Kouluratsastuskilpailut 13.10.2020

Kilpailupaikkana Kilpakeskus Chermia (CHER9064).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 05.10.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 30 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan kolme hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.
Ponit (säkäkorkeus alle 149cm) saavat osallistua
korkeintaan Vaativa B -tasoisiin luokkiin.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Chermia KRJ (kutsut 031-040) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. Helppo A (30/30) TT
2. Helppo A (30/30) TT
3. Vaativa B (30/30) TT
4. Vaativa B (30/30) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun

1. Helppo A (30/30 osallistujaa)
1. miivi (VRL-13320) - Jopelo
2. Viixi (VRL-13923) - Hiivurin Suosurma
3. Liia (VRL-11284) - Syyn Kuukierre
4. Liia (VRL-11284) - Spiritus of Silly Firt Hush
5. Liia (VRL-11284) - Poniniemen Belfleur
6. Siguri (VRL-11290) - Anffin Huurrekukka VH15-018-1637
7. JP (VRL-01948) - Verkenner Coen VH20-023-0056
8. Viixi (VRL-13923) - Riidankylväjä
9. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Pakkasherra
10. JP (VRL-01948) - Ceiriosen Caolainn
11. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Elfennaidd VH18-026-0069
12. Emmy (VRL-14926) - Brennon Rebellion VH20-069-0043
13. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Suomyrtti VH20-018-0752
14. Emmy (VRL-14926) - Bean Bonnie VH20-069-0039
15. Pölhö (VRL-01436) – Poniniemen Soulspawn VH20-027-0007
16. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Luukas
17. Kida (VRL-08368) - Stormy Nectarine VH20-027-0122
18. Siguri (VRL-11290) - Hiprakan Sinette VH17-018-0835
19. Minni (VRL-10337) - Made by Miracle
20. JP (VRL-01948) - Nerywick Celtic Charm
21. Vibaja (VRL-00727) - Cedion Caeau Elysian VH17-025-0044
22. Zack (VRL-01221) - Flipina Yemn VH20-034-0033
23. Cherry (VRL-12299) - Nokisutari
24. Siguri (VRL-11290) - Vennamon Kaama VH15-018-1772
25. Emmy (VRL-14926) - Willowbranch Lucifer VH20-069-0041
26. miivi (VRL-13320) - Kuiskeen Yllin Kyllin
27. Viixi (VRL-13923) - Ikitarttuja VH20-018-0794
28. miivi (VRL-13320) - Valokylän Kuutamolla
29. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Tunturitaika VH20-018-0753
30. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Lester

2. Helppo A (30/30 osallistujaa)
1. Liia (VRL-11284) - Spiritus of Silly Firt Hush
2. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Suomyrtti VH20-018-0752
3. Pölhö (VRL-01436) – Poniniemen Soulspawn VH20-027-0007
4. Emmy (VRL-14926) - Brandubh Reibiliúnach VH20-069-0044
5. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Pakkasherra
6. Emmy (VRL-14926) - Aingeal ag Caoineadh VH20-069-0038
7. Liia (VRL-11284) - Syyn Kuukierre
8. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Lester
9. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Elfennaidd VH18-026-0069
10. Minni (VRL-10337) - Made by Miracle
11. Siguri (VRL-11290) - Hiprakan Sinette VH17-018-0835
12. Viixi (VRL-13923) - Riidankylväjä
13. Vibaja (VRL-00727) - Cedion Caeau Elysian VH17-025-0044
14. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Luukas
15. JP (VRL-01948) - Nerywick Celtic Charm
16. Emmy (VRL-14926) - Farbranch Shaughlin VH20-069-0045
17. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Tunturitaika VH20-018-0753
18. Liia (VRL-11284) - Poniniemen Belfleur
19. Viixi (VRL-13923) - Hiivurin Suosurma
20. Siguri (VRL-11290) - Anffin Huurrekukka VH15-018-1637
21. miivi (VRL-13320) - Kuiskeen Yllin Kyllin
22. Cherry (VRL-12299) - Nokisutari
23. Kida (VRL-08368) - Stormy Nectarine VH20-027-0122
24. Siguri (VRL-11290) - Vennamon Kaama VH15-018-1772
25. Viixi (VRL-13923) - Ikitarttuja VH20-018-0794
26. JP (VRL-01948) - Ceiriosen Caolainn
27. miivi (VRL-13320) - Jopelo
28. Zack (VRL-01221) - Flipina Yemn VH20-034-0033
29. JP (VRL-01948) - Verkenner Coen VH20-023-0056
30. miivi (VRL-13320) - Valokylän Kuutamolla

