Kouluratsastuskilpailut 09.01.2021

Kilpailupaikkana Kilpakeskus Chermia (CHER9064).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 22.12.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 30 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan kolme hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.
Ponit (säkäkorkeus alle 149cm) saavat osallistua
korkeintaan Vaativa B -tasoisiin luokkiin.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Chermia KRJ (kutsut 081-090) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. Helppo A (30/30) TT
2. Helppo A (30/30) TT
3. Vaativa B (30/30) TT
4. Vaativa B (30/30) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun

1. Helppo A (30/30 osallistujaa)
1. Liia (VRL-11284) - Almondale Flynn Ryder
2. lottis (VRL-13831) – Routaruusun Naavanuttu VH20-018-1046
3. Veera R. (VRL-10735) - PP's Tamkje VH19-040-0003
4. sarqquu (VRL-04374) - Síofrach Mairéid VH20-035-0165
5. lottis (VRL-13831) – Pilvipellon Kostoaatos VH20-018-0990
6. Cherry (VRL-12299) – Nokisutari
7. Sylvi (VRL-08179) - Pomputar VH20-018-0992
8. sarqquu (VRL-04374) - Kuningaskaato VH18-018-1596
9. Nikki (VRL-14085) - Salaliittoteoria VH18-018-1622
10. Tuulia T. (VRL-00084) - Vähäpellon Sopusointu VH17-018-1688
11. Cherry (VRL-12299) - Bermuda de Winter VH18-155-0037
12. Cherry (VRL-12299) - Lumelantti VH20-018-0410
13. Nikki (VRL-14085) - Pilvipellon Tuutikki VH20-018-0288
14. Viixi (VRL-13923) - Ikitarttuja VH20-018-0794
15. Liia (VRL-11284) - Penborough Dwarf
16. Mari H (VRL-05704) - Valørs Erika VH20-053-0071
17. Liia (VRL-11284) - Brunnby Centaurea
18. Sylvi (VRL-08179) - Myrskylän Muikia VH20-018-0260
19. Vibaja (VRL-00727) - Poniniemen Brandr VH20-027-0161
20. Vibaja (VRL-00727) - Poniniemen Fury Fable VH20-027-0165
21. sarqquu (VRL-04374) - Síofrach Gael VH20-035-0161
22. Oresama (VRL-02753) - Vanamo
23. lottis (VRL-13831) – Kaihon Hirmuhalla VH20-018-1039
24. Eedla S. (VRL-14880) - Vaalaman Metsänpeikko VH20-018-0355
25. Vibaja (VRL-00727) - Poniniemen Hollowdotes VH20-027-0163
26. Sylvi (VRL-08179) - Upseer Ies VH20-018-1072
27. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Hillakka VH17-018-1693
28. Nikki (VRL-14085) - Jeilin Kaamoskalma VH20-018-0072
29. Eedla S. (VRL-14880) - Viljan Sirius VH20-018-0540
30. Tuulia T. (VRL-00084) - Vähäpellon Havuhukka VH17-018-1686

2. Helppo A (30/30 osallistujaa)
1. Sylvi (VRL-08179) - Pomputar VH20-018-0992
2. Vibaja (VRL-00727) - Poniniemen Fury Fable VH20-027-0165
3. Nikki (VRL-14085) - Jeilin Kaamoskalma VH20-018-0072
4. Sylvi (VRL-08179) - Upseer Ies VH20-018-1072
5. Eedla S. (VRL-14880) - Vaalaman Metsänpeikko VH20-018-0355
6. lottis (VRL-13831) – Ceiriosen Arwyn VH20-026-0078
7. sarqquu (VRL-04374) - Kuningaskaato VH18-018-1596
8. Nikki (VRL-14085) - Pilvipellon Tuutikki VH20-018-0288
9. Tuulia T. (VRL-00084) - Huvitutin Turmanloukko VH17-018-2106
10. Cherry (VRL-12299) - Lumelantti VH20-018-0410
11. lottis (VRL-13831) – Pesonen
12. sarqquu (VRL-04374) - Síofrach Mairéid VH20-035-0165
13. Nikki (VRL-14085) - Salaliittoteoria VH18-018-1622
14. Oresama (VRL-02753) - Vanamo
15. Liia (VRL-11284) - Penborough Dwarf
16. Vibaja (VRL-00727) - Poniniemen Brandr VH20-027-0161
17. lottis (VRL-13831) – Ryysyrannan Jooseppi
18. Veera R. (VRL-10735) - PP's Tamkje VH19-040-0003
19. Vibaja (VRL-00727) - Poniniemen Hollowdotes VH20-027-0163
20. Liia (VRL-11284) - Brunnby Centaurea
21. Viixi (VRL-13923) - Ikitarttuja VH20-018-0794
22. Mari H (VRL-05704) - Valørs Erika VH20-053-0071
23. Cherry (VRL-12299) – Nokisutari
24. Tuulia T. (VRL-00084) - Vähäpellon Villamo VH17-018-1687
25. Tuulia T. (VRL-00084) - Huvitutin Ketunleipä VH17-018-2107
26. Sylvi (VRL-08179) - Myrskylän Briljantti VH20-018-0129
27. Liia (VRL-11284) - Almondale Flynn Ryder
28. sarqquu (VRL-04374) - Síofrach Gael VH20-035-0161
29. Cherry (VRL-12299) - Bermuda de Winter VH18-155-0037
30. Eedla S. (VRL-14880) - Viljan Sirius VH20-018-0540

