Kouluratsastuskilpailut 10.11.2020

Kilpailupaikkana Kilpakeskus Chermia (CHER9064).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 14.10.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 30 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan kolme hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.
Ponit (säkäkorkeus alle 149cm) saavat osallistua
korkeintaan Vaativa B -tasoisiin luokkiin.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Chermia KRJ (kutsut 041-050) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. Helppo A (30/30) TT
2. Helppo A (30/30) TT
3. Vaativa B (30/30) TT
4. Vaativa B (30/30) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun

1. Helppo A (30/30 osallistujaa)
1. Kics (VRL-05293) - Azulina Ion
2. alina (VRL-14858) - Ceiriosen Creirwy VH20-026-0046
3. Viixi (VRL-13923) - Ikitarttuja VH20-018-0794
4. Cherry (VRL-12299) - Ristikallion Rafael VH18-018-1795
5. Lithy (VRL-07127) - September Gerðr VH20-053-0012
6. miivi (VRL-13320) - Ku Sillit Suolassa
7. Viixi (VRL-13923) - Riidankylväjä
8. Uppe (VRL-11253) - Vappulan Pikkupusu
9. alina (VRL-14858) - Oberon Lind VH20-027-0070
10. Liia (VRL-11284) - Poniniemen Belfleur
11. Cherry (VRL-12299) - Wallaroo Kern VH15-012-0486
12. JP (VRL-01948) - Verkenner Coen VH20-023-0056
13. Kida (VRL-08368) - Stormy Ginger Crush VH20-027-0123
14. Eedla S. (VRL-14880) - Viljan Sirius VH20-018-0540
15. Viixi (VRL-13923) - Hiivurin Suosurma
16. alina (VRL-14858) - Poniniemen Pretty Whisper VH20-027-0051
17. JP (VRL-01948) - Bramhorst Prophecy VH20-023-0066
18. Zack (VRL-01221) - Meredith Yemn xx VH20-006-0218
19. JP (VRL-01948) - Zoethout's Evelien VH20-023-0057
20. Cherry (VRL-12299) - Sierra Da Vinci VH18-029-0154
21. Uppe (VRL-11253) - Hupilan Havu
22. Kida (VRL-08368) - Stormy Nectarine VH20-027-0122
23. Minni (VRL-10337) - Made by Miracle
24. Lithy (VRL-07127) - LH Abiud VH17-001-0086
25. miivi (VRL-13320) - Lupsakan Vadelmaviini
26. Uppe (VRL-11253) - Hiprakan Marli
27. miivi (VRL-13320) - Syrjän Varhainen
28. Liia (VRL-11284) - Syyn Kuukierre
29. Liia (VRL-11284) - Spiritus of Silly Firt Hush
30. Kida (VRL-08368) - Stormy Vanilla McFlurry VH20-027-0120

2. Helppo A (30/30 osallistujaa)
1. Viixi (VRL-13923) - Hiivurin Suosurma
2. Liia (VRL-11284) - Spiritus of Silly Firt Hush
3. Minni (VRL-10337) - Made by Miracle
4. Liia (VRL-11284) - Poniniemen Belfleur
5. alina (VRL-14858) - Glenwood Myfanwy VH20-022-0033
6. miivi (VRL-13320) - Ku Sillit Suolassa
7. Viixi (VRL-13923) - Riidankylväjä
8. Kics (VRL-05293) - Azulina Ion
9. Lithy (VRL-07127) - September Gerðr VH20-053-0012
10. alina (VRL-14858) - Ceiriosen Triona VH20-025-0022
11. JP (VRL-01948) - Bramhorst Prophecy VH20-023-0066
12. Zack (VRL-01221) - Meredith Yemn xx VH20-006-0218
13. JP (VRL-01948) - Zoethout's Evelien VH20-023-0057
14. Cherry (VRL-12299) - Ristikallion Rafael VH18-018-1795
15. Uppe (VRL-11253) - Hiprakan Marli
16. Lithy (VRL-07127) - LH Abiud VH17-001-0086
17. Liia (VRL-11284) - Syyn Kuukierre
18. Uppe (VRL-11253) - Vappulan Pikkupusu
19. Kida (VRL-08368) - Stormy Vanilla McFlurry VH20-027-0120
20. JP (VRL-01948) - Verkenner Coen VH20-023-0056
21. Kida (VRL-08368) - Stormy Nectarine VH20-027-0122
22. miivi (VRL-13320) - Lupsakan Vadelmaviini
23. Eedla S. (VRL-14880) - Viljan Sirius VH20-018-0540
24. Viixi (VRL-13923) - Ikitarttuja VH20-018-0794
25. miivi (VRL-13320) - Syrjän Varhainen
26. Cherry (VRL-12299) - Wallaroo Kern VH15-012-0486
27. Cherry (VRL-12299) - Sierra Da Vinci VH18-029-0154
28. alina (VRL-14858) - Villahaan Vanerma VH20-018-0596
29. Kida (VRL-08368) - Stormy Ginger Crush VH20-027-0123
30. Uppe (VRL-11253) - Hupilan Havu

