Kouluratsastuskilpailut 01.01.2021

Kilpailupaikkana Kilpakeskus Chermia (CHER9064).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 24.12.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 30 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan kolme hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.
Ponit (säkäkorkeus alle 149cm) saavat osallistua
korkeintaan Vaativa B -tasoisiin luokkiin.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Chermia KRJ (kutsut 091-100) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. Helppo A (30/30) TT
2. Helppo A (30/30) TT
3. Vaativa B (30/30) TT
4. Vaativa B (30/30) TT

Osallistujatilanne päivitetty 18.12.2020 kello 00.00

1. Helppo A (30/30 osallistujaa)
1. Tuulia T. (VRL-00084) - Mörkövaaran Veriapila VH16-018-1071
2. Kida (VRL-08368) - Kuuralehdon Kastanja VH20-018-0843
3. Saaga (VRL-14712) - W' Scorpius
4. Liia (VRL-11284) - Kahmon Kuuvirne
5. Kida (VRL-08368) - Kuuralehdon Lennotar VH20-018-0842
6. lottis (VRL-13831) – Ceiriosen Arwyn VH20-026-0078
7. Sylvi (VRL-08179) - Myrskylän Muikia VH20-018-0260
8. Hazel (VRL-14333) - Vappulan Haamunretale VH20-018-0969
9. Tuulia T. (VRL-00084) - Huvin Pikkutiainen VH17-018-0321
10. Sylvi (VRL-08179) - Pomputar VH20-018-0992
11. Nikki (VRL-14085) - Salaliittoteoria VH18-018-1622
12. lottis (VRL-13831) – Routaruusun Naavanuttu VH20-018-1046
13. lottis (VRL-13831) – Kaihon Hirmuhalla VH20-018-1039
14. Liia (VRL-11284) - Almondale Flynn Ryder
15. Sylvi (VRL-08179) - Upseer Ies VH20-018-1072
16. Hazel (VRL-14333) - Väjen Mehtäkirma VH20-018-1051
17. Cherry (VRL-12299) - Thinka W VH18-012-0305
18. Cherry (VRL-12299) - Evening Star VH18-031-0488
19. Kida (VRL-08368) - Kuuralehdon Bertta VH20-018-0841
20. Saaga (VRL-14712) - Blueberry CW
21. Hazel (VRL-14333) - Raitin Pajupillipuhaltaja VH20-018-0695
22. Uppe (VRL-11253) - Hupilan Havu
23. Cherry (VRL-12299) - Millie II VH18-037-0029
24. Saaga (VRL-14712) - W' Cappuccino
25. Uppe (VRL-11253) - Viisikon Haavetti
26. Nikki (VRL-14085) - Jeilin Kaamoskalma VH20-018-0072
27. Tuulia T. (VRL-00084) - Pumpulikunkku VH17-018-0689
28. Uppe (VRL-11253) - Vappulan Pikkupusu
29. Veera R. (VRL-10735) - PP's Tamkje VH19-040-0003
30. Liia (VRL-11284) - Brunnby Centaurea

2. Helppo A (30/30 osallistujaa)
1. Uppe (VRL-11253) - Viisikon Haavetti
2. Saaga (VRL-14712) - Poisonous Grr
3. Veera R. (VRL-10735) - PP's Tamkje VH19-040-0003
4. Sylvi (VRL-08179) - Upseer Ies VH20-018-1072
5. Tuulia T. (VRL-00084) - Hopean Maahinen VH17-018-0600
6. lottis (VRL-13831) – Ryysyrannan Jooseppi
7. Saaga (VRL-14712) - Bubblegum RWD
8. Liia (VRL-11284) - Almondale Flynn Ryder
9. lottis (VRL-13831) – Talvian Fridunn VH20-053-0064
10. Cherry (VRL-12299) - Evening Star VH18-031-0488
11. Sylvi (VRL-08179) - Myrskylän Briljantti VH20-018-0129
12. Hazel (VRL-14333) - Raitin Pajupillipuhaltaja VH20-018-0695
13. Kida (VRL-08368) - Kuuralehdon Kastanja VH20-018-0843
14. Hazel (VRL-14333) - Väjen Mehtäkirma VH20-018-1051
15. Cherry (VRL-12299) - Thinka W VH18-012-0305
16. Uppe (VRL-11253) - Hupilan Havu
17. Liia (VRL-11284) - Kahmon Kuuvirne
18. Hazel (VRL-14333) - Vappulan Haamunretale VH20-018-0969
19. Nikki (VRL-14085) - Salaliittoteoria VH18-018-1622
20. Sylvi (VRL-08179) - Vuoksen Ensilempi VH19-018-0932
21. Liia (VRL-11284) - Brunnby Centaurea
22. Saaga (VRL-14712) - Sapphire F
23. Kida (VRL-08368) - Kuuralehdon Lennotar VH20-018-0842
24. Kida (VRL-08368) - Kuuralehdon Bertta VH20-018-0841
25. Cherry (VRL-12299) - Millie II VH18-037-0029
26. Tuulia T. (VRL-00084) - Riikinnevan Vedenneito VH16-018-1208
27. Tuulia T. (VRL-00084) - Mustasuon Kuurankukka VH16-018-1294
28. Nikki (VRL-14085) - Jeilin Kaamoskalma VH20-018-0072
29. lottis (VRL-13831) – Pesonen
30. Uppe (VRL-11253) - Vappulan Pikkupusu

