Kouluratsastuskilpailut 01.11.2020

Kilpailupaikkana Kilpakeskus Chermia (CHER9064).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 14.10.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 30 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan kolme hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.
Ponit (säkäkorkeus alle 149cm) saavat osallistua
korkeintaan Vaativa B -tasoisiin luokkiin.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Chermia KRJ (kutsut 041-050) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. Helppo A (30/30) TT
2. Helppo A (30/30) TT
3. Vaativa B (30/30) TT
4. Vaativa B (30/30) TT

Osallistujatilanne päivitetty 12.10.2020 kello 9.00

1. Helppo A (30/30 osallistujaa)
1. Kida (VRL-08368) - Stormy Ginger Crush VH20-027-0123
2. Uppe (VRL-11253) - Hiprakan Marli
3. Zack (VRL-01221) - Meredith Yemn xx VH20-006-0218
4. JP (VRL-01948) - Bramhorst Prophecy VH20-023-0066
5. Cherry (VRL-12299) - Sierra Da Vinci VH18-029-0154
6. Liia (VRL-11284) - Poniniemen Belfleur
7. miivi (VRL-13320) - Syrjän Varhainen
8. Kics (VRL-05293) - Azulina Ion
9. Viixi (VRL-13923) - Riidankylväjä
10. JP (VRL-01948) - Zoethout's Evelien VH20-023-0057
11. JP (VRL-01948) - Verkenner Coen VH20-023-0056
12. alina (VRL-14858) - Oberon Lind VH20-027-0070
13. miivi (VRL-13320) - Lupsakan Vadelmaviini
14. Lithy (VRL-07127) - LH Abiud VH17-001-0086
15. alina (VRL-14858) - Poniniemen Pretty Whisper VH20-027-0051
16. Viixi (VRL-13923) - Hiivurin Suosurma
17. Eedla S. (VRL-14880) - Viljan Sirius VH20-018-0540
18. Uppe (VRL-11253) - Vappulan Pikkupusu
19. Liia (VRL-11284) - Spiritus of Silly Firt Hush
20. Liia (VRL-11284) - Syyn Kuukierre
21. Lithy (VRL-07127) - September Gerðr VH20-053-0012
22. Cherry (VRL-12299) - Ristikallion Rafael VH18-018-1795
23. Kida (VRL-08368) - Stormy Nectarine VH20-027-0122
24. alina (VRL-14858) - Ceiriosen Creirwy VH20-026-0046
25. miivi (VRL-13320) - Ku Sillit Suolassa
26. Uppe (VRL-11253) - Hupilan Havu
27. Kida (VRL-08368) - Stormy Vanilla McFlurry VH20-027-0120
28. Cherry (VRL-12299) - Wallaroo Kern VH15-012-0486
29. Viixi (VRL-13923) - Ikitarttuja VH20-018-0794
30. Minni (VRL-10337) - Made by Miracle

2. Helppo A (30/30 osallistujaa)
1. Minni (VRL-10337) - Made by Miracle
2. Eedla S. (VRL-14880) - Viljan Sirius VH20-018-0540
3. Viixi (VRL-13923) - Ikitarttuja VH20-018-0794
4. Kida (VRL-08368) - Stormy Ginger Crush VH20-027-0123
5. miivi (VRL-13320) - Syrjän Varhainen
6. Viixi (VRL-13923) - Hiivurin Suosurma
7. miivi (VRL-13320) - Ku Sillit Suolassa
8. Lithy (VRL-07127) - LH Abiud VH17-001-0086
9. Kida (VRL-08368) - Stormy Vanilla McFlurry VH20-027-0120
10. Kics (VRL-05293) - Azulina Ion
11. Lithy (VRL-07127) - September Gerðr VH20-053-0012
12. JP (VRL-01948) - Bramhorst Prophecy VH20-023-0066
13. JP (VRL-01948) - Verkenner Coen VH20-023-0056
14. Uppe (VRL-11253) - Vappulan Pikkupusu
15. Cherry (VRL-12299) - Ristikallion Rafael VH18-018-1795
16. Cherry (VRL-12299) - Wallaroo Kern VH15-012-0486
17. Liia (VRL-11284) - Poniniemen Belfleur
18. Cherry (VRL-12299) - Sierra Da Vinci VH18-029-0154
19. Liia (VRL-11284) - Spiritus of Silly Firt Hush
20. JP (VRL-01948) - Zoethout's Evelien VH20-023-0057
21. alina (VRL-14858) - Glenwood Myfanwy VH20-022-0033
22. Uppe (VRL-11253) - Hupilan Havu
23. alina (VRL-14858) - Villahaan Vanerma VH20-018-0596
24. alina (VRL-14858) - Ceiriosen Triona VH20-025-0022
25. Kida (VRL-08368) - Stormy Nectarine VH20-027-0122
26. Uppe (VRL-11253) - Hiprakan Marli
27. Viixi (VRL-13923) - Riidankylväjä
28. Liia (VRL-11284) - Syyn Kuukierre
29. Zack (VRL-01221) - Meredith Yemn xx VH20-006-0218
30. miivi (VRL-13320) - Lupsakan Vadelmaviini

