Kouluratsastuskilpailut 05.11.2020

Kilpailupaikkana Kilpakeskus Chermia (CHER9064).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 14.10.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 30 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan kolme hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.
Ponit (säkäkorkeus alle 149cm) saavat osallistua
korkeintaan Vaativa B -tasoisiin luokkiin.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Chermia KRJ (kutsut 041-050) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. Helppo A (30/30) TT
2. Helppo A (30/30) TT
3. Vaativa B (30/30) TT
4. Vaativa B (30/30) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun

1. Helppo A (30/30 osallistujaa)
1. Kida (VRL-08368) - Stormy Vanilla McFlurry VH20-027-0120
2. Liia (VRL-11284) - Spiritus of Silly Firt Hush
3. Viixi (VRL-13923) - Ikitarttuja VH20-018-0794
4. Viixi (VRL-13923) - Riidankylväjä
5. alina (VRL-14858) - Poniniemen Pretty Whisper VH20-027-0051
6. Cherry (VRL-12299) - Wallaroo Kern VH15-012-0486
7. Minni (VRL-10337) - Made by Miracle
8. Kics (VRL-05293) - Azulina Ion
9. Lithy (VRL-07127) - September Gerðr VH20-053-0012
10. Kida (VRL-08368) - Stormy Nectarine VH20-027-0122
11. miivi (VRL-13320) - Syrjän Varhainen
12. Uppe (VRL-11253) - Hiprakan Marli
13. Cherry (VRL-12299) - Ristikallion Rafael VH18-018-1795
14. Liia (VRL-11284) - Poniniemen Belfleur
15. Kida (VRL-08368) - Stormy Ginger Crush VH20-027-0123
16. miivi (VRL-13320) - Ku Sillit Suolassa
17. JP (VRL-01948) - Verkenner Coen VH20-023-0056
18. Eedla S. (VRL-14880) - Viljan Sirius VH20-018-0540
19. Cherry (VRL-12299) - Sierra Da Vinci VH18-029-0154
20. JP (VRL-01948) - Bramhorst Prophecy VH20-023-0066
21. JP (VRL-01948) - Zoethout's Evelien VH20-023-0057
22. Zack (VRL-01221) - Meredith Yemn xx VH20-006-0218
23. Lithy (VRL-07127) - LH Abiud VH17-001-0086
24. Uppe (VRL-11253) - Vappulan Pikkupusu
25. Uppe (VRL-11253) - Hupilan Havu
26. Liia (VRL-11284) - Syyn Kuukierre
27. alina (VRL-14858) - Oberon Lind VH20-027-0070
28. miivi (VRL-13320) - Lupsakan Vadelmaviini
29. Viixi (VRL-13923) - Hiivurin Suosurma
30. alina (VRL-14858) - Ceiriosen Creirwy VH20-026-0046

2. Helppo A (30/30 osallistujaa)
1. miivi (VRL-13320) - Syrjän Varhainen
2. Cherry (VRL-12299) - Wallaroo Kern VH15-012-0486
3. Uppe (VRL-11253) - Hupilan Havu
4. Eedla S. (VRL-14880) - Viljan Sirius VH20-018-0540
5. Kida (VRL-08368) - Stormy Ginger Crush VH20-027-0123
6. Liia (VRL-11284) - Spiritus of Silly Firt Hush
7. Lithy (VRL-07127) - September Gerðr VH20-053-0012
8. alina (VRL-14858) - Villahaan Vanerma VH20-018-0596
9. JP (VRL-01948) - Zoethout's Evelien VH20-023-0057
10. miivi (VRL-13320) - Lupsakan Vadelmaviini
11. miivi (VRL-13320) - Ku Sillit Suolassa
12. Kics (VRL-05293) - Azulina Ion
13. alina (VRL-14858) - Ceiriosen Triona VH20-025-0022
14. Kida (VRL-08368) - Stormy Vanilla McFlurry VH20-027-0120
15. Zack (VRL-01221) - Meredith Yemn xx VH20-006-0218
16. Viixi (VRL-13923) - Ikitarttuja VH20-018-0794
17. Uppe (VRL-11253) - Hiprakan Marli
18. Lithy (VRL-07127) - LH Abiud VH17-001-0086
19. alina (VRL-14858) - Glenwood Myfanwy VH20-022-0033
20. JP (VRL-01948) - Verkenner Coen VH20-023-0056
21. Uppe (VRL-11253) - Vappulan Pikkupusu
22. Cherry (VRL-12299) - Sierra Da Vinci VH18-029-0154
23. Viixi (VRL-13923) - Hiivurin Suosurma
24. JP (VRL-01948) - Bramhorst Prophecy VH20-023-0066
25. Kida (VRL-08368) - Stormy Nectarine VH20-027-0122
26. Liia (VRL-11284) - Poniniemen Belfleur
27. Minni (VRL-10337) - Made by Miracle
28. Viixi (VRL-13923) - Riidankylväjä
29. Liia (VRL-11284) - Syyn Kuukierre
30. Cherry (VRL-12299) - Ristikallion Rafael VH18-018-1795

