Kouluratsastuskilpailut 06.01.2021

Kilpailupaikkana Kilpakeskus Chermia (CHER9064).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 22.12.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 30 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan kolme hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.
Ponit (säkäkorkeus alle 149cm) saavat osallistua
korkeintaan Vaativa B -tasoisiin luokkiin.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Chermia KRJ (kutsut 081-090) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. Helppo A (30/30) TT
2. Helppo A (30/30) TT
3. Vaativa B (30/30) TT
4. Vaativa B (30/30) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun

1. Helppo A (30/30 osallistujaa)
1. Eedla S. (VRL-14880) - Vaalaman Metsänpeikko VH20-018-0355
2. Veera R. (VRL-10735) - PP's Tamkje VH19-040-0003
3. Mari H (VRL-05704) - Valørs Erika VH20-053-0071
4. Eedla S. (VRL-14880) - Viljan Sirius VH20-018-0540
5. Tuulia T. (VRL-00084) - Vähäpellon Havuhukka VH17-018-1686
6. Vibaja (VRL-00727) - Poniniemen Brandr VH20-027-0161
7. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Hillakka VH17-018-1693
8. Liia (VRL-11284) - Brunnby Centaurea
9. sarqquu (VRL-04374) - Kuningaskaato VH18-018-1596
10. Vibaja (VRL-00727) - Poniniemen Hollowdotes VH20-027-0163
11. Viixi (VRL-13923) - Ikitarttuja VH20-018-0794
12. Cherry (VRL-12299) - Bermuda de Winter VH18-155-0037
13. Sylvi (VRL-08179) - Pomputar VH20-018-0992
14. Cherry (VRL-12299) – Nokisutari
15. Sylvi (VRL-08179) - Myrskylän Muikia VH20-018-0260
16. Cherry (VRL-12299) - Lumelantti VH20-018-0410
17. Nikki (VRL-14085) - Salaliittoteoria VH18-018-1622
18. Vibaja (VRL-00727) - Poniniemen Fury Fable VH20-027-0165
19. Nikki (VRL-14085) - Pilvipellon Tuutikki VH20-018-0288
20. lottis (VRL-13831) – Pilvipellon Kostoaatos VH20-018-0990
21. sarqquu (VRL-04374) - Síofrach Mairéid VH20-035-0165
22. sarqquu (VRL-04374) - Síofrach Gael VH20-035-0161
23. Liia (VRL-11284) - Almondale Flynn Ryder
24. Liia (VRL-11284) - Penborough Dwarf
25. lottis (VRL-13831) – Routaruusun Naavanuttu VH20-018-1046
26. lottis (VRL-13831) – Kaihon Hirmuhalla VH20-018-1039
27. Oresama (VRL-02753) - Vanamo
28. Tuulia T. (VRL-00084) - Vähäpellon Sopusointu VH17-018-1688
29. Sylvi (VRL-08179) - Upseer Ies VH20-018-1072
30. Nikki (VRL-14085) - Jeilin Kaamoskalma VH20-018-0072

2. Helppo A (30/30 osallistujaa)
1. Viixi (VRL-13923) - Ikitarttuja VH20-018-0794
2. Tuulia T. (VRL-00084) - Huvitutin Ketunleipä VH17-018-2107
3. Vibaja (VRL-00727) - Poniniemen Fury Fable VH20-027-0165
4. Sylvi (VRL-08179) - Myrskylän Briljantti VH20-018-0129
5. Eedla S. (VRL-14880) - Vaalaman Metsänpeikko VH20-018-0355
6. Eedla S. (VRL-14880) - Viljan Sirius VH20-018-0540
7. Nikki (VRL-14085) - Salaliittoteoria VH18-018-1622
8. lottis (VRL-13831) – Pesonen
9. sarqquu (VRL-04374) - Síofrach Mairéid VH20-035-0165
10. Vibaja (VRL-00727) - Poniniemen Brandr VH20-027-0161
11. Tuulia T. (VRL-00084) - Huvitutin Turmanloukko VH17-018-2106
12. Cherry (VRL-12299) - Lumelantti VH20-018-0410
13. Veera R. (VRL-10735) - PP's Tamkje VH19-040-0003
14. lottis (VRL-13831) – Ceiriosen Arwyn VH20-026-0078
15. Sylvi (VRL-08179) - Upseer Ies VH20-018-1072
16. Vibaja (VRL-00727) - Poniniemen Hollowdotes VH20-027-0163
17. Oresama (VRL-02753) - Vanamo
18. Liia (VRL-11284) - Penborough Dwarf
19. Sylvi (VRL-08179) - Pomputar VH20-018-0992
20. lottis (VRL-13831) – Ryysyrannan Jooseppi
21. Mari H (VRL-05704) - Valørs Erika VH20-053-0071
22. sarqquu (VRL-04374) - Síofrach Gael VH20-035-0161
23. Cherry (VRL-12299) - Bermuda de Winter VH18-155-0037
24. Liia (VRL-11284) - Brunnby Centaurea
25. sarqquu (VRL-04374) - Kuningaskaato VH18-018-1596
26. Liia (VRL-11284) - Almondale Flynn Ryder
27. Tuulia T. (VRL-00084) - Vähäpellon Villamo VH17-018-1687
28. Cherry (VRL-12299) – Nokisutari
29. Nikki (VRL-14085) - Pilvipellon Tuutikki VH20-018-0288
30. Nikki (VRL-14085) - Jeilin Kaamoskalma VH20-018-0072