3. Vaativa B (30/30 osallistujaa)
1. Kida (VRL-08368) - Helmihilla
2. miivi (VRL-13320) - Myrskylän Paljettiponi
3. alina (VRL-14858) - Rhuddain Cadwaladr Dawn VH14-026-0137
4. Liia (VRL-11284) - Aunolan Kenobi
5. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Edda
6. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Loviatar
7. Kics (VRL-05293) - Priton Illaio
8. Lissu T. (VRL-12701) - Fridan Uniprinssi VH19-018-0928
9. Lithy (VRL-07127) - LH Abiud VH17-001-0086
10. Kics (VRL-05293) - Nyallai LH
11. Lithy (VRL-07127) - LH Francisca VH17-001-0085
12. Lithy (VRL-07127) - September Gerðr VH20-053-0012
13. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Sarle
14. Cherry (VRL-12299) - Varenna Clover VH18-012-0289
15. Zack (VRL-01221) - Holvena Yemn VH20-015-0024
16. Kics (VRL-05293) - Alexios Lyrica I
17. Cherry (VRL-12299) - Merimiina VH19-018-0229
18. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Joosua
19. Kida (VRL-08368) - Pikkujalava
20. Uppe (VRL-11253) - Koistilan Jekku
21. Eedla S. (VRL-14880) - Hornanhovin Minion VH20-018-0671
22. Zack (VRL-01221) - Priton Fanaka VH20-039-0020
23. Oresama (VRL-02753) - Temppelileijona
24. miivi (VRL-13320) - Kievarinkujan Hämmennys
25. Cherry (VRL-12299) - Glory Days de Winter VH19-155-0006
26. Knipse (VRL-14657) - Cypripedioideae VH20-285-0001
27. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Armas
28. JP (VRL-01948) - Alathea
29. Liia (VRL-11284) - Vuornan Han Solo
30. Kida (VRL-08368) - Uskalias

4. Vaativa B (30/30 osallistujaa)
1. Uppe (VRL-11253) - Koistilan Jekku
2. Lissu T. (VRL-12701) - Fridan Uniprinssi VH19-018-0928
3. JP (VRL-01948) - Alathea
4. Kics (VRL-05293) - Priton Illaio
5. Zack (VRL-01221) - Priton Fanaka VH20-039-0020
6. Kics (VRL-05293) - Alexios Lyrica I
7. Liia (VRL-11284) - Aunolan Kenobi
8. Lithy (VRL-07127) - LH Francisca VH17-001-0085
9. alina (VRL-14858) - Rhuddain Cadwaladr Dawn VH14-026-0137
10. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Sarle
11. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Loviatar
12. miivi (VRL-13320) - Kievarinkujan Hämmennys
13. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Armas
14. Cherry (VRL-12299) - Varenna Clover VH18-012-0289
15. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Edda
16. Kida (VRL-08368) - Pikkujalava
17. Liia (VRL-11284) - Vuornan Han Solo
18. Kics (VRL-05293) - Nyallai LH
19. Lithy (VRL-07127) - LH Abiud VH17-001-0086
20. Lithy (VRL-07127) - September Gerðr VH20-053-0012
21. Cherry (VRL-12299) - Merimiina VH19-018-0229
22. Knipse (VRL-14657) - Cypripedioideae VH20-285-0001
23. Zack (VRL-01221) - Holvena Yemn VH20-015-0024
24. Kida (VRL-08368) - Uskalias
25. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Joosua
26. Cherry (VRL-12299) - Glory Days de Winter VH19-155-0006
27. Kida (VRL-08368) - Helmihilla
28. Oresama (VRL-02753) - Temppelileijona
29. miivi (VRL-13320) - Myrskylän Paljettiponi
30. Eedla S. (VRL-14880) - Hornanhovin Minion VH20-018-0671