Kouluratsastuskilpailut 04.11.2020

Kilpailupaikkana Kilpakeskus Chermia (CHER9064).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 14.10.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 30 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan kolme hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.
Ponit (säkäkorkeus alle 149cm) saavat osallistua
korkeintaan Vaativa B -tasoisiin luokkiin.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Chermia KRJ (kutsut 041-050) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. Helppo A (30/30) TT
2. Helppo A (30/30) TT
3. Vaativa B (30/30) TT
4. Vaativa B (30/30) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun

1. Helppo A (30/30 osallistujaa)
1. Uppe (VRL-11253) - Vappulan Pikkupusu
2. miivi (VRL-13320) - Syrjän Varhainen
3. Kida (VRL-08368) - Stormy Nectarine VH20-027-0122
4. Viixi (VRL-13923) - Hiivurin Suosurma
5. Lithy (VRL-07127) - LH Abiud VH17-001-0086
6. Kida (VRL-08368) - Stormy Ginger Crush VH20-027-0123
7. JP (VRL-01948) - Verkenner Coen VH20-023-0056
8. JP (VRL-01948) - Zoethout's Evelien VH20-023-0057
9. Viixi (VRL-13923) - Ikitarttuja VH20-018-0794
10. Liia (VRL-11284) - Poniniemen Belfleur
11. Cherry (VRL-12299) - Wallaroo Kern VH15-012-0486
12. Minni (VRL-10337) - Made by Miracle
13. Uppe (VRL-11253) - Hupilan Havu
14. Uppe (VRL-11253) - Hiprakan Marli
15. Kics (VRL-05293) - Azulina Ion
16. JP (VRL-01948) - Bramhorst Prophecy VH20-023-0066
17. Liia (VRL-11284) - Spiritus of Silly Firt Hush
18. Viixi (VRL-13923) - Riidankylväjä
19. alina (VRL-14858) - Poniniemen Pretty Whisper VH20-027-0051
20. miivi (VRL-13320) - Lupsakan Vadelmaviini
21. Liia (VRL-11284) - Syyn Kuukierre
22. alina (VRL-14858) - Ceiriosen Creirwy VH20-026-0046
23. Eedla S. (VRL-14880) - Viljan Sirius VH20-018-0540
24. Lithy (VRL-07127) - September Gerðr VH20-053-0012
25. Cherry (VRL-12299) - Sierra Da Vinci VH18-029-0154
26. miivi (VRL-13320) - Ku Sillit Suolassa
27. alina (VRL-14858) - Oberon Lind VH20-027-0070
28. Kida (VRL-08368) - Stormy Vanilla McFlurry VH20-027-0120
29. Cherry (VRL-12299) - Ristikallion Rafael VH18-018-1795
30. Zack (VRL-01221) - Meredith Yemn xx VH20-006-0218

2. Helppo A (30/30 osallistujaa)
1. miivi (VRL-13320) - Lupsakan Vadelmaviini
2. Lithy (VRL-07127) - September Gerðr VH20-053-0012
3. Viixi (VRL-13923) - Hiivurin Suosurma
4. alina (VRL-14858) - Villahaan Vanerma VH20-018-0596
5. JP (VRL-01948) - Bramhorst Prophecy VH20-023-0066
6. Kics (VRL-05293) - Azulina Ion
7. Kida (VRL-08368) - Stormy Nectarine VH20-027-0122
8. JP (VRL-01948) - Zoethout's Evelien VH20-023-0057
9. Uppe (VRL-11253) - Hiprakan Marli
10. Minni (VRL-10337) - Made by Miracle
11. miivi (VRL-13320) - Ku Sillit Suolassa
12. Liia (VRL-11284) - Syyn Kuukierre
13. alina (VRL-14858) - Glenwood Myfanwy VH20-022-0033
14. Kida (VRL-08368) - Stormy Ginger Crush VH20-027-0123
15. Liia (VRL-11284) - Spiritus of Silly Firt Hush
16. Cherry (VRL-12299) - Sierra Da Vinci VH18-029-0154
17. Uppe (VRL-11253) - Vappulan Pikkupusu
18. Uppe (VRL-11253) - Hupilan Havu
19. alina (VRL-14858) - Ceiriosen Triona VH20-025-0022
20. JP (VRL-01948) - Verkenner Coen VH20-023-0056
21. Liia (VRL-11284) - Poniniemen Belfleur
22. Viixi (VRL-13923) - Riidankylväjä
23. Zack (VRL-01221) - Meredith Yemn xx VH20-006-0218
24. Kida (VRL-08368) - Stormy Vanilla McFlurry VH20-027-0120
25. Viixi (VRL-13923) - Ikitarttuja VH20-018-0794
26. Eedla S. (VRL-14880) - Viljan Sirius VH20-018-0540
27. miivi (VRL-13320) - Syrjän Varhainen
28. Cherry (VRL-12299) - Wallaroo Kern VH15-012-0486
29. Lithy (VRL-07127) - LH Abiud VH17-001-0086
30. Cherry (VRL-12299) - Ristikallion Rafael VH18-018-1795