3. Vaativa B (30/30 osallistujaa)
1. Eedla S. (VRL-14880) - Hornanhovin Minion VH20-018-0671
2. Oresama (VRL-02753) - Temppelileijona
3. Kida (VRL-08368) - Helmihilla
4. Liia (VRL-11284) - Aunolan Kenobi
5. Lithy (VRL-07127) - LH Abiud VH17-001-0086
6. alina (VRL-14858) - Rhuddain Cadwaladr Dawn VH14-026-0137
7. Kics (VRL-05293) - Nyallai LH
8. Cherry (VRL-12299) - Glory Days de Winter VH19-155-0006
9. Uppe (VRL-11253) - Koistilan Jekku
10. Liia (VRL-11284) - Vuornan Han Solo
11. Lithy (VRL-07127) - September Gerðr VH20-053-0012
12. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Edda
13. Kics (VRL-05293) - Alexios Lyrica I
14. Zack (VRL-01221) - Priton Fanaka VH20-039-0020
15. Lithy (VRL-07127) - LH Francisca VH17-001-0085
16. Cherry (VRL-12299) - Merimiina VH19-018-0229
17. Zack (VRL-01221) - Holvena Yemn VH20-015-0024
18. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Sarle
19. Cherry (VRL-12299) - Varenna Clover VH18-012-0289
20. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Armas
21. Lissu T. (VRL-12701) - Fridan Uniprinssi VH19-018-0928
22. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Joosua
23. miivi (VRL-13320) - Myrskylän Paljettiponi
24. Kics (VRL-05293) - Priton Illaio
25. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Loviatar
26. miivi (VRL-13320) - Kievarinkujan Hämmennys
27. Knipse (VRL-14657) - Cypripedioideae VH20-285-0001
28. JP (VRL-01948) - Alathea
29. Kida (VRL-08368) - Uskalias
30. Kida (VRL-08368) - Pikkujalava

4. Vaativa B (30/30 osallistujaa)
1. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Sarle
2. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Joosua
3. Knipse (VRL-14657) - Cypripedioideae VH20-285-0001
4. Kics (VRL-05293) - Alexios Lyrica I
5. Uppe (VRL-11253) - Koistilan Jekku
6. Lissu T. (VRL-12701) - Fridan Uniprinssi VH19-018-0928
7. miivi (VRL-13320) - Kievarinkujan Hämmennys
8. alina (VRL-14858) - Rhuddain Cadwaladr Dawn VH14-026-0137
9. miivi (VRL-13320) - Myrskylän Paljettiponi
10. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Loviatar
11. Kida (VRL-08368) - Helmihilla
12. Eedla S. (VRL-14880) - Hornanhovin Minion VH20-018-0671
13. Lithy (VRL-07127) - September Gerðr VH20-053-0012
14. Zack (VRL-01221) - Holvena Yemn VH20-015-0024
15. Kics (VRL-05293) - Nyallai LH
16. Lithy (VRL-07127) - LH Abiud VH17-001-0086
17. Oresama (VRL-02753) - Temppelileijona
18. Cherry (VRL-12299) - Glory Days de Winter VH19-155-0006
19. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Edda
20. Zack (VRL-01221) - Priton Fanaka VH20-039-0020
21. Liia (VRL-11284) - Vuornan Han Solo
22. Liia (VRL-11284) - Aunolan Kenobi
23. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Armas
24. Lithy (VRL-07127) - LH Francisca VH17-001-0085
25. Kida (VRL-08368) - Pikkujalava
26. Cherry (VRL-12299) - Merimiina VH19-018-0229
27. JP (VRL-01948) - Alathea
28. Cherry (VRL-12299) - Varenna Clover VH18-012-0289
29. Kida (VRL-08368) - Uskalias
30. Kics (VRL-05293) - Priton Illaio