3. Vaativa B (30/30 osallistujaa)
1. Oresama (VRL-02753) - Pöyröö
2. Sylvi (VRL-08179) - Myrskylän Ensisuudelma VH20-018-0984
3. Tuulia T. (VRL-00084) - Sointulan Lemmenlampi VH17-018-0413
4. Vibaja (VRL-00727) - Rhediad Coch Glyndwr
5. Sylvi (VRL-08179) - Vaalaman Veritimantti VH20-018-0636
6. Hazel (VRL-14333) - Korpihovin Hirrenharmaa VH20-018-0694
7. Nikki (VRL-14085) - Viirijoen Clark Kent VH20-018-0935
8. Nikki (VRL-14085) - Routaruusun Varjolilja VH18-018-2267
9. Cherry (VRL-12299) - Kuuran Haamumaili
10. Cherry (VRL-12299) - Kuuran Oktaavi
11. lottis (VRL-13831) - Chandoir Redrum VH20-029-0174
12. Eedla S. (VRL-14880) - Hornanhovin Minion VH20-018-0671
13. Liia (VRL-11284) - Fawrs Conchobharr VH20-035-0188
14. Liia (VRL-11284) - Rushock Twinkletoes VH20-026-0070
15. Cherry (VRL-12299) - Kuuran Kaunopihlaja
16. Vibaja (VRL-00727) - Rhediad Rhidyll VH20-026-0073
17. Oresama (VRL-02753) - Metsäruusu
18. Tuulia T. (VRL-00084) - Nupun Kuutaika VH17-018-0412
19. meea (VRL-09844) - Helmiahon Sydänystävä VH20-018-0044
20. Vibaja (VRL-00727) - Berryard Noel VH20-035-0194
21. lottis (VRL-13831) – Surmankehrä VH20-018-0986
22. Liia (VRL-11284) - Callanmawr Brenin VH20-026-0071
23. Oresama (VRL-02753) - Honkahärkä
24. Veera R. (VRL-10735) - Iwillthinkaboutit Thrill VH20-031-0100
25. Tuulia T. (VRL-00084) - Turmeltajan Sadonkorjuusirppi VH16-018-2549
26. meea (VRL-09844) - Helmiahon Lumominttu VH19-018-0858
27. Viixi (VRL-13923) - Nollakontentti
28. Sylvi (VRL-08179) - Kuuras Aamutuuli VH20-018-0637
29. lottis (VRL-13831) - Mutalan Myrkkynuoli VH18-018-0124
30. meea (VRL-09844) - Helmiahon Ruistuisku VH20-018-0040

4. Vaativa B (30/30 osallistujaa)
1. Cherry (VRL-12299) - Kuuran Oktaavi
2. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Jalotuska VH16-018-2514
3. Oresama (VRL-02753) - Pöyröö
4. Cherry (VRL-12299) - Kuuran Kaunopihlaja
5. Nikki (VRL-14085) - Viirijoen Clark Kent VH20-018-0935
6. Sylvi (VRL-08179) - Haiku VH19-018-0360
7. Vibaja (VRL-00727) - Berryard Noel VH20-035-0194
8. Viixi (VRL-13923) - Nollakontentti
9. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Pirunmarja VH16-018-2489
10. Oresama (VRL-02753) - Metsäruusu
11. Liia (VRL-11284) - Rushock Twinkletoes VH20-026-0070
12. Vibaja (VRL-00727) - Rhediad Coch Glyndwr
13. Veera R. (VRL-10735) - Iwillthinkaboutit Thrill VH20-031-0100
14. Eedla S. (VRL-14880) - Hornanhovin Minion VH20-018-0671
15. Vibaja (VRL-00727) - Rhediad Rhidyll VH20-026-0073
16. Kida (VRL-08368) - Varpun Pikantti VH20-018-0966
17. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Kauhutohtori VH17-018-0151
18. Oresama (VRL-02753) - Honkahärkä
19. Kida (VRL-08368) - Varpun Neiti Etevä
20. Cherry (VRL-12299) - Kuuran Haamumaili
21. lottis (VRL-13831) - Mutalan Myrkkynuoli VH18-018-0124
22. Sylvi (VRL-08179) - Villahaan Unella VH20-018-0014
23. Liia (VRL-11284) - Fawrs Conchobharr VH20-035-0188
24. meea (VRL-09844) - Rushock Lavender Mist VH20-029-0045
25. lottis (VRL-13831) – Kuutamoinen
26. Nikki (VRL-14085) - Routaruusun Varjolilja VH18-018-2267
27. Kida (VRL-08368) - Varpun Loistosalmiakki VH20-018-0758
28. lottis (VRL-13831) – Surmankehrä VH20-018-0986
29. Sylvi (VRL-08179) - Kuuras Aamutuuli VH20-018-0637
30. Liia (VRL-11284) - Callanmawr Brenin VH20-026-0071