3. Vaativa B (30/30 osallistujaa)
1. Liia (VRL-11284) - Vuornan Han Solo
2. Cherry (VRL-12299) - Varenna Clover VH18-012-0289
3. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Armas
4. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Joosua
5. Eedla S. (VRL-14880) - Hornanhovin Minion VH20-018-0671
6. Liia (VRL-11284) - Aunolan Kenobi
7. Lithy (VRL-07127) - LH Abiud VH17-001-0086
8. Oresama (VRL-02753) - Temppelileijona
9. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Loviatar
10. Kida (VRL-08368) - Helmihilla
11. Knipse (VRL-14657) - Cypripedioideae VH20-285-0001
12. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Sarle
13. Kics (VRL-05293) - Alexios Lyrica I
14. Kida (VRL-08368) - Pikkujalava
15. Zack (VRL-01221) - Holvena Yemn VH20-015-0024
16. Kida (VRL-08368) - Uskalias
17. Lithy (VRL-07127) - LH Francisca VH17-001-0085
18. Cherry (VRL-12299) - Glory Days de Winter VH19-155-0006
19. JP (VRL-01948) - Alathea
20. Zack (VRL-01221) - Priton Fanaka VH20-039-0020
21. miivi (VRL-13320) - Myrskylän Paljettiponi
22. Uppe (VRL-11253) - Koistilan Jekku
23. alina (VRL-14858) - Rhuddain Cadwaladr Dawn VH14-026-0137
24. Cherry (VRL-12299) - Merimiina VH19-018-0229
25. Lithy (VRL-07127) - September Gerðr VH20-053-0012
26. Kics (VRL-05293) - Nyallai LH
27. Lissu T. (VRL-12701) - Fridan Uniprinssi VH19-018-0928
28. Kics (VRL-05293) - Priton Illaio
29. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Edda
30. miivi (VRL-13320) - Kievarinkujan Hämmennys

4. Vaativa B (30/30 osallistujaa)
1. alina (VRL-14858) - Rhuddain Cadwaladr Dawn VH14-026-0137
2. Liia (VRL-11284) - Aunolan Kenobi
3. Kics (VRL-05293) - Priton Illaio
4. miivi (VRL-13320) - Myrskylän Paljettiponi
5. Kida (VRL-08368) - Pikkujalava
6. Cherry (VRL-12299) - Merimiina VH19-018-0229
7. Knipse (VRL-14657) - Cypripedioideae VH20-285-0001
8. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Armas
9. Zack (VRL-01221) - Priton Fanaka VH20-039-0020
10. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Sarle
11. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Joosua
12. Cherry (VRL-12299) - Varenna Clover VH18-012-0289
13. Uppe (VRL-11253) - Koistilan Jekku
14. Kics (VRL-05293) - Nyallai LH
15. Lithy (VRL-07127) - LH Francisca VH17-001-0085
16. Cherry (VRL-12299) - Glory Days de Winter VH19-155-0006
17. Zack (VRL-01221) - Holvena Yemn VH20-015-0024
18. Kida (VRL-08368) - Uskalias
19. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Loviatar
20. Liia (VRL-11284) - Vuornan Han Solo
21. Lissu T. (VRL-12701) - Fridan Uniprinssi VH19-018-0928
22. Kida (VRL-08368) - Helmihilla
23. JP (VRL-01948) - Alathea
24. Oresama (VRL-02753) - Temppelileijona
25. miivi (VRL-13320) - Kievarinkujan Hämmennys
26. Eedla S. (VRL-14880) - Hornanhovin Minion VH20-018-0671
27. Lithy (VRL-07127) - LH Abiud VH17-001-0086
28. Lithy (VRL-07127) - September Gerðr VH20-053-0012
29. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Edda
30. Kics (VRL-05293) - Alexios Lyrica I