Kouluratsastuskilpailut 08.11.2020

Kilpailupaikkana Kilpakeskus Chermia (CHER9064).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 14.10.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 30 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan kolme hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.
Ponit (säkäkorkeus alle 149cm) saavat osallistua
korkeintaan Vaativa B -tasoisiin luokkiin.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Chermia KRJ (kutsut 041-050) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. Helppo A (30/30) TT
2. Helppo A (30/30) TT
3. Vaativa B (30/30) TT
4. Vaativa B (30/30) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun

1. Helppo A (30/30 osallistujaa)
1. Cherry (VRL-12299) - Wallaroo Kern VH15-012-0486
2. Uppe (VRL-11253) - Hiprakan Marli
3. Zack (VRL-01221) - Meredith Yemn xx VH20-006-0218
4. Uppe (VRL-11253) - Hupilan Havu
5. Kics (VRL-05293) - Azulina Ion
6. Viixi (VRL-13923) - Ikitarttuja VH20-018-0794
7. alina (VRL-14858) - Poniniemen Pretty Whisper VH20-027-0051
8. Liia (VRL-11284) - Poniniemen Belfleur
9. alina (VRL-14858) - Ceiriosen Creirwy VH20-026-0046
10. Kida (VRL-08368) - Stormy Vanilla McFlurry VH20-027-0120
11. miivi (VRL-13320) - Ku Sillit Suolassa
12. Kida (VRL-08368) - Stormy Ginger Crush VH20-027-0123
13. Kida (VRL-08368) - Stormy Nectarine VH20-027-0122
14. Viixi (VRL-13923) - Riidankylväjä
15. JP (VRL-01948) - Zoethout's Evelien VH20-023-0057
16. Lithy (VRL-07127) - LH Abiud VH17-001-0086
17. Lithy (VRL-07127) - September Gerðr VH20-053-0012
18. Eedla S. (VRL-14880) - Viljan Sirius VH20-018-0540
19. Cherry (VRL-12299) - Sierra Da Vinci VH18-029-0154
20. miivi (VRL-13320) - Syrjän Varhainen
21. Viixi (VRL-13923) - Hiivurin Suosurma
22. miivi (VRL-13320) - Lupsakan Vadelmaviini
23. Cherry (VRL-12299) - Ristikallion Rafael VH18-018-1795
24. Liia (VRL-11284) - Spiritus of Silly Firt Hush
25. Liia (VRL-11284) - Syyn Kuukierre
26. JP (VRL-01948) - Bramhorst Prophecy VH20-023-0066
27. JP (VRL-01948) - Verkenner Coen VH20-023-0056
28. Uppe (VRL-11253) - Vappulan Pikkupusu
29. Minni (VRL-10337) - Made by Miracle
30. alina (VRL-14858) - Oberon Lind VH20-027-0070

2. Helppo A (30/30 osallistujaa)
1. Uppe (VRL-11253) - Hiprakan Marli
2. Viixi (VRL-13923) - Riidankylväjä
3. JP (VRL-01948) - Bramhorst Prophecy VH20-023-0066
4. Minni (VRL-10337) - Made by Miracle
5. Cherry (VRL-12299) - Sierra Da Vinci VH18-029-0154
6. Kida (VRL-08368) - Stormy Vanilla McFlurry VH20-027-0120
7. Kida (VRL-08368) - Stormy Ginger Crush VH20-027-0123
8. Viixi (VRL-13923) - Hiivurin Suosurma
9. JP (VRL-01948) - Zoethout's Evelien VH20-023-0057
10. Cherry (VRL-12299) - Wallaroo Kern VH15-012-0486
11. Viixi (VRL-13923) - Ikitarttuja VH20-018-0794
12. miivi (VRL-13320) - Ku Sillit Suolassa
13. Eedla S. (VRL-14880) - Viljan Sirius VH20-018-0540
14. Lithy (VRL-07127) - LH Abiud VH17-001-0086
15. Uppe (VRL-11253) - Hupilan Havu
16. Kics (VRL-05293) - Azulina Ion
17. JP (VRL-01948) - Verkenner Coen VH20-023-0056
18. Liia (VRL-11284) - Spiritus of Silly Firt Hush
19. Cherry (VRL-12299) - Ristikallion Rafael VH18-018-1795
20. alina (VRL-14858) - Glenwood Myfanwy VH20-022-0033
21. miivi (VRL-13320) - Lupsakan Vadelmaviini
22. Uppe (VRL-11253) - Vappulan Pikkupusu
23. Zack (VRL-01221) - Meredith Yemn xx VH20-006-0218
24. alina (VRL-14858) - Villahaan Vanerma VH20-018-0596
25. miivi (VRL-13320) - Syrjän Varhainen
26. Liia (VRL-11284) - Poniniemen Belfleur
27. Liia (VRL-11284) - Syyn Kuukierre
28. Lithy (VRL-07127) - September Gerðr VH20-053-0012
29. Kida (VRL-08368) - Stormy Nectarine VH20-027-0122
30. alina (VRL-14858) - Ceiriosen Triona VH20-025-0022

