Kouluratsastuskilpailut 06.11.2020

Kilpailupaikkana Kilpakeskus Chermia (CHER9064).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 14.10.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 30 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan kolme hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.
Ponit (säkäkorkeus alle 149cm) saavat osallistua
korkeintaan Vaativa B -tasoisiin luokkiin.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Chermia KRJ (kutsut 041-050) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. Helppo A (30/30) TT
2. Helppo A (30/30) TT
3. Vaativa B (30/30) TT
4. Vaativa B (30/30) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun

1. Helppo A (30/30 osallistujaa)
1. miivi (VRL-13320) - Syrjän Varhainen
2. Eedla S. (VRL-14880) - Viljan Sirius VH20-018-0540
3. Cherry (VRL-12299) - Sierra Da Vinci VH18-029-0154
4. alina (VRL-14858) - Oberon Lind VH20-027-0070
5. Kics (VRL-05293) - Azulina Ion
6. Zack (VRL-01221) - Meredith Yemn xx VH20-006-0218
7. Uppe (VRL-11253) - Vappulan Pikkupusu
8. Uppe (VRL-11253) - Hupilan Havu
9. JP (VRL-01948) - Bramhorst Prophecy VH20-023-0066
10. Minni (VRL-10337) - Made by Miracle
11. Liia (VRL-11284) - Spiritus of Silly Firt Hush
12. Lithy (VRL-07127) - LH Abiud VH17-001-0086
13. Viixi (VRL-13923) - Riidankylväjä
14. Liia (VRL-11284) - Poniniemen Belfleur
15. Kida (VRL-08368) - Stormy Vanilla McFlurry VH20-027-0120
16. Cherry (VRL-12299) - Wallaroo Kern VH15-012-0486
17. miivi (VRL-13320) - Lupsakan Vadelmaviini
18. Kida (VRL-08368) - Stormy Nectarine VH20-027-0122
19. Uppe (VRL-11253) - Hiprakan Marli
20. JP (VRL-01948) - Verkenner Coen VH20-023-0056
21. Liia (VRL-11284) - Syyn Kuukierre
22. Viixi (VRL-13923) - Ikitarttuja VH20-018-0794
23. Kida (VRL-08368) - Stormy Ginger Crush VH20-027-0123
24. Cherry (VRL-12299) - Ristikallion Rafael VH18-018-1795
25. alina (VRL-14858) - Ceiriosen Creirwy VH20-026-0046
26. Viixi (VRL-13923) - Hiivurin Suosurma
27. miivi (VRL-13320) - Ku Sillit Suolassa
28. alina (VRL-14858) - Poniniemen Pretty Whisper VH20-027-0051
29. JP (VRL-01948) - Zoethout's Evelien VH20-023-0057
30. Lithy (VRL-07127) - September Gerðr VH20-053-0012

2. Helppo A (30/30 osallistujaa)
1. alina (VRL-14858) - Ceiriosen Triona VH20-025-0022
2. Liia (VRL-11284) - Spiritus of Silly Firt Hush
3. Viixi (VRL-13923) - Riidankylväjä
4. Kida (VRL-08368) - Stormy Nectarine VH20-027-0122
5. JP (VRL-01948) - Verkenner Coen VH20-023-0056
6. JP (VRL-01948) - Zoethout's Evelien VH20-023-0057
7. Minni (VRL-10337) - Made by Miracle
8. Cherry (VRL-12299) - Wallaroo Kern VH15-012-0486
9. Uppe (VRL-11253) - Vappulan Pikkupusu
10. alina (VRL-14858) - Villahaan Vanerma VH20-018-0596
11. Liia (VRL-11284) - Poniniemen Belfleur
12. Viixi (VRL-13923) - Hiivurin Suosurma
13. Kics (VRL-05293) - Azulina Ion
14. Eedla S. (VRL-14880) - Viljan Sirius VH20-018-0540
15. Lithy (VRL-07127) - September Gerðr VH20-053-0012
16. miivi (VRL-13320) - Ku Sillit Suolassa
17. Kida (VRL-08368) - Stormy Ginger Crush VH20-027-0123
18. Cherry (VRL-12299) - Ristikallion Rafael VH18-018-1795
19. Kida (VRL-08368) - Stormy Vanilla McFlurry VH20-027-0120
20. Viixi (VRL-13923) - Ikitarttuja VH20-018-0794
21. miivi (VRL-13320) - Syrjän Varhainen
22. alina (VRL-14858) - Glenwood Myfanwy VH20-022-0033
23. JP (VRL-01948) - Bramhorst Prophecy VH20-023-0066
24. Uppe (VRL-11253) - Hupilan Havu
25. Uppe (VRL-11253) - Hiprakan Marli
26. miivi (VRL-13320) - Lupsakan Vadelmaviini
27. Liia (VRL-11284) - Syyn Kuukierre
28. Zack (VRL-01221) - Meredith Yemn xx VH20-006-0218
29. Lithy (VRL-07127) - LH Abiud VH17-001-0086
30. Cherry (VRL-12299) - Sierra Da Vinci VH18-029-0154

