Kouluratsastuskilpailut 04.01.2021

Kilpailupaikkana Kilpakeskus Chermia (CHER9064).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 22.12.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 30 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan kolme hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.
Ponit (säkäkorkeus alle 149cm) saavat osallistua
korkeintaan Vaativa B -tasoisiin luokkiin.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Chermia KRJ (kutsut 081-090) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. Helppo A (30/30) TT
2. Helppo A (30/30) TT
3. Vaativa B (30/30) TT
4. Vaativa B (30/30) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun

1. Helppo A (30/30 osallistujaa)
1. sarqquu (VRL-04374) - Síofrach Gael VH20-035-0161
2. Cherry (VRL-12299) – Nokisutari
3. Cherry (VRL-12299) - Bermuda de Winter VH18-155-0037
4. Viixi (VRL-13923) - Ikitarttuja VH20-018-0794
5. Nikki (VRL-14085) - Salaliittoteoria VH18-018-1622
6. Vibaja (VRL-00727) - Poniniemen Fury Fable VH20-027-0165
7. Eedla S. (VRL-14880) - Viljan Sirius VH20-018-0540
8. Eedla S. (VRL-14880) - Vaalaman Metsänpeikko VH20-018-0355
9. Sylvi (VRL-08179) - Upseer Ies VH20-018-1072
10. Vibaja (VRL-00727) - Poniniemen Brandr VH20-027-0161
11. Oresama (VRL-02753) - Vanamo
12. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Hillakka VH17-018-1693
13. lottis (VRL-13831) – Pilvipellon Kostoaatos VH20-018-0990
14. Cherry (VRL-12299) - Lumelantti VH20-018-0410
15. sarqquu (VRL-04374) - Síofrach Mairéid VH20-035-0165
16. Liia (VRL-11284) - Brunnby Centaurea
17. Mari H (VRL-05704) - Valørs Erika VH20-053-0071
18. Liia (VRL-11284) - Almondale Flynn Ryder
19. Nikki (VRL-14085) - Jeilin Kaamoskalma VH20-018-0072
20. Tuulia T. (VRL-00084) - Vähäpellon Sopusointu VH17-018-1688
21. Vibaja (VRL-00727) - Poniniemen Hollowdotes VH20-027-0163
22. sarqquu (VRL-04374) - Kuningaskaato VH18-018-1596
23. lottis (VRL-13831) – Kaihon Hirmuhalla VH20-018-1039
24. Sylvi (VRL-08179) - Pomputar VH20-018-0992
25. Veera R. (VRL-10735) - PP's Tamkje VH19-040-0003
26. lottis (VRL-13831) – Routaruusun Naavanuttu VH20-018-1046
27. Liia (VRL-11284) - Penborough Dwarf
28. Sylvi (VRL-08179) - Myrskylän Muikia VH20-018-0260
29. Tuulia T. (VRL-00084) - Vähäpellon Havuhukka VH17-018-1686
30. Nikki (VRL-14085) - Pilvipellon Tuutikki VH20-018-0288

2. Helppo A (30/30 osallistujaa)
1. lottis (VRL-13831) – Ceiriosen Arwyn VH20-026-0078
2. Tuulia T. (VRL-00084) - Vähäpellon Villamo VH17-018-1687
3. Nikki (VRL-14085) - Pilvipellon Tuutikki VH20-018-0288
4. Vibaja (VRL-00727) - Poniniemen Fury Fable VH20-027-0165
5. Oresama (VRL-02753) - Vanamo
6. Eedla S. (VRL-14880) - Vaalaman Metsänpeikko VH20-018-0355
7. Cherry (VRL-12299) – Nokisutari
8. Liia (VRL-11284) - Almondale Flynn Ryder
9. Liia (VRL-11284) - Brunnby Centaurea
10. sarqquu (VRL-04374) - Kuningaskaato VH18-018-1596
11. Nikki (VRL-14085) - Salaliittoteoria VH18-018-1622
12. Cherry (VRL-12299) - Lumelantti VH20-018-0410
13. Cherry (VRL-12299) - Bermuda de Winter VH18-155-0037
14. Nikki (VRL-14085) - Jeilin Kaamoskalma VH20-018-0072
15. lottis (VRL-13831) – Ryysyrannan Jooseppi
16. lottis (VRL-13831) – Pesonen
17. Viixi (VRL-13923) - Ikitarttuja VH20-018-0794
18. Liia (VRL-11284) - Penborough Dwarf
19. Eedla S. (VRL-14880) - Viljan Sirius VH20-018-0540
20. Tuulia T. (VRL-00084) - Huvitutin Turmanloukko VH17-018-2106
21. Tuulia T. (VRL-00084) - Huvitutin Ketunleipä VH17-018-2107
22. Mari H (VRL-05704) - Valørs Erika VH20-053-0071
23. sarqquu (VRL-04374) - Síofrach Mairéid VH20-035-0165
24. sarqquu (VRL-04374) - Síofrach Gael VH20-035-0161
25. Vibaja (VRL-00727) - Poniniemen Hollowdotes VH20-027-0163
26. Veera R. (VRL-10735) - PP's Tamkje VH19-040-0003
27. Sylvi (VRL-08179) - Pomputar VH20-018-0992
28. Sylvi (VRL-08179) - Myrskylän Briljantti VH20-018-0129
29. Sylvi (VRL-08179) - Upseer Ies VH20-018-1072
30. Vibaja (VRL-00727) - Poniniemen Brandr VH20-027-0161

