Kouluratsastuskilpailut 09.11.2020

Kilpailupaikkana Kilpakeskus Chermia (CHER9064).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 14.10.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 30 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan kolme hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.
Ponit (säkäkorkeus alle 149cm) saavat osallistua
korkeintaan Vaativa B -tasoisiin luokkiin.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Chermia KRJ (kutsut 041-050) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. Helppo A (30/30) TT
2. Helppo A (30/30) TT
3. Vaativa B (30/30) TT
4. Vaativa B (30/30) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun

1. Helppo A (30/30 osallistujaa)
1. alina (VRL-14858) - Poniniemen Pretty Whisper VH20-027-0051
2. Liia (VRL-11284) - Syyn Kuukierre
3. Zack (VRL-01221) - Meredith Yemn xx VH20-006-0218
4. miivi (VRL-13320) - Ku Sillit Suolassa
5. Cherry (VRL-12299) - Wallaroo Kern VH15-012-0486
6. Uppe (VRL-11253) - Hupilan Havu
7. Cherry (VRL-12299) - Sierra Da Vinci VH18-029-0154
8. Kics (VRL-05293) - Azulina Ion
9. Eedla S. (VRL-14880) - Viljan Sirius VH20-018-0540
10. Lithy (VRL-07127) - September Gerðr VH20-053-0012
11. Minni (VRL-10337) - Made by Miracle
12. Lithy (VRL-07127) - LH Abiud VH17-001-0086
13. Liia (VRL-11284) - Spiritus of Silly Firt Hush
14. miivi (VRL-13320) - Syrjän Varhainen
15. Viixi (VRL-13923) - Hiivurin Suosurma
16. alina (VRL-14858) - Oberon Lind VH20-027-0070
17. Viixi (VRL-13923) - Riidankylväjä
18. alina (VRL-14858) - Ceiriosen Creirwy VH20-026-0046
19. JP (VRL-01948) - Bramhorst Prophecy VH20-023-0066
20. Cherry (VRL-12299) - Ristikallion Rafael VH18-018-1795
21. Uppe (VRL-11253) - Hiprakan Marli
22. miivi (VRL-13320) - Lupsakan Vadelmaviini
23. JP (VRL-01948) - Verkenner Coen VH20-023-0056
24. Uppe (VRL-11253) - Vappulan Pikkupusu
25. Kida (VRL-08368) - Stormy Ginger Crush VH20-027-0123
26. Viixi (VRL-13923) - Ikitarttuja VH20-018-0794
27. Kida (VRL-08368) - Stormy Vanilla McFlurry VH20-027-0120
28. Liia (VRL-11284) - Poniniemen Belfleur
29. JP (VRL-01948) - Zoethout's Evelien VH20-023-0057
30. Kida (VRL-08368) - Stormy Nectarine VH20-027-0122

2. Helppo A (30/30 osallistujaa)
1. Kida (VRL-08368) - Stormy Ginger Crush VH20-027-0123
2. Cherry (VRL-12299) - Wallaroo Kern VH15-012-0486
3. Lithy (VRL-07127) - LH Abiud VH17-001-0086
4. Uppe (VRL-11253) - Hupilan Havu
5. JP (VRL-01948) - Zoethout's Evelien VH20-023-0057
6. miivi (VRL-13320) - Syrjän Varhainen
7. miivi (VRL-13320) - Ku Sillit Suolassa
8. Liia (VRL-11284) - Poniniemen Belfleur
9. Eedla S. (VRL-14880) - Viljan Sirius VH20-018-0540
10. Kida (VRL-08368) - Stormy Vanilla McFlurry VH20-027-0120
11. Cherry (VRL-12299) - Sierra Da Vinci VH18-029-0154
12. Viixi (VRL-13923) - Ikitarttuja VH20-018-0794
13. JP (VRL-01948) - Verkenner Coen VH20-023-0056
14. Cherry (VRL-12299) - Ristikallion Rafael VH18-018-1795
15. Liia (VRL-11284) - Syyn Kuukierre
16. Kics (VRL-05293) - Azulina Ion
17. miivi (VRL-13320) - Lupsakan Vadelmaviini
18. alina (VRL-14858) - Villahaan Vanerma VH20-018-0596
19. alina (VRL-14858) - Ceiriosen Triona VH20-025-0022
20. Liia (VRL-11284) - Spiritus of Silly Firt Hush
21. Uppe (VRL-11253) - Hiprakan Marli
22. JP (VRL-01948) - Bramhorst Prophecy VH20-023-0066
23. Lithy (VRL-07127) - September Gerðr VH20-053-0012
24. Minni (VRL-10337) - Made by Miracle
25. alina (VRL-14858) - Glenwood Myfanwy VH20-022-0033
26. Viixi (VRL-13923) - Hiivurin Suosurma
27. Viixi (VRL-13923) - Riidankylväjä
28. Uppe (VRL-11253) - Vappulan Pikkupusu
29. Zack (VRL-01221) - Meredith Yemn xx VH20-006-0218
30. Kida (VRL-08368) - Stormy Nectarine VH20-027-0122