3. Vaativa B (30/30 osallistujaa)
1. Lithy (VRL-07127) - LH Francisca VH17-001-0085
2. Kics (VRL-05293) - Nyallai LH
3. Kics (VRL-05293) - Priton Illaio
4. Kida (VRL-08368) - Pikkujalava
5. Zack (VRL-01221) - Holvena Yemn VH20-015-0024
6. Lithy (VRL-07127) - September Gerðr VH20-053-0012
7. Knipse (VRL-14657) - Cypripedioideae VH20-285-0001
8. Kics (VRL-05293) - Alexios Lyrica I
9. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Edda
10. Lissu T. (VRL-12701) - Fridan Uniprinssi VH19-018-0928
11. Zack (VRL-01221) - Priton Fanaka VH20-039-0020
12. JP (VRL-01948) - Alathea
13. Lithy (VRL-07127) - LH Abiud VH17-001-0086
14. Uppe (VRL-11253) - Koistilan Jekku
15. alina (VRL-14858) - Rhuddain Cadwaladr Dawn VH14-026-0137
16. Oresama (VRL-02753) - Temppelileijona
17. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Joosua
18. Kida (VRL-08368) - Helmihilla
19. Cherry (VRL-12299) - Glory Days de Winter VH19-155-0006
20. miivi (VRL-13320) - Kievarinkujan Hämmennys
21. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Loviatar
22. Cherry (VRL-12299) - Varenna Clover VH18-012-0289
23. miivi (VRL-13320) - Myrskylän Paljettiponi
24. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Armas
25. Cherry (VRL-12299) - Merimiina VH19-018-0229
26. Eedla S. (VRL-14880) - Hornanhovin Minion VH20-018-0671
27. Liia (VRL-11284) - Aunolan Kenobi
28. Liia (VRL-11284) - Vuornan Han Solo
29. Kida (VRL-08368) - Uskalias
30. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Sarle

4. Vaativa B (30/30 osallistujaa)
1. Cherry (VRL-12299) - Glory Days de Winter VH19-155-0006
2. Kics (VRL-05293) - Priton Illaio
3. miivi (VRL-13320) - Myrskylän Paljettiponi
4. Kida (VRL-08368) - Pikkujalava
5. Lithy (VRL-07127) - September Gerðr VH20-053-0012
6. Zack (VRL-01221) - Holvena Yemn VH20-015-0024
7. Oresama (VRL-02753) - Temppelileijona
8. JP (VRL-01948) - Alathea
9. Lissu T. (VRL-12701) - Fridan Uniprinssi VH19-018-0928
10. Liia (VRL-11284) - Vuornan Han Solo
11. Kics (VRL-05293) - Nyallai LH
12. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Loviatar
13. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Sarle
14. Lithy (VRL-07127) - LH Francisca VH17-001-0085
15. Cherry (VRL-12299) - Varenna Clover VH18-012-0289
16. Kida (VRL-08368) - Uskalias
17. Lithy (VRL-07127) - LH Abiud VH17-001-0086
18. Uppe (VRL-11253) - Koistilan Jekku
19. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Edda
20. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Armas
21. miivi (VRL-13320) - Kievarinkujan Hämmennys
22. alina (VRL-14858) - Rhuddain Cadwaladr Dawn VH14-026-0137
23. Knipse (VRL-14657) - Cypripedioideae VH20-285-0001
24. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Joosua
25. Kida (VRL-08368) - Helmihilla
26. Cherry (VRL-12299) - Merimiina VH19-018-0229
27. Liia (VRL-11284) - Aunolan Kenobi
28. Eedla S. (VRL-14880) - Hornanhovin Minion VH20-018-0671
29. Kics (VRL-05293) - Alexios Lyrica I
30. Zack (VRL-01221) - Priton Fanaka VH20-039-0020