3. Vaativa B (30/30 osallistujaa)
1. Liia (VRL-11284) - Rushock Twinkletoes VH20-026-0070
2. meea (VRL-09844) - Helmiahon Sydänystävä VH20-018-0044
3. Tuulia T. (VRL-00084) - Sointulan Lemmenlampi VH17-018-0413
4. Eedla S. (VRL-14880) - Hornanhovin Minion VH20-018-0671
5. Vibaja (VRL-00727) - Rhediad Coch Glyndwr
6. Sylvi (VRL-08179) - Kuuras Aamutuuli VH20-018-0637
7. Oresama (VRL-02753) - Pöyröö
8. meea (VRL-09844) - Helmiahon Lumominttu VH19-018-0858
9. Tuulia T. (VRL-00084) - Nupun Kuutaika VH17-018-0412
10. Vibaja (VRL-00727) - Berryard Noel VH20-035-0194
11. Vibaja (VRL-00727) - Rhediad Rhidyll VH20-026-0073
12. Nikki (VRL-14085) - Routaruusun Varjolilja VH18-018-2267
13. Cherry (VRL-12299) - Kuuran Haamumaili
14. lottis (VRL-13831) - Mutalan Myrkkynuoli VH18-018-0124
15. Liia (VRL-11284) - Callanmawr Brenin VH20-026-0071
16. Sylvi (VRL-08179) - Vaalaman Veritimantti VH20-018-0636
17. lottis (VRL-13831) – Surmankehrä VH20-018-0986
18. Oresama (VRL-02753) - Metsäruusu
19. Cherry (VRL-12299) - Kuuran Oktaavi
20. lottis (VRL-13831) - Chandoir Redrum VH20-029-0174
21. Tuulia T. (VRL-00084) - Turmeltajan Sadonkorjuusirppi VH16-018-2549
22. Viixi (VRL-13923) - Nollakontentti
23. Liia (VRL-11284) - Fawrs Conchobharr VH20-035-0188
24. Cherry (VRL-12299) - Kuuran Kaunopihlaja
25. meea (VRL-09844) - Helmiahon Ruistuisku VH20-018-0040
26. Oresama (VRL-02753) - Honkahärkä
27. Nikki (VRL-14085) - Viirijoen Clark Kent VH20-018-0935
28. Veera R. (VRL-10735) - Iwillthinkaboutit Thrill VH20-031-0100
29. Hazel (VRL-14333) - Korpihovin Hirrenharmaa VH20-018-0694
30. Sylvi (VRL-08179) - Myrskylän Ensisuudelma VH20-018-0984

4. Vaativa B (30/30 osallistujaa)
1. meea (VRL-09844) - Rushock Lavender Mist VH20-029-0045
2. Sylvi (VRL-08179) - Haiku VH19-018-0360
3. Liia (VRL-11284) - Callanmawr Brenin VH20-026-0071
4. Cherry (VRL-12299) - Kuuran Oktaavi
5. Sylvi (VRL-08179) - Kuuras Aamutuuli VH20-018-0637
6. Vibaja (VRL-00727) - Rhediad Coch Glyndwr
7. Oresama (VRL-02753) - Honkahärkä
8. Nikki (VRL-14085) - Viirijoen Clark Kent VH20-018-0935
9. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Kauhutohtori VH17-018-0151
10. Kida (VRL-08368) - Varpun Neiti Etevä
11. Liia (VRL-11284) - Rushock Twinkletoes VH20-026-0070
12. Vibaja (VRL-00727) - Berryard Noel VH20-035-0194
13. lottis (VRL-13831) - Mutalan Myrkkynuoli VH18-018-0124
14. Eedla S. (VRL-14880) - Hornanhovin Minion VH20-018-0671
15. Sylvi (VRL-08179) - Villahaan Unella VH20-018-0014
16. Vibaja (VRL-00727) - Rhediad Rhidyll VH20-026-0073
17. Cherry (VRL-12299) - Kuuran Haamumaili
18. lottis (VRL-13831) – Surmankehrä VH20-018-0986
19. Nikki (VRL-14085) - Routaruusun Varjolilja VH18-018-2267
20. Oresama (VRL-02753) - Metsäruusu
21. lottis (VRL-13831) – Kuutamoinen
22. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Jalotuska VH16-018-2514
23. Viixi (VRL-13923) - Nollakontentti
24. Cherry (VRL-12299) - Kuuran Kaunopihlaja
25. Oresama (VRL-02753) - Pöyröö
26. Liia (VRL-11284) - Fawrs Conchobharr VH20-035-0188
27. Kida (VRL-08368) - Varpun Pikantti VH20-018-0966
28. Veera R. (VRL-10735) - Iwillthinkaboutit Thrill VH20-031-0100
29. Kida (VRL-08368) - Varpun Loistosalmiakki VH20-018-0758
30. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Pirunmarja VH16-018-2489