Kouluratsastuskilpailut 02.01.2021

Kilpailupaikkana Kilpakeskus Chermia (CHER9064).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 22.12.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 30 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan kolme hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.
Ponit (säkäkorkeus alle 149cm) saavat osallistua
korkeintaan Vaativa B -tasoisiin luokkiin.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Chermia KRJ (kutsut 081-090) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. Helppo A (30/30) TT
2. Helppo A (30/30) TT
3. Vaativa B (30/30) TT
4. Vaativa B (30/30) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun

1. Helppo A (30/30 osallistujaa)
1. Oresama (VRL-02753) - Vanamo
2. Cherry (VRL-12299) – Nokisutari
3. Tuulia T. (VRL-00084) - Vähäpellon Havuhukka VH17-018-1686
4. Liia (VRL-11284) - Almondale Flynn Ryder
5. Veera R. (VRL-10735) - PP's Tamkje VH19-040-0003
6. Sylvi (VRL-08179) - Upseer Ies VH20-018-1072
7. lottis (VRL-13831) – Kaihon Hirmuhalla VH20-018-1039
8. Vibaja (VRL-00727) - Poniniemen Fury Fable VH20-027-0165
9. Sylvi (VRL-08179) - Pomputar VH20-018-0992
10. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Hillakka VH17-018-1693
11. Nikki (VRL-14085) - Jeilin Kaamoskalma VH20-018-0072
12. Eedla S. (VRL-14880) - Viljan Sirius VH20-018-0540
13. sarqquu (VRL-04374) - Síofrach Mairéid VH20-035-0165
14. Viixi (VRL-13923) - Ikitarttuja VH20-018-0794
15. lottis (VRL-13831) – Routaruusun Naavanuttu VH20-018-1046
16. Nikki (VRL-14085) - Pilvipellon Tuutikki VH20-018-0288
17. Liia (VRL-11284) - Brunnby Centaurea
18. Vibaja (VRL-00727) - Poniniemen Hollowdotes VH20-027-0163
19. Sylvi (VRL-08179) - Myrskylän Muikia VH20-018-0260
20. Nikki (VRL-14085) - Salaliittoteoria VH18-018-1622
21. lottis (VRL-13831) – Pilvipellon Kostoaatos VH20-018-0990
22. Tuulia T. (VRL-00084) - Vähäpellon Sopusointu VH17-018-1688
23. Cherry (VRL-12299) - Bermuda de Winter VH18-155-0037
24. Mari H (VRL-05704) - Valørs Erika VH20-053-0071
25. Vibaja (VRL-00727) - Poniniemen Brandr VH20-027-0161
26. sarqquu (VRL-04374) - Síofrach Gael VH20-035-0161
27. sarqquu (VRL-04374) - Kuningaskaato VH18-018-1596
28. Liia (VRL-11284) - Penborough Dwarf
29. Eedla S. (VRL-14880) - Vaalaman Metsänpeikko VH20-018-0355
30. Cherry (VRL-12299) - Lumelantti VH20-018-0410

2. Helppo A (30/30 osallistujaa)
1. Oresama (VRL-02753) - Vanamo
2. Tuulia T. (VRL-00084) - Huvitutin Ketunleipä VH17-018-2107
3. Eedla S. (VRL-14880) - Viljan Sirius VH20-018-0540
4. Sylvi (VRL-08179) - Myrskylän Briljantti VH20-018-0129
5. Eedla S. (VRL-14880) - Vaalaman Metsänpeikko VH20-018-0355
6. Nikki (VRL-14085) - Pilvipellon Tuutikki VH20-018-0288
7. Nikki (VRL-14085) - Salaliittoteoria VH18-018-1622
8. Vibaja (VRL-00727) - Poniniemen Hollowdotes VH20-027-0163
9. Cherry (VRL-12299) - Bermuda de Winter VH18-155-0037
10. Tuulia T. (VRL-00084) - Vähäpellon Villamo VH17-018-1687
11. lottis (VRL-13831) – Ryysyrannan Jooseppi
12. Liia (VRL-11284) - Brunnby Centaurea
13. Liia (VRL-11284) - Penborough Dwarf
14. Cherry (VRL-12299) – Nokisutari
15. Veera R. (VRL-10735) - PP's Tamkje VH19-040-0003
16. Vibaja (VRL-00727) - Poniniemen Brandr VH20-027-0161
17. Mari H (VRL-05704) - Valørs Erika VH20-053-0071
18. sarqquu (VRL-04374) - Síofrach Mairéid VH20-035-0165
19. Viixi (VRL-13923) - Ikitarttuja VH20-018-0794
20. Liia (VRL-11284) - Almondale Flynn Ryder
21. sarqquu (VRL-04374) - Kuningaskaato VH18-018-1596
22. Sylvi (VRL-08179) - Pomputar VH20-018-0992
23. Sylvi (VRL-08179) - Upseer Ies VH20-018-1072
24. Vibaja (VRL-00727) - Poniniemen Fury Fable VH20-027-0165
25. lottis (VRL-13831) – Ceiriosen Arwyn VH20-026-0078
26. Cherry (VRL-12299) - Lumelantti VH20-018-0410
27. Tuulia T. (VRL-00084) - Huvitutin Turmanloukko VH17-018-2106
28. lottis (VRL-13831) – Pesonen
29. Nikki (VRL-14085) - Jeilin Kaamoskalma VH20-018-0072
30. sarqquu (VRL-04374) - Síofrach Gael VH20-035-0161

