Kouluratsastuskilpailut 02.11.2020

Kilpailupaikkana Kilpakeskus Chermia (CHER9064).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 14.10.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 30 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan kolme hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.
Ponit (säkäkorkeus alle 149cm) saavat osallistua
korkeintaan Vaativa B -tasoisiin luokkiin.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Chermia KRJ (kutsut 041-050) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. Helppo A (30/30) TT
2. Helppo A (30/30) TT
3. Vaativa B (30/30) TT
4. Vaativa B (30/30) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun

1. Helppo A (30/30 osallistujaa)
1. Viixi (VRL-13923) - Riidankylväjä
2. Eedla S. (VRL-14880) - Viljan Sirius VH20-018-0540
3. Kida (VRL-08368) - Stormy Vanilla McFlurry VH20-027-0120
4. Lithy (VRL-07127) - September Gerðr VH20-053-0012
5. Kida (VRL-08368) - Stormy Ginger Crush VH20-027-0123
6. Viixi (VRL-13923) - Hiivurin Suosurma
7. Zack (VRL-01221) - Meredith Yemn xx VH20-006-0218
8. JP (VRL-01948) - Zoethout's Evelien VH20-023-0057
9. miivi (VRL-13320) - Ku Sillit Suolassa
10. Minni (VRL-10337) - Made by Miracle
11. alina (VRL-14858) - Ceiriosen Creirwy VH20-026-0046
12. alina (VRL-14858) - Oberon Lind VH20-027-0070
13. Cherry (VRL-12299) - Sierra Da Vinci VH18-029-0154
14. Liia (VRL-11284) - Syyn Kuukierre
15. Uppe (VRL-11253) - Vappulan Pikkupusu
16. miivi (VRL-13320) - Lupsakan Vadelmaviini
17. Kida (VRL-08368) - Stormy Nectarine VH20-027-0122
18. Liia (VRL-11284) - Poniniemen Belfleur
19. JP (VRL-01948) - Bramhorst Prophecy VH20-023-0066
20. Viixi (VRL-13923) - Ikitarttuja VH20-018-0794
21. Cherry (VRL-12299) - Wallaroo Kern VH15-012-0486
22. Uppe (VRL-11253) - Hiprakan Marli
23. alina (VRL-14858) - Poniniemen Pretty Whisper VH20-027-0051
24. Uppe (VRL-11253) - Hupilan Havu
25. JP (VRL-01948) - Verkenner Coen VH20-023-0056
26. Kics (VRL-05293) - Azulina Ion
27. Cherry (VRL-12299) - Ristikallion Rafael VH18-018-1795
28. miivi (VRL-13320) - Syrjän Varhainen
29. Lithy (VRL-07127) - LH Abiud VH17-001-0086
30. Liia (VRL-11284) - Spiritus of Silly Firt Hush

2. Helppo A (30/30 osallistujaa)
1. miivi (VRL-13320) - Lupsakan Vadelmaviini
2. Viixi (VRL-13923) - Hiivurin Suosurma
3. Zack (VRL-01221) - Meredith Yemn xx VH20-006-0218
4. Minni (VRL-10337) - Made by Miracle
5. alina (VRL-14858) - Glenwood Myfanwy VH20-022-0033
6. alina (VRL-14858) - Villahaan Vanerma VH20-018-0596
7. Uppe (VRL-11253) - Vappulan Pikkupusu
8. Kics (VRL-05293) - Azulina Ion
9. Cherry (VRL-12299) - Ristikallion Rafael VH18-018-1795
10. Liia (VRL-11284) - Poniniemen Belfleur
11. JP (VRL-01948) - Verkenner Coen VH20-023-0056
12. Viixi (VRL-13923) - Riidankylväjä
13. Viixi (VRL-13923) - Ikitarttuja VH20-018-0794
14. miivi (VRL-13320) - Ku Sillit Suolassa
15. Kida (VRL-08368) - Stormy Vanilla McFlurry VH20-027-0120
16. miivi (VRL-13320) - Syrjän Varhainen
17. Uppe (VRL-11253) - Hupilan Havu
18. Eedla S. (VRL-14880) - Viljan Sirius VH20-018-0540
19. JP (VRL-01948) - Bramhorst Prophecy VH20-023-0066
20. Liia (VRL-11284) - Spiritus of Silly Firt Hush
21. alina (VRL-14858) - Ceiriosen Triona VH20-025-0022
22. Kida (VRL-08368) - Stormy Nectarine VH20-027-0122
23. Uppe (VRL-11253) - Hiprakan Marli
24. Cherry (VRL-12299) - Wallaroo Kern VH15-012-0486
25. Cherry (VRL-12299) - Sierra Da Vinci VH18-029-0154
26. Liia (VRL-11284) - Syyn Kuukierre
27. Kida (VRL-08368) - Stormy Ginger Crush VH20-027-0123
28. JP (VRL-01948) - Zoethout's Evelien VH20-023-0057
29. Lithy (VRL-07127) - September Gerðr VH20-053-0012
30. Lithy (VRL-07127) - LH Abiud VH17-001-0086