3. Vaativa B (30/30 osallistujaa)
1. Eedla S. (VRL-14880) - Hornanhovin Minion VH20-018-0671
2. alina (VRL-14858) - Rhuddain Cadwaladr Dawn VH14-026-0137
3. Cherry (VRL-12299) - Varenna Clover VH18-012-0289
4. Kida (VRL-08368) - Pikkujalava
5. Kics (VRL-05293) - Alexios Lyrica I
6. Cherry (VRL-12299) - Merimiina VH19-018-0229
7. Knipse (VRL-14657) - Cypripedioideae VH20-285-0001
8. Liia (VRL-11284) - Aunolan Kenobi
9. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Edda
10. Kics (VRL-05293) - Nyallai LH
11. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Armas
12. Kida (VRL-08368) - Uskalias
13. Zack (VRL-01221) - Holvena Yemn VH20-015-0024
14. Liia (VRL-11284) - Vuornan Han Solo
15. Kics (VRL-05293) - Priton Illaio
16. Oresama (VRL-02753) - Temppelileijona
17. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Loviatar
18. JP (VRL-01948) - Alathea
19. Uppe (VRL-11253) - Koistilan Jekku
20. Kida (VRL-08368) - Helmihilla
21. Lithy (VRL-07127) - September Gerðr VH20-053-0012
22. Lithy (VRL-07127) - LH Abiud VH17-001-0086
23. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Joosua
24. miivi (VRL-13320) - Myrskylän Paljettiponi
25. Cherry (VRL-12299) - Glory Days de Winter VH19-155-0006
26. Zack (VRL-01221) - Priton Fanaka VH20-039-0020
27. Lissu T. (VRL-12701) - Fridan Uniprinssi VH19-018-0928
28. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Sarle
29. miivi (VRL-13320) - Kievarinkujan Hämmennys
30. Lithy (VRL-07127) - LH Francisca VH17-001-0085

4. Vaativa B (30/30 osallistujaa)
1. Liia (VRL-11284) - Aunolan Kenobi
2. Lithy (VRL-07127) - September Gerðr VH20-053-0012
3. Cherry (VRL-12299) - Varenna Clover VH18-012-0289
4. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Armas
5. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Sarle
6. Eedla S. (VRL-14880) - Hornanhovin Minion VH20-018-0671
7. Kida (VRL-08368) - Uskalias
8. Lithy (VRL-07127) - LH Abiud VH17-001-0086
9. Cherry (VRL-12299) - Merimiina VH19-018-0229
10. JP (VRL-01948) - Alathea
11. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Joosua
12. alina (VRL-14858) - Rhuddain Cadwaladr Dawn VH14-026-0137
13. Knipse (VRL-14657) - Cypripedioideae VH20-285-0001
14. Lissu T. (VRL-12701) - Fridan Uniprinssi VH19-018-0928
15. Zack (VRL-01221) - Holvena Yemn VH20-015-0024
16. Liia (VRL-11284) - Vuornan Han Solo
17. Kics (VRL-05293) - Nyallai LH
18. miivi (VRL-13320) - Kievarinkujan Hämmennys
19. Kida (VRL-08368) - Pikkujalava
20. Lithy (VRL-07127) - LH Francisca VH17-001-0085
21. miivi (VRL-13320) - Myrskylän Paljettiponi
22. Oresama (VRL-02753) - Temppelileijona
23. Zack (VRL-01221) - Priton Fanaka VH20-039-0020
24. Kics (VRL-05293) - Alexios Lyrica I
25. Kics (VRL-05293) - Priton Illaio
26. Kida (VRL-08368) - Helmihilla
27. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Loviatar
28. Cherry (VRL-12299) - Glory Days de Winter VH19-155-0006
29. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Edda
30. Uppe (VRL-11253) - Koistilan Jekku