Kouluratsastuskilpailut 07.11.2020

Kilpailupaikkana Kilpakeskus Chermia (CHER9064).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 14.10.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 30 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan kolme hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.
Ponit (säkäkorkeus alle 149cm) saavat osallistua
korkeintaan Vaativa B -tasoisiin luokkiin.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Chermia KRJ (kutsut 041-050) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. Helppo A (30/30) TT
2. Helppo A (30/30) TT
3. Vaativa B (30/30) TT
4. Vaativa B (30/30) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun

1. Helppo A (30/30 osallistujaa)
1. Kics (VRL-05293) - Azulina Ion
2. Viixi (VRL-13923) - Hiivurin Suosurma
3. alina (VRL-14858) - Ceiriosen Creirwy VH20-026-0046
4. Viixi (VRL-13923) - Riidankylväjä
5. Kida (VRL-08368) - Stormy Ginger Crush VH20-027-0123
6. Cherry (VRL-12299) - Ristikallion Rafael VH18-018-1795
7. Uppe (VRL-11253) - Hupilan Havu
8. JP (VRL-01948) - Zoethout's Evelien VH20-023-0057
9. Viixi (VRL-13923) - Ikitarttuja VH20-018-0794
10. Minni (VRL-10337) - Made by Miracle
11. Uppe (VRL-11253) - Vappulan Pikkupusu
12. alina (VRL-14858) - Poniniemen Pretty Whisper VH20-027-0051
13. Lithy (VRL-07127) - September Gerðr VH20-053-0012
14. Uppe (VRL-11253) - Hiprakan Marli
15. Liia (VRL-11284) - Spiritus of Silly Firt Hush
16. Lithy (VRL-07127) - LH Abiud VH17-001-0086
17. Liia (VRL-11284) - Syyn Kuukierre
18. alina (VRL-14858) - Oberon Lind VH20-027-0070
19. JP (VRL-01948) - Verkenner Coen VH20-023-0056
20. Kida (VRL-08368) - Stormy Nectarine VH20-027-0122
21. Eedla S. (VRL-14880) - Viljan Sirius VH20-018-0540
22. miivi (VRL-13320) - Lupsakan Vadelmaviini
23. Cherry (VRL-12299) - Sierra Da Vinci VH18-029-0154
24. Zack (VRL-01221) - Meredith Yemn xx VH20-006-0218
25. miivi (VRL-13320) - Ku Sillit Suolassa
26. JP (VRL-01948) - Bramhorst Prophecy VH20-023-0066
27. miivi (VRL-13320) - Syrjän Varhainen
28. Cherry (VRL-12299) - Wallaroo Kern VH15-012-0486
29. Liia (VRL-11284) - Poniniemen Belfleur
30. Kida (VRL-08368) - Stormy Vanilla McFlurry VH20-027-0120

2. Helppo A (30/30 osallistujaa)
1. Cherry (VRL-12299) - Wallaroo Kern VH15-012-0486
2. Liia (VRL-11284) - Syyn Kuukierre
3. alina (VRL-14858) - Villahaan Vanerma VH20-018-0596
4. JP (VRL-01948) - Bramhorst Prophecy VH20-023-0066
5. miivi (VRL-13320) - Ku Sillit Suolassa
6. Kida (VRL-08368) - Stormy Ginger Crush VH20-027-0123
7. alina (VRL-14858) - Glenwood Myfanwy VH20-022-0033
8. miivi (VRL-13320) - Syrjän Varhainen
9. Uppe (VRL-11253) - Hupilan Havu
10. Viixi (VRL-13923) - Riidankylväjä
11. Uppe (VRL-11253) - Vappulan Pikkupusu
12. Minni (VRL-10337) - Made by Miracle
13. Kida (VRL-08368) - Stormy Nectarine VH20-027-0122
14. Viixi (VRL-13923) - Hiivurin Suosurma
15. Uppe (VRL-11253) - Hiprakan Marli
16. Kida (VRL-08368) - Stormy Vanilla McFlurry VH20-027-0120
17. JP (VRL-01948) - Verkenner Coen VH20-023-0056
18. Lithy (VRL-07127) - LH Abiud VH17-001-0086
19. Viixi (VRL-13923) - Ikitarttuja VH20-018-0794
20. Kics (VRL-05293) - Azulina Ion
21. alina (VRL-14858) - Ceiriosen Triona VH20-025-0022
22. miivi (VRL-13320) - Lupsakan Vadelmaviini
23. Lithy (VRL-07127) - September Gerðr VH20-053-0012
24. Cherry (VRL-12299) - Ristikallion Rafael VH18-018-1795
25. JP (VRL-01948) - Zoethout's Evelien VH20-023-0057
26. Cherry (VRL-12299) - Sierra Da Vinci VH18-029-0154
27. Liia (VRL-11284) - Spiritus of Silly Firt Hush
28. Eedla S. (VRL-14880) - Viljan Sirius VH20-018-0540
29. Zack (VRL-01221) - Meredith Yemn xx VH20-006-0218
30. Liia (VRL-11284) - Poniniemen Belfleur