3. Vaativa B (30/30 osallistujaa)
1. Lithy (VRL-07127) - LH Abiud VH17-001-0086
2. Kics (VRL-05293) - Alexios Lyrica I
3. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Sarle
4. Zack (VRL-01221) - Holvena Yemn VH20-015-0024
5. Cherry (VRL-12299) - Merimiina VH19-018-0229
6. Cherry (VRL-12299) - Varenna Clover VH18-012-0289
7. Lithy (VRL-07127) - September Gerðr VH20-053-0012
8. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Armas
9. Kics (VRL-05293) - Nyallai LH
10. Lissu T. (VRL-12701) - Fridan Uniprinssi VH19-018-0928
11. Oresama (VRL-02753) - Temppelileijona
12. Kida (VRL-08368) - Pikkujalava
13. Eedla S. (VRL-14880) - Hornanhovin Minion VH20-018-0671
14. miivi (VRL-13320) - Kievarinkujan Hämmennys
15. Knipse (VRL-14657) - Cypripedioideae VH20-285-0001
16. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Loviatar
17. Kida (VRL-08368) - Helmihilla
18. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Edda
19. Zack (VRL-01221) - Priton Fanaka VH20-039-0020
20. Cherry (VRL-12299) - Glory Days de Winter VH19-155-0006
21. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Joosua
22. JP (VRL-01948) - Alathea
23. Lithy (VRL-07127) - LH Francisca VH17-001-0085
24. Liia (VRL-11284) - Aunolan Kenobi
25. Kida (VRL-08368) - Uskalias
26. Kics (VRL-05293) - Priton Illaio
27. alina (VRL-14858) - Rhuddain Cadwaladr Dawn VH14-026-0137
28. miivi (VRL-13320) - Myrskylän Paljettiponi
29. Liia (VRL-11284) - Vuornan Han Solo
30. Uppe (VRL-11253) - Koistilan Jekku

4. Vaativa B (30/30 osallistujaa)
1. Cherry (VRL-12299) - Varenna Clover VH18-012-0289
2. Kics (VRL-05293) - Alexios Lyrica I
3. Lithy (VRL-07127) - September Gerðr VH20-053-0012
4. Kida (VRL-08368) - Helmihilla
5. Zack (VRL-01221) - Priton Fanaka VH20-039-0020
6. Oresama (VRL-02753) - Temppelileijona
7. Zack (VRL-01221) - Holvena Yemn VH20-015-0024
8. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Edda
9. Kics (VRL-05293) - Nyallai LH
10. Lissu T. (VRL-12701) - Fridan Uniprinssi VH19-018-0928
11. Cherry (VRL-12299) - Glory Days de Winter VH19-155-0006
12. Liia (VRL-11284) - Vuornan Han Solo
13. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Sarle
14. Kida (VRL-08368) - Uskalias
15. Liia (VRL-11284) - Aunolan Kenobi
16. miivi (VRL-13320) - Kievarinkujan Hämmennys
17. Cherry (VRL-12299) - Merimiina VH19-018-0229
18. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Armas
19. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Joosua
20. Knipse (VRL-14657) - Cypripedioideae VH20-285-0001
21. Eedla S. (VRL-14880) - Hornanhovin Minion VH20-018-0671
22. Uppe (VRL-11253) - Koistilan Jekku
23. Lithy (VRL-07127) - LH Abiud VH17-001-0086
24. Lithy (VRL-07127) - LH Francisca VH17-001-0085
25. Kida (VRL-08368) - Pikkujalava
26. miivi (VRL-13320) - Myrskylän Paljettiponi
27. alina (VRL-14858) - Rhuddain Cadwaladr Dawn VH14-026-0137
28. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Loviatar
29. Kics (VRL-05293) - Priton Illaio
30. JP (VRL-01948) - Alathea