3. Vaativa B (30/30 osallistujaa)
1. Uppe (VRL-11253) - Koistilan Jekku
2. Liia (VRL-11284) - Vuornan Han Solo
3. Kics (VRL-05293) - Priton Illaio
4. Knipse (VRL-14657) - Cypripedioideae VH20-285-0001
5. Zack (VRL-01221) - Holvena Yemn VH20-015-0024
6. Kics (VRL-05293) - Nyallai LH
7. Liia (VRL-11284) - Aunolan Kenobi
8. JP (VRL-01948) - Alathea
9. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Joosua
10. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Sarle
11. miivi (VRL-13320) - Kievarinkujan Hämmennys
12. Kida (VRL-08368) - Pikkujalava
13. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Armas
14. Lithy (VRL-07127) - LH Francisca VH17-001-0085
15. Cherry (VRL-12299) - Varenna Clover VH18-012-0289
16. alina (VRL-14858) - Rhuddain Cadwaladr Dawn VH14-026-0137
17. Kida (VRL-08368) - Uskalias
18. Oresama (VRL-02753) - Temppelileijona
19. Lithy (VRL-07127) - LH Abiud VH17-001-0086
20. Lissu T. (VRL-12701) - Fridan Uniprinssi VH19-018-0928
21. miivi (VRL-13320) - Myrskylän Paljettiponi
22. Lithy (VRL-07127) - September Gerðr VH20-053-0012
23. Kida (VRL-08368) - Helmihilla
24. Cherry (VRL-12299) - Glory Days de Winter VH19-155-0006
25. Cherry (VRL-12299) - Merimiina VH19-018-0229
26. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Loviatar
27. Eedla S. (VRL-14880) - Hornanhovin Minion VH20-018-0671
28. Zack (VRL-01221) - Priton Fanaka VH20-039-0020
29. Kics (VRL-05293) - Alexios Lyrica I
30. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Edda

4. Vaativa B (30/30 osallistujaa)
1. JP (VRL-01948) - Alathea
2. Cherry (VRL-12299) - Glory Days de Winter VH19-155-0006
3. Kida (VRL-08368) - Uskalias
4. Lithy (VRL-07127) - September Gerðr VH20-053-0012
5. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Loviatar
6. Knipse (VRL-14657) - Cypripedioideae VH20-285-0001
7. Kida (VRL-08368) - Pikkujalava
8. Uppe (VRL-11253) - Koistilan Jekku
9. alina (VRL-14858) - Rhuddain Cadwaladr Dawn VH14-026-0137
10. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Sarle
11. Cherry (VRL-12299) - Merimiina VH19-018-0229
12. Cherry (VRL-12299) - Varenna Clover VH18-012-0289
13. Oresama (VRL-02753) - Temppelileijona
14. Kics (VRL-05293) - Alexios Lyrica I
15. Kida (VRL-08368) - Helmihilla
16. Eedla S. (VRL-14880) - Hornanhovin Minion VH20-018-0671
17. Kics (VRL-05293) - Priton Illaio
18. Lithy (VRL-07127) - LH Abiud VH17-001-0086
19. Lissu T. (VRL-12701) - Fridan Uniprinssi VH19-018-0928
20. Zack (VRL-01221) - Priton Fanaka VH20-039-0020
21. Zack (VRL-01221) - Holvena Yemn VH20-015-0024
22. Liia (VRL-11284) - Aunolan Kenobi
23. Liia (VRL-11284) - Vuornan Han Solo
24. Lithy (VRL-07127) - LH Francisca VH17-001-0085
25. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Joosua
26. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Edda
27. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Armas
28. miivi (VRL-13320) - Myrskylän Paljettiponi
29. miivi (VRL-13320) - Kievarinkujan Hämmennys
30. Kics (VRL-05293) - Nyallai LH