Kouluratsastuskilpailut 13.11.2020

Kilpailupaikkana Kilpakeskus Chermia (CHER9064).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 30.10.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 30 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan kolme hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.
Ponit (säkäkorkeus alle 149cm) saavat osallistua
korkeintaan Vaativa B -tasoisiin luokkiin.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Chermia KRJ (kutsut 071-080) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. Helppo A (30/30) TT
2. Helppo A (30/30) TT
3. Vaativa B (29/30) TT
4. Vaativa B (29/30) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun

1. Helppo A (30/30 osallistujaa)
1. Zack (VRL-01221) - Proporci Tulisha VH20-266-0001
2. Rachin (VRL-08660) - Syyn Marjatta VH20-018-0800
3. Miltsu (VRL-05564) - Glemsom Kyss VH02-053-5523
4. Rachin (VRL-08660) - Four Leaf Gilderoy VH20-035-0022
5. Liia (VRL-11284) - Brunnby Chiffon Plush VH20-029-0162
6. Sylvi (VRL-08179) - Bakefield Apple Crumble VH20-027-0136
7. meea (VRL-09844) - Brunnby Day Lily VH20-035-0040
8. meea (VRL-09844) - Lychee Rose K VH20-029-0048
9. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Tunturitaika VH20-018-0753
10. Zack (VRL-01221) - Theorex Yemn VH20-100-0011
11. Lissu T. (VRL-12701) - Fiktion Sorea VH19-018-0189
12. JP (VRL-01948) - Elitehof's Nefertem VH20-023-0067
13. Minni (VRL-10337) - Made by Miracle
14. Rachin (VRL-08660) - Taavetti VH20-018-0352
15. Liia (VRL-11284) - Sweetgrove Babyshoes VH20-027-0139
16. Sylvi (VRL-08179) - Heartbeat of Foxley VH20-071-0001
17. Sylvi (VRL-08179) - Ellesmore Fiery Cross VH20-023-0007
18. Kida (VRL-08368) - Stormy Nectarine VH20-027-0122
19. Lissu T. (VRL-12701) - Huunpurema VH20-018-0490
20. Cherry (VRL-12299) - Mr. Daniel VH16-031-0716
21. Cherry (VRL-12299) - Wallaroo Kern VH15-012-0486
22. Kics (VRL-05293) - Azulina Ion
23. Liia (VRL-11284) - Jeilin Rötväles
24. JP (VRL-01948) - Pajumaan Hestia VH20-023-0064
25. Zack (VRL-01221) - La Sombra Vanda VH20-266-0002
26. Cherry (VRL-12299) - Ristikallion Rebecca VH18-018-1796
27. JP (VRL-01948) - Elitehof's Zoë VH20-023-0061
28. meea (VRL-09844) - Haphazard K VH20-029-0049
29. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Suomyrtti VH20-018-0752
30. Lissu T. (VRL-12701) - Joulukaiku VH19-018-1098

2. Helppo A (30/30 osallistujaa)
1. Sylvi (VRL-08179) - Cariad King Louie VH20-026-0001
2. Rachin (VRL-08660) - Torbjørn VH20-053-0048
3. Liia (VRL-11284) - Brunnby Chiffon Plush VH20-029-0162
4. Miltsu (VRL-05564) - Glemsom Kyss VH02-053-5523
5. meea (VRL-09844) - Fairburn Xandor VH20-029-0044
6. Rachin (VRL-08660) - Grímhildr VH20-053-0057
7. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Suomyrtti VH20-018-0752
8. Lissu T. (VRL-12701) - Joulukaiku VH19-018-1098
9. Liia (VRL-11284) - Jeilin Rötväles
10. Liia (VRL-11284) - Sweetgrove Babyshoes VH20-027-0139
11. Cherry (VRL-12299) - Wallaroo Kern VH15-012-0486
12. Sylvi (VRL-08179) - Ravenwing of Loghmuir VH19-071-0022
13. Minni (VRL-10337) - Made by Miracle
14. Zack (VRL-01221) - Theorex Yemn VH20-100-0011
15. Kida (VRL-08368) - Stormy Nectarine VH20-027-0122
16. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Tunturitaika VH20-018-0753
17. Zack (VRL-01221) - La Sombra Vanda VH20-266-0002
18. meea (VRL-09844) - Poniniemen Flamboyant VH20-027-0034
19. JP (VRL-01948) - Elitehof's Nefertem VH20-023-0067
20. Rachin (VRL-08660) - Ailleann VH20-035-0146
21. Cherry (VRL-12299) - Ristikallion Rebecca VH18-018-1796
22. Lissu T. (VRL-12701) - Fiktion Sorea VH19-018-0189
23. Zack (VRL-01221) - Proporci Tulisha VH20-266-0001
24. meea (VRL-09844) - Brittagård Clemencia VH20-010-0002
25. JP (VRL-01948) - Elitehof's Zoë VH20-023-0061
26. Sylvi (VRL-08179) - Bonnie of Craig Myr VH19-071-0024
27. Cherry (VRL-12299) - Mr. Daniel VH16-031-0716
28. Kics (VRL-05293) - Azulina Ion
29. Lissu T. (VRL-12701) - Huunpurema VH20-018-0490
30. JP (VRL-01948) - Pajumaan Hestia VH20-023-0064

