695
14. Nikki (VRL-14085) - Jeilin Kaamoskalma VH20-018-0072
15. Sylvi (VRL-08179) - Upseer Ies VH20-018-1072
16. lottis (VRL-13831) – Ceiriosen Arwyn VH20-026-0078
17. lottis (VRL-13831) – Routaruusun Naavanuttu VH20-018-1046
18. Nikki (VRL-14085) - Salaliittoteoria VH18-018-1622
19. Uppe (VRL-11253) - Vappulan Pikkupusu
20. Kida (VRL-08368) - Kuuralehdon Bertta VH20-018-0841
21. Tuulia T. (VRL-00084) - Mörkövaaran Veriapila VH16-018-1071
22. Liia (VRL-11284) - Brunnby Centaurea
23. Saaga (VRL-14712) - Blueberry CW
24. Tuulia T. (VRL-00084) - Pumpulikunkku VH17-018-0689
25. Veera R. (VRL-10735) - PP's Tamkje VH19-040-0003
26. Sylvi (VRL-08179) - Myrskylän Muikia VH20-018-0260
27. Liia (VRL-11284) - Almondale Flynn Ryder
28. Kida (VRL-08368) - Kuuralehdon Lennotar VH20-018-0842
29. Cherry (VRL-12299) - Millie II VH18-037-0029
30. Sylvi (VRL-08179) - Pomputar VH20-018-0992

2. Helppo A (30/30 osallistujaa)
1. Sylvi (VRL-08179) - Vuoksen Ensilempi VH19-018-0932
2. Cherry (VRL-12299) - Evening Star VH18-031-0488
3. Uppe (VRL-11253) - Hupilan Havu
4. lottis (VRL-13831) – Talvian Fridunn VH20-053-0064
5. Nikki (VRL-14085) - Jeilin Kaamoskalma VH20-018-0072
6. Kida (VRL-08368) - Kuuralehdon Lennotar VH20-018-0842
7. Hazel (VRL-14333) - Vappulan Haamunretale VH20-018-0969
8. Saaga (VRL-14712) - Bubblegum RWD
9. Hazel (VRL-14333) - Väjen Mehtäkirma VH20-018-1051
10. Saaga (VRL-14712) - Sapphire F
11. Cherry (VRL-12299) - Millie II VH18-037-0029
12. Nikki (VRL-14085) - Salaliittoteoria VH18-018-1622
13. Kida (VRL-08368) - Kuuralehdon Bertta VH20-018-0841
14. Kida (VRL-08368) - Kuuralehdon Kastanja VH20-018-0843
15. lottis (VRL-13831) – Pesonen
16. Uppe (VRL-11253) - Viisikon Haavetti
17. Sylvi (VRL-08179) - Upseer Ies VH20-018-1072
18. Tuulia T. (VRL-00084) - Mustasuon Kuurankukka VH16-018-1294
19. Uppe (VRL-11253) - Vappulan Pikkupusu
20. Liia (VRL-11284) - Kahmon Kuuvirne
21. Veera R. (VRL-10735) - PP's Tamkje VH19-040-0003
22. Liia (VRL-11284) - Almondale Flynn Ryder
23. Hazel (VRL-14333) - Raitin Pajupillipuhaltaja VH20-018-0695
24. Tuulia T. (VRL-00084) - Riikinnevan Vedenneito VH16-018-1208
25. Liia (VRL-11284) - Brunnby Centaurea
26. Tuulia T. (VRL-00084) - Hopean Maahinen VH17-018-0600
27. Cherry (VRL-12299) - Thinka W VH18-012-0305
28. Saaga (VRL-14712) - Poisonous Grr
29. lottis (VRL-13831) – Ryysyrannan Jooseppi
30. Sylvi (VRL-08179) - Myrskylän Briljantti VH20-018-0129