3. Vaativa B (30/30 osallistujaa)
1. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Sarle
2. miivi (VRL-13320) - Myrskylän Paljettiponi
3. Knipse (VRL-14657) - Cypripedioideae VH20-285-0001
4. Lithy (VRL-07127) - September Gerðr VH20-053-0012
5. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Edda
6. Liia (VRL-11284) - Vuornan Han Solo
7. Zack (VRL-01221) - Holvena Yemn VH20-015-0024
8. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Armas
9. Lithy (VRL-07127) - LH Abiud VH17-001-0086
10. Liia (VRL-11284) - Aunolan Kenobi
11. Kics (VRL-05293) - Nyallai LH
12. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Loviatar
13. Kida (VRL-08368) - Uskalias
14. Oresama (VRL-02753) - Temppelileijona
15. Kics (VRL-05293) - Priton Illaio
16. miivi (VRL-13320) - Kievarinkujan Hämmennys
17. Eedla S. (VRL-14880) - Hornanhovin Minion VH20-018-0671
18. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Joosua
19. Uppe (VRL-11253) - Koistilan Jekku
20. Cherry (VRL-12299) - Varenna Clover VH18-012-0289
21. Kics (VRL-05293) - Alexios Lyrica I
22. alina (VRL-14858) - Rhuddain Cadwaladr Dawn VH14-026-0137
23. Cherry (VRL-12299) - Glory Days de Winter VH19-155-0006
24. Zack (VRL-01221) - Priton Fanaka VH20-039-0020
25. JP (VRL-01948) - Alathea
26. Lithy (VRL-07127) - LH Francisca VH17-001-0085
27. Lissu T. (VRL-12701) - Fridan Uniprinssi VH19-018-0928
28. Kida (VRL-08368) - Helmihilla
29. Cherry (VRL-12299) - Merimiina VH19-018-0229
30. Kida (VRL-08368) - Pikkujalava

4. Vaativa B (30/30 osallistujaa)
1. Kida (VRL-08368) - Helmihilla
2. Cherry (VRL-12299) - Varenna Clover VH18-012-0289
3. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Armas
4. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Edda
5. Cherry (VRL-12299) - Glory Days de Winter VH19-155-0006
6. Zack (VRL-01221) - Priton Fanaka VH20-039-0020
7. Oresama (VRL-02753) - Temppelileijona
8. miivi (VRL-13320) - Kievarinkujan Hämmennys
9. Kics (VRL-05293) - Alexios Lyrica I
10. Liia (VRL-11284) - Aunolan Kenobi
11. Zack (VRL-01221) - Holvena Yemn VH20-015-0024
12. JP (VRL-01948) - Alathea
13. Knipse (VRL-14657) - Cypripedioideae VH20-285-0001
14. miivi (VRL-13320) - Myrskylän Paljettiponi
15. Eedla S. (VRL-14880) - Hornanhovin Minion VH20-018-0671
16. Kida (VRL-08368) - Pikkujalava
17. Kics (VRL-05293) - Nyallai LH
18. Lithy (VRL-07127) - LH Francisca VH17-001-0085
19. alina (VRL-14858) - Rhuddain Cadwaladr Dawn VH14-026-0137
20. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Joosua
21. Kida (VRL-08368) - Uskalias
22. Cherry (VRL-12299) - Merimiina VH19-018-0229
23. Liia (VRL-11284) - Vuornan Han Solo
24. Lissu T. (VRL-12701) - Fridan Uniprinssi VH19-018-0928
25. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Loviatar
26. Lithy (VRL-07127) - September Gerðr VH20-053-0012
27. Kics (VRL-05293) - Priton Illaio
28. Uppe (VRL-11253) - Koistilan Jekku
29. Lithy (VRL-07127) - LH Abiud VH17-001-0086
30. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Sarle