3. Vaativa B (29/30 osallistujaa)
1. Oresama (VRL-02753) - Temppelileijona
2. Sylvi (VRL-08179) - Kuuras Aamutuuli VH20-018-0637
3. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Valkyria
4. Kida (VRL-08368) - Seljavirna
5. Lissu T. (VRL-12701) - Llanllwni Brin
6. Cherry (VRL-12299) - Glory Days de Winter VH19-155-0006
7. meea (VRL-09844) - Barberry Jade VH20-029-0021
8. Zack (VRL-01221) - Holvena Yemn VH20-015-0024
9. Liia (VRL-11284) - Vuornan Han Solo
10. Cherry (VRL-12299) - Kuuran Amorilla
11. Liia (VRL-11284) - Myttynen
12. Miltsu (VRL-05564) - Jamila al Qismat VH16-003-0004
13. Sylvi (VRL-08179) - Vaalaman Veritimantti VH20-018-0636
14. meea (VRL-09844) - Jitterbug K VH20-029-0047
15. Rachin (VRL-08660) - RF Chronos VH18-012-0304
16. Kics (VRL-05293) - Alexios Lyrica I
17. Zack (VRL-01221) - Anaiska Yemn VH20-039-0025
18. Kida (VRL-08368) - Karpalokuu
19. Kics (VRL-05293) - Nyallai LH
20. Miltsu (VRL-05564) - Gin Larisa VH16-001-0213
21. Sylvi (VRL-08179) - Villahaan Unella VH20-018-0014
22. Lissu T. (VRL-12701) - Fridan Uniprinssi VH19-018-0928
23. Liia (VRL-11284) - Aunolan Kenobi VH20-018-0877
24. meea (VRL-09844) - Rushock Lavender Mist VH20-029-0045
25. Miltsu (VRL-05564) - Aleshia Rewa ox VH11-003-0517
26. Cherry (VRL-12299) - Varenna Clover VH18-012-0289
27. Kics (VRL-05293) - Priton Illaio
28. Rachin (VRL-08660) - Barnswick Gingerluxe VH20-027-0130
29. Kida (VRL-08368) - Murtomesi

4. Vaativa B (29/30 osallistujaa)
1. Zack (VRL-01221) - Anaiska Yemn VH20-039-0025
2. Kics (VRL-05293) - Nyallai LH
3. Liia (VRL-11284) - Myttynen
4. Sylvi (VRL-08179) - Haiku VH19-018-0360
5. Zack (VRL-01221) - Holvena Yemn VH20-015-0024
6. Oresama (VRL-02753) - Temppelileijona
7. Cherry (VRL-12299) - Glory Days de Winter VH19-155-0006
8. Miltsu (VRL-05564) - Gin Larisa VH16-001-0213
9. Miltsu (VRL-05564) - Jamila al Qismat VH16-003-0004
10. meea (VRL-09844) - Rowandell Caramba VH19-077-0004
11. Rachin (VRL-08660) - Barnswick Gingerluxe VH20-027-0130
12. Kida (VRL-08368) - Murtomesi
13. Kida (VRL-08368) - Karpalokuu
14. Liia (VRL-11284) - Aunolan Kenobi VH20-018-0877
15. Cherry (VRL-12299) - Varenna Clover VH18-012-0289
16. meea (VRL-09844) - Rowandell Candina VH19-031-0322
17. Miltsu (VRL-05564) - Aleshia Rewa ox VH11-003-0517
18. Liia (VRL-11284) - Vuornan Han Solo
19. Lissu T. (VRL-12701) - Fridan Uniprinssi VH19-018-0928
20. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Valkyria
21. Cherry (VRL-12299) - Kuuran Amorilla
22. Sylvi (VRL-08179) - Bogårdin Roihuroi VH19-018-1012
23. Kics (VRL-05293) - Priton Illaio
24. Kics (VRL-05293) - Alexios Lyrica I
25. Rachin (VRL-08660) - RF Chronos VH18-012-0304
26. meea (VRL-09844) - Applenach Bettina VH20-057-0014
27. Sylvi (VRL-08179) - Villahaan Hulivilivei VH20-018-0013
28. Lissu T. (VRL-12701) - Llanllwni Brin
29. Kida (VRL-08368) - Seljavirna