3. Vaativa B (30/30 osallistujaa)
1. lottis (VRL-13831) – Surmankehrä VH20-018-0986
2. lottis (VRL-13831) - Mutalan Myrkkynuoli VH18-018-0124
3. Liia (VRL-11284) - Síofrach Connradh
4. Tuulia T. (VRL-00084) - Vappulan Pirunpolte VH18-018-0049
5. Kida (VRL-08368) - Varpun Ruusa VH20-018-0757
6. lottis (VRL-13831) - Chandoir Redrum VH20-029-0174
7. Uppe (VRL-11253) - Koistilan Jekku
8. Sylvi (VRL-08179) - Kuuras Aamutuuli VH20-018-0637
9. Saaga (VRL-14712) - Wasabi
10. Cherry (VRL-12299) - Villahaan Charmantti
11. Cherry (VRL-12299) - Pigatchio VH18-012-0375
12. Sylvi (VRL-08179) - Myrskylän Ensisuudelma VH20-018-0984
13. Saaga (VRL-14712) - Villanelle
14. Kida (VRL-08368) - Varpun Loistosalmiakki VH20-018-0758
15. Tuulia T. (VRL-00084) - Rajattoman Koijari VH18-018-0387
16. Liia (VRL-11284) - Marsipaanikettu
17. Kida (VRL-08368) - Varpun Pikantti VH20-018-0966
18. Tuulia T. (VRL-00084) - Mutalan Kuolonkalma VH18-018-0052
19. Hazel (VRL-14333) - Krusskräppa
20. Uppe (VRL-11253) - Kaarnan Tyrsky
21. Hazel (VRL-14333) - Korpihovin Hirrenharmaa VH20-018-0694
22. Sylvi (VRL-08179) - Vaalaman Veritimantti VH20-018-0636
23. Veera R. (VRL-10735) - Iwillthinkaboutit Thrill VH20-031-0100
24. Nikki (VRL-14085) - Viirijoen Clark Kent VH20-018-0935
25. Cherry (VRL-12299) - Cinderella VH14-012-0005
26. Hazel (VRL-14333) - Heljäke VH19-018-0296
27. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Timantti
28. Nikki (VRL-14085) - Routaruusun Varjolilja VH18-018-2267
29. Liia (VRL-11284) - Almondale Pegasus
30. Saaga (VRL-14712) - Siberia

4. Vaativa B (30/30 osallistujaa)
1. Nikki (VRL-14085) - Routaruusun Varjolilja VH18-018-2267
2. Cherry (VRL-12299) - Cinderella VH14-012-0005
3. Hazel (VRL-14333) - Korpihovin Hirrenharmaa VH20-018-0694
4. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Timantti
5. Kida (VRL-08368) - Varpun Loistosalmiakki VH20-018-0758
6. Nikki (VRL-14085) - Viirijoen Clark Kent VH20-018-0935
7. Uppe (VRL-11253) - Koistilan Jekku
8. lottis (VRL-13831) – Kuutamoinen
9. lottis (VRL-13831) - Chandoir Redrum VH20-029-0174
10. Sylvi (VRL-08179) - Villahaan Unella VH20-018-0014
11. Hazel (VRL-14333) - Krusskräppa
12. Cherry (VRL-12299) - Pigatchio VH18-012-0375
13. Saaga (VRL-14712) - Nerimer
14. Uppe (VRL-11253) - Kaarnan Tyrsky
15. Veera R. (VRL-10735) - Iwillthinkaboutit Thrill VH20-031-0100
16. Sylvi (VRL-08179) - Haiku VH19-018-0360
17. Tuulia T. (VRL-00084) - Francesca Prada VH14-011-0373
18. Liia (VRL-11284) - Almondale Pegasus
19. Hazel (VRL-14333) - Heljäke VH19-018-0296
20. Cherry (VRL-12299) - Villahaan Charmantti
21. Kida (VRL-08368) - Varpun Pikantti VH20-018-0966
22. lottis (VRL-13831) – Surmankehrä VH20-018-0986
23. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Aderyn Yr Eira VH15-026-0032
24. Sylvi (VRL-08179) - Villahaan Hulivilivei VH20-018-0013
25. Liia (VRL-11284) - Marsipaanikettu
26. Tuulia T. (VRL-00084) - Hornetté VH14-021-0358
27. Saaga (VRL-14712) - Centequi
28. Kida (VRL-08368) - Varpun Ruusa VH20-018-0757
29. Liia (VRL-11284) - Síofrach Connradh
30. Saaga (VRL-14712) - Attina