3. Vaativa B (30/30 osallistujaa)
1. Nikki (VRL-14085) - Viirijoen Clark Kent VH20-018-0935
2. Cherry (VRL-12299) - Kuuran Haamumaili
3. Liia (VRL-11284) - Callanmawr Brenin VH20-026-0071
4. meea (VRL-09844) - Helmiahon Sydänystävä VH20-018-0044
5. Vibaja (VRL-00727) - Rhediad Coch Glyndwr
6. Sylvi (VRL-08179) - Kuuras Aamutuuli VH20-018-0637
7. Liia (VRL-11284) - Fawrs Conchobharr VH20-035-0188
8. Vibaja (VRL-00727) - Rhediad Rhidyll VH20-026-0073
9. Cherry (VRL-12299) - Kuuran Kaunopihlaja
10. Vibaja (VRL-00727) - Berryard Noel VH20-035-0194
11. Hazel (VRL-14333) - Korpihovin Hirrenharmaa VH20-018-0694
12. Liia (VRL-11284) - Rushock Twinkletoes VH20-026-0070
13. Sylvi (VRL-08179) - Vaalaman Veritimantti VH20-018-0636
14. Oresama (VRL-02753) - Honkahärkä
15. Tuulia T. (VRL-00084) - Sointulan Lemmenlampi VH17-018-0413
16. Cherry (VRL-12299) - Kuuran Oktaavi
17. Oresama (VRL-02753) - Metsäruusu
18. Tuulia T. (VRL-00084) - Nupun Kuutaika VH17-018-0412
19. Sylvi (VRL-08179) - Myrskylän Ensisuudelma VH20-018-0984
20. Oresama (VRL-02753) - Pöyröö
21. Tuulia T. (VRL-00084) - Turmeltajan Sadonkorjuusirppi VH16-018-2549
22. Viixi (VRL-13923) - Nollakontentti
23. meea (VRL-09844) - Helmiahon Ruistuisku VH20-018-0040
24. lottis (VRL-13831) - Chandoir Redrum VH20-029-0174
25. meea (VRL-09844) - Helmiahon Lumominttu VH19-018-0858
26. Veera R. (VRL-10735) - Iwillthinkaboutit Thrill VH20-031-0100
27. Eedla S. (VRL-14880) - Hornanhovin Minion VH20-018-0671
28. Nikki (VRL-14085) - Routaruusun Varjolilja VH18-018-2267
29. lottis (VRL-13831) – Surmankehrä VH20-018-0986
30. lottis (VRL-13831) - Mutalan Myrkkynuoli VH18-018-0124

4. Vaativa B (30/30 osallistujaa)
1. lottis (VRL-13831) - Mutalan Myrkkynuoli VH18-018-0124
2. Liia (VRL-11284) - Callanmawr Brenin VH20-026-0071
3. Oresama (VRL-02753) - Honkahärkä
4. Nikki (VRL-14085) - Viirijoen Clark Kent VH20-018-0935
5. Vibaja (VRL-00727) - Rhediad Coch Glyndwr
6. Nikki (VRL-14085) - Routaruusun Varjolilja VH18-018-2267
7. Cherry (VRL-12299) - Kuuran Oktaavi
8. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Pirunmarja VH16-018-2489
9. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Jalotuska VH16-018-2514
10. Eedla S. (VRL-14880) - Hornanhovin Minion VH20-018-0671
11. Kida (VRL-08368) - Varpun Neiti Etevä
12. Sylvi (VRL-08179) - Haiku VH19-018-0360
13. lottis (VRL-13831) – Surmankehrä VH20-018-0986
14. lottis (VRL-13831) – Kuutamoinen
15. Viixi (VRL-13923) - Nollakontentti
16. Sylvi (VRL-08179) - Villahaan Unella VH20-018-0014
17. Kida (VRL-08368) - Varpun Loistosalmiakki VH20-018-0758
18. Oresama (VRL-02753) - Pöyröö
19. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Kauhutohtori VH17-018-0151
20. Vibaja (VRL-00727) - Berryard Noel VH20-035-0194
21. meea (VRL-09844) - Rushock Lavender Mist VH20-029-0045
22. Sylvi (VRL-08179) - Kuuras Aamutuuli VH20-018-0637
23. Liia (VRL-11284) - Fawrs Conchobharr VH20-035-0188
24. Oresama (VRL-02753) - Metsäruusu
25. Kida (VRL-08368) - Varpun Pikantti VH20-018-0966
26. Veera R. (VRL-10735) - Iwillthinkaboutit Thrill VH20-031-0100
27. Liia (VRL-11284) - Rushock Twinkletoes VH20-026-0070
28. Vibaja (VRL-00727) - Rhediad Rhidyll VH20-026-0073
29. Cherry (VRL-12299) - Kuuran Kaunopihlaja
30. Cherry (VRL-12299) - Kuuran Haamumaili