3. Vaativa B (30/30 osallistujaa)
1. Tuulia T. (VRL-00084) - Vappulan Pirunpolte VH18-018-0049
2. Saaga (VRL-14712) - Siberia
3. Veera R. (VRL-10735) - Iwillthinkaboutit Thrill VH20-031-0100
4. Nikki (VRL-14085) - Routaruusun Varjolilja VH18-018-2267
5. Hazel (VRL-14333) - Krusskräppa
6. lottis (VRL-13831) - Chandoir Redrum VH20-029-0174
7. Hazel (VRL-14333) - Heljäke VH19-018-0296
8. Tuulia T. (VRL-00084) - Rajattoman Koijari VH18-018-0387
9. Liia (VRL-11284) - Marsipaanikettu
10. Kida (VRL-08368) - Varpun Loistosalmiakki VH20-018-0758
11. Nikki (VRL-14085) - Viirijoen Clark Kent VH20-018-0935
12. Cherry (VRL-12299) - Pigatchio VH18-012-0375
13. Kida (VRL-08368) - Varpun Ruusa VH20-018-0757
14. Saaga (VRL-14712) - Wasabi
15. Uppe (VRL-11253) - Koistilan Jekku
16. Cherry (VRL-12299) - Villahaan Charmantti
17. Cherry (VRL-12299) - Cinderella VH14-012-0005
18. Hazel (VRL-14333) - Korpihovin Hirrenharmaa VH20-018-0694
19. lottis (VRL-13831) - Mutalan Myrkkynuoli VH18-018-0124
20. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Timantti
21. lottis (VRL-13831) – Surmankehrä VH20-018-0986
22. Tuulia T. (VRL-00084) - Mutalan Kuolonkalma VH18-018-0052
23. Sylvi (VRL-08179) - Myrskylän Ensisuudelma VH20-018-0984
24. Sylvi (VRL-08179) - Vaalaman Veritimantti VH20-018-0636
25. Liia (VRL-11284) - Síofrach Connradh
26. Uppe (VRL-11253) - Kaarnan Tyrsky
27. Kida (VRL-08368) - Varpun Pikantti VH20-018-0966
28. Saaga (VRL-14712) - Villanelle
29. Liia (VRL-11284) - Almondale Pegasus
30. Sylvi (VRL-08179) - Kuuras Aamutuuli VH20-018-0637

4. Vaativa B (30/30 osallistujaa)
1. Sylvi (VRL-08179) - Haiku VH19-018-0360
2. Cherry (VRL-12299) - Villahaan Charmantti
3. Hazel (VRL-14333) - Krusskräppa
4. Cherry (VRL-12299) - Pigatchio VH18-012-0375
5. Kida (VRL-08368) - Varpun Pikantti VH20-018-0966
6. Veera R. (VRL-10735) - Iwillthinkaboutit Thrill VH20-031-0100
7. Sylvi (VRL-08179) - Villahaan Hulivilivei VH20-018-0013
8. Hazel (VRL-14333) - Heljäke VH19-018-0296
9. Tuulia T. (VRL-00084) - Francesca Prada VH14-011-0373
10. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Aderyn Yr Eira VH15-026-0032
11. Cherry (VRL-12299) - Cinderella VH14-012-0005
12. Saaga (VRL-14712) - Attina
13. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Timantti
14. Saaga (VRL-14712) - Nerimer
15. Uppe (VRL-11253) - Koistilan Jekku
16. Saaga (VRL-14712) - Centequi
17. Kida (VRL-08368) - Varpun Ruusa VH20-018-0757
18. Sylvi (VRL-08179) - Villahaan Unella VH20-018-0014
19. Tuulia T. (VRL-00084) - Hornetté VH14-021-0358
20. Liia (VRL-11284) - Almondale Pegasus
21. Kida (VRL-08368) - Varpun Loistosalmiakki VH20-018-0758
22. Liia (VRL-11284) - Síofrach Connradh
23. lottis (VRL-13831) – Surmankehrä VH20-018-0986
24. lottis (VRL-13831) – Kuutamoinen
25. Nikki (VRL-14085) - Viirijoen Clark Kent VH20-018-0935
26. Liia (VRL-11284) - Marsipaanikettu
27. lottis (VRL-13831) - Chandoir Redrum VH20-029-0174
28. Uppe (VRL-11253) - Kaarnan Tyrsky
29. Nikki (VRL-14085) - Routaruusun Varjolilja VH18-018-2267
30. Hazel (VRL-14333) - Korpihovin Hirrenharmaa VH20-018-0694