3. Vaativa B (30/30 osallistujaa)
1. Nikki (VRL-14085) - Viirijoen Clark Kent VH20-018-0935
2. Liia (VRL-11284) - Rushock Twinkletoes VH20-026-0070
3. Cherry (VRL-12299) - Kuuran Kaunopihlaja
4. Vibaja (VRL-00727) - Rhediad Coch Glyndwr
5. meea (VRL-09844) - Helmiahon Sydänystävä VH20-018-0044
6. Tuulia T. (VRL-00084) - Sointulan Lemmenlampi VH17-018-0413
7. Oresama (VRL-02753) - Pöyröö
8. Viixi (VRL-13923) - Nollakontentti
9. lottis (VRL-13831) - Mutalan Myrkkynuoli VH18-018-0124
10. Oresama (VRL-02753) - Honkahärkä
11. Vibaja (VRL-00727) - Berryard Noel VH20-035-0194
12. lottis (VRL-13831) - Chandoir Redrum VH20-029-0174
13. Tuulia T. (VRL-00084) - Turmeltajan Sadonkorjuusirppi VH16-018-2549
14. meea (VRL-09844) - Helmiahon Lumominttu VH19-018-0858
15. Oresama (VRL-02753) - Metsäruusu
16. Hazel (VRL-14333) - Korpihovin Hirrenharmaa VH20-018-0694
17. meea (VRL-09844) - Helmiahon Ruistuisku VH20-018-0040
18. Nikki (VRL-14085) - Routaruusun Varjolilja VH18-018-2267
19. Sylvi (VRL-08179) - Kuuras Aamutuuli VH20-018-0637
20. Liia (VRL-11284) - Fawrs Conchobharr VH20-035-0188
21. Veera R. (VRL-10735) - Iwillthinkaboutit Thrill VH20-031-0100
22. lottis (VRL-13831) – Surmankehrä VH20-018-0986
23. Eedla S. (VRL-14880) - Hornanhovin Minion VH20-018-0671
24. Tuulia T. (VRL-00084) - Nupun Kuutaika VH17-018-0412
25. Sylvi (VRL-08179) - Vaalaman Veritimantti VH20-018-0636
26. Vibaja (VRL-00727) - Rhediad Rhidyll VH20-026-0073
27. Cherry (VRL-12299) - Kuuran Haamumaili
28. Liia (VRL-11284) - Callanmawr Brenin VH20-026-0071
29. Cherry (VRL-12299) - Kuuran Oktaavi
30. Sylvi (VRL-08179) - Myrskylän Ensisuudelma VH20-018-0984

4. Vaativa B (30/30 osallistujaa)
1. Vibaja (VRL-00727) - Rhediad Coch Glyndwr
2. Viixi (VRL-13923) - Nollakontentti
3. Nikki (VRL-14085) - Viirijoen Clark Kent VH20-018-0935
4. Liia (VRL-11284) - Rushock Twinkletoes VH20-026-0070
5. Nikki (VRL-14085) - Routaruusun Varjolilja VH18-018-2267
6. Veera R. (VRL-10735) - Iwillthinkaboutit Thrill VH20-031-0100
7. lottis (VRL-13831) – Surmankehrä VH20-018-0986
8. Oresama (VRL-02753) - Honkahärkä
9. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Jalotuska VH16-018-2514
10. Cherry (VRL-12299) - Kuuran Oktaavi
11. Eedla S. (VRL-14880) - Hornanhovin Minion VH20-018-0671
12. Vibaja (VRL-00727) - Berryard Noel VH20-035-0194
13. Cherry (VRL-12299) - Kuuran Kaunopihlaja
14. Cherry (VRL-12299) - Kuuran Haamumaili
15. Sylvi (VRL-08179) - Villahaan Unella VH20-018-0014
16. Sylvi (VRL-08179) - Haiku VH19-018-0360
17. Oresama (VRL-02753) - Pöyröö
18. Sylvi (VRL-08179) - Kuuras Aamutuuli VH20-018-0637
19. lottis (VRL-13831) - Mutalan Myrkkynuoli VH18-018-0124
20. Liia (VRL-11284) - Fawrs Conchobharr VH20-035-0188
21. meea (VRL-09844) - Rushock Lavender Mist VH20-029-0045
22. Kida (VRL-08368) - Varpun Loistosalmiakki VH20-018-0758
23. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Kauhutohtori VH17-018-0151
24. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Pirunmarja VH16-018-2489
25. Liia (VRL-11284) - Callanmawr Brenin VH20-026-0071
26. Oresama (VRL-02753) - Metsäruusu
27. lottis (VRL-13831) – Kuutamoinen
28. Kida (VRL-08368) - Varpun Pikantti VH20-018-0966
29. Kida (VRL-08368) - Varpun Neiti Etevä
30. Vibaja (VRL-00727) - Rhediad Rhidyll VH20-026-0073