3. Vaativa B (30/30 osallistujaa)
1. Kida (VRL-08368) - Uskalias
2. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Joosua
3. Kics (VRL-05293) - Nyallai LH
4. miivi (VRL-13320) - Kievarinkujan Hämmennys
5. Eedla S. (VRL-14880) - Hornanhovin Minion VH20-018-0671
6. Kics (VRL-05293) - Alexios Lyrica I
7. Kics (VRL-05293) - Priton Illaio
8. Cherry (VRL-12299) - Merimiina VH19-018-0229
9. Cherry (VRL-12299) - Glory Days de Winter VH19-155-0006
10. Kida (VRL-08368) - Pikkujalava
11. Oresama (VRL-02753) - Temppelileijona
12. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Armas
13. Zack (VRL-01221) - Holvena Yemn VH20-015-0024
14. miivi (VRL-13320) - Myrskylän Paljettiponi
15. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Edda
16. Kida (VRL-08368) - Helmihilla
17. Liia (VRL-11284) - Vuornan Han Solo
18. Zack (VRL-01221) - Priton Fanaka VH20-039-0020
19. Lithy (VRL-07127) - LH Abiud VH17-001-0086
20. Liia (VRL-11284) - Aunolan Kenobi
21. alina (VRL-14858) - Rhuddain Cadwaladr Dawn VH14-026-0137
22. Uppe (VRL-11253) - Koistilan Jekku
23. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Loviatar
24. Knipse (VRL-14657) - Cypripedioideae VH20-285-0001
25. Lissu T. (VRL-12701) - Fridan Uniprinssi VH19-018-0928
26. Cherry (VRL-12299) - Varenna Clover VH18-012-0289
27. JP (VRL-01948) - Alathea
28. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Sarle
29. Lithy (VRL-07127) - LH Francisca VH17-001-0085
30. Lithy (VRL-07127) - September Gerðr VH20-053-0012

4. Vaativa B (30/30 osallistujaa)
1. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Armas
2. Uppe (VRL-11253) - Koistilan Jekku
3. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Joosua
4. Kida (VRL-08368) - Pikkujalava
5. miivi (VRL-13320) - Myrskylän Paljettiponi
6. JP (VRL-01948) - Alathea
7. Cherry (VRL-12299) - Glory Days de Winter VH19-155-0006
8. Kida (VRL-08368) - Helmihilla
9. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Loviatar
10. Liia (VRL-11284) - Aunolan Kenobi
11. Cherry (VRL-12299) - Varenna Clover VH18-012-0289
12. Lithy (VRL-07127) - September Gerðr VH20-053-0012
13. Kida (VRL-08368) - Uskalias
14. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Edda
15. Kics (VRL-05293) - Alexios Lyrica I
16. Kics (VRL-05293) - Priton Illaio
17. Lithy (VRL-07127) - LH Abiud VH17-001-0086
18. Zack (VRL-01221) - Holvena Yemn VH20-015-0024
19. Eedla S. (VRL-14880) - Hornanhovin Minion VH20-018-0671
20. Lissu T. (VRL-12701) - Fridan Uniprinssi VH19-018-0928
21. alina (VRL-14858) - Rhuddain Cadwaladr Dawn VH14-026-0137
22. miivi (VRL-13320) - Kievarinkujan Hämmennys
23. Zack (VRL-01221) - Priton Fanaka VH20-039-0020
24. Lithy (VRL-07127) - LH Francisca VH17-001-0085
25. Liia (VRL-11284) - Vuornan Han Solo
26. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Sarle
27. Kics (VRL-05293) - Nyallai LH
28. Cherry (VRL-12299) - Merimiina VH19-018-0229
29. Oresama (VRL-02753) - Temppelileijona
30. Knipse (VRL-14657) - Cypripedioideae VH20-285-0001