3. Vaativa B (30/30 osallistujaa)
1. Cherry (VRL-12299) - Kuuran Haamumaili
2. meea (VRL-09844) - Gamander VH20-057-0006
3. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Keltasirkku VH19-018-0275
4. Liia (VRL-11284) - Fabelfigur GER
5. JP (VRL-01948) - Intrada
6. Elli L. (VRL-14207) - Utun Eversti VH19-018-1035
7. Serena (VRL-09334) - Pirunkorven Tuohikko VH18-018-0282
8. Elli L. (VRL-14207) - Roscoff Elite VH19-027-0109
9. Laura (VRL-11124) - Yellowflickerbeat VH018-029-0130
10. Liia (VRL-11284) - Krunebys Pawl
11. JP (VRL-01948) - Alathea
12. Laura (VRL-11124) - Fairburn Hawkeye-Kid VH19-027-0059
13. Cherry (VRL-12299) - Kuuran Kaunopihlaja
14. Siguri (VRL-11290) - Tiernan Varja VH16-018-2134
15. Liia (VRL-11284) - Shugo Snilli VH15-031-0762
16. Emmy (VRL-14926) - Cailleach Cairbre VH20-069-0042
17. JP (VRL-01948) - Rosie Chic
18. Siguri (VRL-11290) - Kuuralehdon Siriella VH16-018-0141
19. Siguri (VRL-11290) - Poukaman Pilvi-Piruetti VH03-018-3129
20. meea (VRL-09844) - Applenach Bettina VH20-057-0014
21. Serena (VRL-09334) - Jeilin Pärla VH18-018-1152
22. miivi (VRL-13320) - Kievarinkujan Hämmennys
23. Zack (VRL-01221) - Priton Fanaka VH20-039-0020
24. Kida (VRL-08368) - Stormy Kenzo VH20-035-0115
25. miivi (VRL-13320) - Myrskylän Paljettiponi
26. Kida (VRL-08368) - Vuornan Minimarenki VH20-018-0754
27. Elli L. (VRL-14207) - Vuornan Muffini VH19-018-0624
28. meea (VRL-09844) - It's Only Lady Chaos VH20-115-0011
29. Cherry (VRL-12299) - Switchblade Valkyrie VH18-031-0462
30. Serena (VRL-09334) - R'ad al Rayydan VH17-003-0153

4. Vaativa B (30/30 osallistujaa)
1. Cherry (VRL-12299) - Kuuran Kaunopihlaja
2. Siguri (VRL-11290) - Kuuralehdon Siriella VH16-018-0141
3. Siguri (VRL-11290) - Tiernan Varja VH16-018-2134
4. Siguri (VRL-11290) - Poukaman Pilvi-Piruetti VH03-018-3129
5. Laura (VRL-11124) - Fairburn Hawkeye-Kid VH19-027-0059
6. JP (VRL-01948) - Intrada
7. meea (VRL-09844) - Gamander VH20-057-0006
8. Liia (VRL-11284) - Fabelfigur GER
9. Serena (VRL-09334) - R'ad al Rayydan VH17-003-0153
10. Laura (VRL-11124) - Yellowflickerbeat VH018-029-0130
11. Kida (VRL-08368) - Vuornan Minimarenki VH20-018-0754
12. Serena (VRL-09334) - Jeilin Pärla VH18-018-1152
13. meea (VRL-09844) - Applenach Bettina VH20-057-0014
14. Cherry (VRL-12299) - Switchblade Valkyrie VH18-031-0462
15. Cherry (VRL-12299) - Kuuran Haamumaili
16. Elli L. (VRL-14207) - Utun Eversti VH19-018-1035
17. miivi (VRL-13320) - Myrskylän Paljettiponi
18. JP (VRL-01948) - Alathea
19. Serena (VRL-09334) - Pirunkorven Tuohikko VH18-018-0282
20. Elli L. (VRL-14207) - Vuornan Muffini VH19-018-0624
21. Liia (VRL-11284) - Shugo Snilli VH15-031-0762
22. meea (VRL-09844) - It's Only Lady Chaos VH20-115-0011
23. Liia (VRL-11284) - Krunebys Pawl
24. Zack (VRL-01221) - Priton Fanaka VH20-039-0020
25. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Keltasirkku VH19-018-0275
26. Kida (VRL-08368) - Stormy Kenzo VH20-035-0115
27. miivi (VRL-13320) - Kievarinkujan Hämmennys
28. Elli L. (VRL-14207) - Roscoff Elite VH19-027-0109
29. JP (VRL-01948) - Rosie Chic
30. Emmy (VRL-14926) - Cailleach Cairbre VH20-069-0042